آمـوزشاموزش های برنامه نویسی و طراحی وب

دانلود آموزش مقدماتی ساخت وب سایت با دروپال TutsPlus Beginner’s Guide to Building Sites With Drupal

دانلود آموزش مقدماتی ساخت وب سایت با دروپال TutsPlus Beginner’s Guide to Building Sites With Drupal

دانلود آموزش مقدماتی ساخت وب سایت با دروپال TutsPlus Beginner's Guide to Building Sites With Drupal
دانلود آموزش مقدماتی ساخت وب سایت با دروپال TutsPlus Beginner’s Guide to Building Sites With Drupal

دانلود TutsPlus Beginner’s Guide to Building Sites With Drupal – آموزش مقدماتی ساخت وب سایت با دروپال

دروپال یک فریم ورک قدرتمند و انعطاف پذیر برای توسعه نرم افزار های تحت وب است. البته از آن با عناوینی چون فریم ورک مدیریت محتوا و یا سیستم مدیریت محتوا (CMS) نیز نام برده می شود. ولی در سال های گذشته معماری داخلی آن و امکاناتی که توسط هسته آن و یا توسط ماژول های توسعه یافته برای آن ارائه می شود، نشان داده است که برای تولید بازه وسیعی از نرم افزار های مبتنی بر وب مناسب است. در یک کلام ساده می توان گفت که با دروپال می توان به آسانی یک سایت با قابلیت مدیریت محتوای فارسی ایجاد کرد. دروپال یک برنامه تحت وب رایگان و متن باز (open source) است که با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده است و با دیتابیس هایی نظیر MySQL و Postgres کار می کند. علاوه بر خصوصیات تکنیکی و مهندسی، متخصصان وب بی شماری از نقاط مختلف جهان، یک جامعه مجازی فعال برای پشتیبانی و توسعه دروپال فراهم کرده اند. ماژول ها (module)، قالب ها (theme) و ترجمه های بسیاری برای دروپال به صورت رایگان ارائه شده و می شود. همین طور سرویس های تجاری و تخصصی بسیار زیادی برای پشتیبانی از کاربرد دروپال در توسعه وب سایت ها در سراسر دنیا ایجاد شده است. بنابراین چنین مشارکتی از سوی متخصصان وب به پیشرفت و توسعه دایره استفاده از دروپال کمک کرده و طراحان و برنامه نویسان وب را برای استفاده از این سیستم دلگرم می سازد.نت پاک در دوره آموزشی TutsPlus Beginner’s Guide to Building Sites With Drupal به صورت مقدماتی با نحوه طراحی وب سایت با استفاده از دروپال آشنا می شوید.

≡سرفصل های دوره آموزشی TutsPlus Beginners Guide to Building Sites With Drupal:
۱٫ معرفی
۲٫ساخت محتوا
۳٫کار با نمایش ها
۴٫پیکربندی بیشتر
۵٫ساخت یک سایت کامل از ابتدا
۶٫ نتیجه گیری

Creating websites is hard. It takes a lot of code to build a website, but a lot of it is similar from site to site. Clients rarely ever want the same things, but when we are building content-driven sites we have a secret weapon: using a content management system (CMS). With a CMS we can reuse the same code over and over again for different projects. And if the site is simple enough, we might not even have to do any coding at all!

شرکت سازنده: توتسپلاس / Tutsplusزبان آموزش: English –سطح آموزشی: Beginner –زمان آموزش: ۳h 40m

آموزش تصویری Drupal – آموزش کامل Drupal- آموزش دروپال- آموزش کامل دروپال – فیلم آموزشی دروپال-آموزش تصویری Drupal – آموزش کامل Drupal- آموزش دروپال

دیدن دیگر آموزش ها _ کلیک فرمائید

اطلاعات حجم: ۱٫۸۰ گیگابایت
دانلود دانلود – بخش اول
دانلود دانلود – بخش دوم
دانلود دانلود – بخش سوم
دانلود دانلود – بخش چهارم

منبع و پسورد : www.p30download.comتوضیحات کامل , کلیک فرمائید  سایت سازنده

راهنمای فایل:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن