دانلود بازی MechWarrior 5: Mercenaries – کرک + اپدیت + نسخه کامل و فشرده Fitgirl , Corepack – PC

دانلود بازی MechWarrior 5: Mercenaries – کرک + اپدیت + نسخه کامل و فشرده Fitgirl , Corepack – PC

MechWarrior 5: Mercenaries 

دانلود بازی MechWarrior 5: Mercenaries بازی جدید استودیو پیرانها گیمز است و در حالی امسال منتشر می‌شود که نسخه شماره‌دار قبلی سری MechWarrior یعنی MechWarrior 4 در سال ۲۰۰۰ منتشر شده بود و حال پس از غیبتی طولانی، شاهد انتشار یک نسخه جدید در این مجموعه هستیم. در این بازی که وقایع آن در سال ۳۰۱۶ و در دنیای سری بازی‌هایBattleTech جریان دارند، گیمر وارد یک موجود مکانیکی بزرگ شده و آن را کنترل می‌کند. این موجود به انواع و اقسام سلاح مجهز شده است که از طریق آن‌ها می‌توانید با دشمنان‌تان مبارزه کنید. در واقع می‌توان گفت که MechWarrior 5: Mercenaries تجربه‌ای شبیه به هدایت تایتان‌ها در بازی Titanfall 2 ارائه می‌دهد و در صورتی که به این دست بازی‌های اکشن علاقه داشته باشید، قطعا باید اسم MechWarrior 5: Mercenaries را هم در لیست بازی‌های مورد انتظار امسال خودتان وارد کنید.

MechWarrior 5: Mercenaries 

MechWarrior 5: Mercenaries

طی رویداد مک‌کان ۲۰۱۶ در ونکوور کانادا، از پنجمین نسخه‌ی سری MechWarrior رونمایی شد. نسخه‌ی جدید این بازی‌ها، که برخلاف MechWarrior Online تک‌نفره است، MechWarrior 5: Mercenaries نام دارد و ویدیویی هم از آن منتشر شده است. این ویدیوی هفت دقیقه‌ای، وضعیت بازی پیش از فاز آلفا را به تصویر می‌کشد که می‌توانید در ادامه تماشای‌اش کنید؛ فقط از آن انتظار نداشته باشید که در حد تریلرهای Titanfall 2 هیجان‌انگیز و پر زدوخورد باشد؛ به‌ویژه که ظاهراً در آن با اولین دقایق بازی سروکار داریم.

MechWarrior 5: Mercenaries چهار نفره

co op

نسخه‌ی پنجم MechWarrior قرار است در سال ۲۰۱۸ به بازار راه پیدا کند و هنوز از پلتفرم‌های مقصدش چیزی نمی‌دانیم. بخش داستانی این بازی تیراندازی اول-شخص با محوریت ماجراهای یک خلبان یا Pilot تازه‌کار و ربات‌های جنگجو (Mech) شکل گرفته که این خلبان به انتخاب خودش، برای گروه‌های گوناگون درگیر نبرد می‌جنگد. بازی MechWarrior 5: Mercenaries با موتور آنریل ۴ در حال توسعه است و به دست استودیو پیرانا گیمز (Piranha Games) ساخته می‌شود. مسئولین استودیو گفته‌اند که در این میان از توسعه دادن بازی رایگان و پیش‌تر عرضه‌شده‌ی MechWarrior Online هم غافل نخواهند شد.

MechWarrior 5: Mercenaries چهار نفره

MechWarrior 5: Mercenaries چهار نفره MechWarrior 5: Mercenaries چهار نفره MechWarrior 5: Mercenaries چهار نفره

دانلود بازی MechWarrior 5: Mercenaries – دانلود بازی ۲۰۱۸ بازی MechWarrior 5: Mercenaries- دانلود بازی MechWarrior 5: Mercenaries – دانلود بازی MechWarrior 5: Mercenaries جدید دانلود بازی MechWarrior 5: Mercenaries – کرک + اپدیت + نسخه کامل و فشرده – دانلود بازیMechWarrior 5: Mercenaries جدید برای کامپیوتر  – دانلود بازی MechWarrior 5: Mercenaries ۲۰۱۸  بازی بسیار زیبا و فوقالعاده Fitgirl , Corepack  دانلود بازی – دانلود بازی ۲۰۱۸ – دانلود بازی جدید – گیم پاک – نت پاک  قابلیت چند نفره – بازی ۴ نفره co op 2018

قابلیت چند نفره – بازی ۴ نفره co op 2018 قابلیت چند نفره – بازی ۴ نفره co op 2018

[divider style=”normal” top=”20″ bottom=”20″]

گیم پاگ | Game Paak

[divider style=”dashed” top=”20″ bottom=”20″]

[highlight color=”green”]♦ دانلود دیگر بازی های کم حجم ♦[/highlight]

[highlight color=”blue”]♦ دانلود دیگر بازی های کودکانه ♦[/highlight]

[highlight color=”pink”]♦ دانلود دیگر بازی های شبیه ساز  ♦[/highlight]

[highlight color=”orange”]♦ دانلود دیگر بازی های فکری و معمایی ♦[/highlight]

[highlight color=”red”]دانلود دیگر بازی های شبکه انلاین و چند نفره[/highlight]

 [highlight color=”red”]دانلود دیگر بازی های PC[/highlight] ♦    [highlight color=”green”]دانلود دیگر بازی های XBOX[/highlight] ♦   [highlight color=”blue”]دانلود دیگر بازی های PLAYSTATION[/highlight] ♦

• لینک های مستقیم و پرسرعت دانلود بصورت رایگان

♥ دانلود بازی MechWarrior 5: Mercenaries

[highlight color=”yellow”] نسخه‌ی پنجم MechWarrior قرار است در سال ۲۰۱۸ به بازار راه پیدا کند [/highlight]

دانلود فیلم ایرانی
دانلود بازی های دوبله فارسی
برای دانلود با سرعت بالاتر حتما vpn خود را غیرفعال کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

کتابخانه

فلم و سریال

بازی ها

مطالب تصادفی نت پاک