تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
دسته‌بندی نشدهسخنرانی های دکتر عباسیعمومیفرهنگیمطالب " احکام دینی "مطالب " مهدویت "ویـدئـو کـلیپ 🎞

از ماست که بر ماست + حسن عباسی راجع به بحران سیاسی طبیعت چه گفت؟

حقایقی راجع به بحران طبیعت که تا کنون نشنیده اید + ویدیو کلیپ سخنرانی شوکه کننده دکتر حسن عباسی در مورد بحران طبیعت

 

 

به بهانه روز طبیعت و سیزده به در خودمون! رفتیم سراغ بحران طبیعت…

اما آیا بحران طبیعت فقط اینه که واسه گردش رفتن و مسافرت تذکر بدن و کیسه زباله تقسیم کنن؟ آیا طبیعت فقط به سبزه و جنگل محدود میشه؟ آیا جنگل های شمال رو فقط گردشگران تهدید میکنن؟ این بحران طبیعت است یا بحران سیاسی طبیعت؟ برای پاسخ این سوال ها و خیلی سوال دیگه حتما کلیپ زیر را تا آخر ببینید…

یادتون نره! تا آخر…

قضاوت عجولانه ممنوع!

نیاز سطحش رفته بالا ، منابع هم محدود هست. مسئله به این محدود نمیشه و کره زمین داره روز به روز گرم تر میشه و چرخه زندگی گیاهان و جانوران در حال مختل شدن هست. با این سرعتی که در شمال ایران جنگل در حال نابودی هست بعیده که در افق ۱۴۴۴ ما در شمال چیزی به نام جنگل داشته باشیم. بحران زباله در استان مازندران مسئله ای هست که حل آن از مسئله اتمی دشوارتر شده است.

 

درختان نا انبوه زاگرس هم دچار آفاتی شدند که نجات آنها هم مسئله ای شده و دریاچه ها از ارومیه و پریشان گرفته تا بختگان و زاینده رود اصفهان کم و بیش میدانید که خشک شده و یا حداقل وضعیت خوبی ندارند.اکثر سد های کشور هم زیر ۳۰ درصد حجم آب دارند. اگر تمام فعالیت های تخریب کننده محیط زیست هم اکنون متوقف شود هم چند ده یا چند صد هزار سال طول میکشد تا منابع بازسازی شوند.

 

حالا شما خودتان را جای کسانی بگذارید که قرار است برای کره زمین و ۷ ، ۸ تا ۱۰ میلیارد نفر انسان صمیم بگیرند. آیا میتوان آینده تاریکی که رودرروی کره زمین است را صرفا با تدابیر تکنولوژیک حل کرد؟  پس به بحران سیاسی طبیعت پی بردید؟

 

در کشور ما هم این بحران در حال گسترش است. افزایش بیابان ( بیابان زایی) ، خشکی رودخانه و دریاچه ها و … . وقتی مسئله سرانه مطالعه عنوان میشود. آیا نباید مطرح شود که درختی که قطع میکنید و با کاغذ آن کتاب ، مجله و روزنامه چاپ میکنید چه ارزشی دارد. میزان توجیه اقتصادی و منابع طبیعی آن چقدر است؟
آیا این همه مجله که برای کاغذ آن درخت قطع میشود اهمیتی دارد؟ اگر چاپ نشوند چه اتفاقی می افتد ؟ بحران سیاسی طبیعت

این که عکس فلان بازیکن و هنرمند چاپ نشود چه اشکالی دارد ، چه منفعتی دارد؟ حداقل چند درخت کمتر قطع میشود…

ادامه مطالب را حتما در کلیپ زیر مشاهده کنید:

 

 

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا