دانلود بازی کامپیوتر

طب اسلامی سنتی

توصیه های کاربردی مسافرت – طب اسلامی و روایات معصومین

توصیه های کاربردی مسافرت – طب اسلامی و روایات معصومین

توصیه های کاربردی مسافرت – طب اسلامی و روایات معصومین – توصیه های کاربردی مسافرت – طب اسلامی و روایات معصومین – توصیه های کاربردی مسافرت – طب اسلامی و روایات معصومین سفر از نگاه اسلام سفر از نگاه اسلام

های کاربردی مسافرت 1 - توصیه های کاربردی مسافرت - طب اسلامی و روایات معصومین

توصیه طب اسلامی برای مسافرت کردن:

زمانی که میخواهید به مسافرت بروید صدقه بدهید. «امام (صادق علیه السلام): مسافرت را با صدقه آغاز کن و سپس خارج شو»
پیامبراکرم (صلی الله الیه): هنگام سوار شدن بر مرکب، بسم الله بگوید، همراه انسان ملکی خواهد بود تا زمانی که از مرکب پیاده شود.
امام باقر (علیه السلام): اگر چیزی از قضا و قدر سبقت بگیرد، همان سوره قدر است و کسی که این سوره را هنگام خارج شدن از خانه بخواند، سالم به منزل برمیگردد.
مستحب است برای مسافر دعا کنید.
همراه داشتن تربت امام حسین (علیه السلام) همانند حرز عمل میکند.
در نیمه دوم شب حرکت کنید.
نیت و هدف خود از سفر را مشخص و بعد حرکت کنید.

توصیه طب اسلامی برای مسافرت کردن: زمانی که میخواهید به مسافرت بروید صدقه بدهید. «امام (صادق علیه السلام): مسافرت را با صدقه آغاز کن و سپس خارج شو» پیامبراکرم (صلی الله الیه): هنگام سوار شدن بر مرکب، بسم الله بگوید، همراه انسان ملکی خواهد بود تا زمانی که از مرکب پیاده شود. امام باقر (علیه السلام): اگر چیزی از قضا و قدر سبقت بگیرد، همان سوره قدر است و کسی که این سوره را هنگام خارج شدن از خانه بخواند، سالم به منزل برمیگردد. مستحب است برای مسافر دعا کنید. همراه داشتن تربت امام حسین (علیه السلام) همانند حرز عمل میکند. در نیمه دوم شب حرکت کنید. نیت و هدف خود از سفر را مشخص و بعد حرکت کنید.

مجله طب اسلامی و طب سنتی نت پاک

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن