تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
بازی پیشنهادیترسناک

بازی Remothered Tormented Fathers ترسناک ۲۰۱۸ + کرک + اپدیت + نسخه کامل Fitgirl,Corpack

دانلود بازی Remothered Tormented Fathers + کرک + اپدیت + نسخه کامل Fitgirl,Corpack

بازی ترسناک جدید ۲۰۱۸ برای کامپیوتر دانلود بازی Strange Brigade برای کامپیوتر pc با لینک مستقیم بهمراه کرک و نسخه فشرده کم حجم شده فیت گرگ و کورپک با لینک مستقیم بازی چند نفره کو اپ مالتی پلیر و شبکه ای دانلود بازی کم حجم

Remothered Tormented Fathers PC-SKIDROW آپدیت بازی Remothered Tormented Fathers Build 13042018-SKIDROW اضافه شد

سرانجام نسخه نهایی دانلود بازی Remothered Tormented Fathers منتشر شد و گروه SKIDROW به محض انتشار، این بازی را کرک کرد. عنوان Remothered: Tormented Fathers پروژه جدیدی از یک طراح خوش ذوق است. این طراح کریس داریل (Chris Darril) نام دارد که در سال ۲۰۰۷ نیز عنوانی را ساخته بود. این بازی در ابتدا قرار بود به صورت فن مید (Fan Made) و به صورت یک بازی بازسازی شده از عنوان Clock Tower ساخته شود اما به مرور زمان، بازی اسم و رسم خود را پیدا کرد به عنوانی جداگانه و امیدوار کننده تبدیل شد.

خلاصه ی داستان بازی بدین صورت روایت می شود که رزماری رید (Rosemary Reed)، یک زن شگفت انگیز ۳۵ ساله است که به خانه مامور اسناد رسمی بازنشسته، دکتر فلتون (Dr. Felton) می‌رود؛ کسی که توسط یک بیماری ناشناخته و مرموز، تحت تاثیر قرار گرفته است. خانم Reed با خانم گلوریا (Ms. Gloria)، پرستار پیرمرد مذکور سلام و احوال پرسی می‌کند. دانلود بازی Remothered Tormented Fathers

زمانی که رزماری خود را معرفی می‌کند و خواسته‌ های واقعی خود را می‌گوید، وحشت آغاز می‌شود. بازرسی‌ های رزماری باعث شده بود تا او باور کند که ناپدید شدن دختر آن مرد، Celeste، در واقع یک قتل عام وحشتناک بوده است. دکتر فلتون و همسرش، آریانا (Arianna)، ممکن است تنها کسانی باشند که حقیقت را می‌دانند که شامل هویت واقعی Celeste و فرقه متعصبانه سرخ پوش می‌شود.

تصاویر بازی

ویژگی های کلیدی دانلود بازی Remothered Tormented Fathers :

  • یک بازی نامه روانشناسی هیجان انگیز: به لطف کارگردانی تاثیر گذار کریس داریل، او داستانی را به جریان می‌اندازد که غنی از شخصیت‌های واقعی است. انسان‌های روزمره که خود را تبدیل به هیولاهای ترسناکی می‌کنند.
  • هیچ وقت امنیت نخواهید داشت: هدف شما این است که از حقیقت پرده بردارید اما برای این کار، شما ابتدا باید زنده بمانید و بقا پیدا کنید. دشمنان شما مانند شکارچیان غرق شده ای هستند که همیشه شما را تعقیب خواهند کرد.
  • هیچ اسلحه یا ابزار قدرتمندی در کار نیست: تنها از چیزهایی استفاده کنید که در راه به آن‌ها بر می‌خورید. شما هم می‌توانید واکنش نشان دهید و مبارزه کنید و هم می‌توانید از دست شکارچیان فرار کنید. اما آن‌ها از هیچ وقت دست از سر شما بر نمی‌دارند یا نمی‌میرند.
  • توانایی‌های خود را افزایش دهید: شما مهارت‌های جدیدی را یاد خواهید گرفت و می‌توانید توانایی‌هایی که از ابتدای بازی در دست دارید را افزایش دهید. بدن شما تنها عاملی است که می‌توانید از آن حال خود را بفهمید. هیچ اندازه گیری سلامتی و جانی در بازی در کار نیست.
  • صدا بهترین دوست یا بهترین دشمن شما است: تک تک صداها را بشنوید؛ شما متوجه صدای پای شکارچیان خواهید شد. قطعه موسیقی بازی به وسیله آهنگساز، نوبوکو تودا (Nobuko Toda) ساخته شده است، در زمان نزدیکی شکارچیان به نوعی به شما هشدار می‌دهد.

  • خبری از زمان‌های بارگذاری نیست: هیچ لحظه خالی و هیچ زمان بارگذاری خسته کننده‌ای در بازی وجود ندارد. از بازی لذت ببرید و عمارت را جست و جو کنید. یک در را باز کنید و تمام اتاق‌ها را بگردید. همه چیز به صورت Real Time رخ می‌دهد.
  • فرار کردن یا نکردن: فرار کردن، بهترین فرصت شما برای نجات از دست یک شکارچی از سمت عقب است. اما باید مراقب باشید. صداهای ایجاد شده توسط شما ممکن است شنیده شوند. بعضی مواقع، پنهان شدن بهترین استراتژی و نقشه است.
  • خبری از معماهای احمقانه نیست: درست مانند طرح کلی داستان و بازی نامه، اتفاقات و شخصیت‌ها، همگی بر اساس دنیای واقعی تنظیم شده‌اند. مردم هر روز از وسایل معمولی استفاده می‌کنند که می‌توان با آن‌ها خطرناک ترین کارها را انجام داد.

Remothered: Tormented Fathers

Remothered: Tormented Fathers is the pure and realistic survival horror videogame. A game by Darril Arts, directed by Chris Darril, developed by Stormind Games. The story is rich of unpredictable plot-twists, but it is touching at the same time. Psychology plays a huge role within the game: heroes and enemies are atypical and the line between good and evil is blurred.

The development of the game is similar to that of a film narration, where the player perfectly identifies himself with the character. The soundtrack, composed by Nobuko Toda (Final Fantasy, Halo, Metal Gear Solid) and Luca Balboni, enhances the terrifying atmosphere of the game.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Quad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Quad-core Intel i7 or AMD processor, 2.5 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1060 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

 

_______________________

________________

——————————

 ورود به بخش گـیم پـاک 

——————————

امتیاز بازی

دانلود آپدیت بازی Build 13042018-SKIDROW با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Build 23022018-SKIDROW با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Build 01022018-SKIDROW با لینک مستقیم

——————————

دانلود بازی Remothered Tormented Fathers-SKIDROW با لینک مستقیم:

دانلود پارت ۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۳ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۴ با لینک مستقیم

 منبع : دانلود ها

دانلود بازی Remothered Tormented Fathers + کرک + اپدیت + نسخه کامل Fitgirl,Corpack

بازی ترسناک جدید ۲۰۱۸ برای کامپیوتر دانلود بازی Strange Brigade برای کامپیوتر pc با لینک مستقیم بهمراه کرک و نسخه فشرده کم حجم شده فیت گرگ و کورپک با لینک مستقیم بازی چند نفره کو اپ مالتی پلیر و شبکه ای دانلود بازی کم حجم

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا