«یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَ الاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقَنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه « یا اَرحَمَ الرّاحِمِین.»
آمـوزشاموزش های گرافیک , سه بعدی , بازی سازی

دانلود آموزش نویزورکس Navisworks Essential Training

دانلود آموزش نویزورکس Navisworks Essential Training

دانلود آموزش نویزورکس Navisworks Essential Training
دانلود آموزش نویزورکس Navisworks Essential Training

آموزش نویزورکس

نرم افزار بررسی پروژه Autodesk Navisworks به معماران، مهندسین و فعالان زمینه ساخت و ساز بناها کمک می کند تا بر نتایج پروژه کنترل بیشتری داشته باشند و بسیار راحت تر به انجام اموری مانند یکپارچه سازی، به اشتراک گذاری و برررسی مدل ها و داده ها با ذینفعان بپردازند. این نرم افزار مجموعه کاملی از ابزارهای یکپارچه سازی، تجزیه و تحلیل و برقراری ارتباط را برای افراد فعال در تیم پروژه فراهم نموده است تا قبل از شروع به ساخت و ساز و یا بازسازی قادر به برقراری هماهنگی بهتر، رفع اختلاف نظرها و به طور کلی برنامه ریزی برای پروژه باشند. Navisworks از مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) پشتیبانی می کند.نت پاک در دوره آموزشی Navisworks Essential Training شما با قابلیت های اساسی و کلیدی این نرم افزار کاربردی قدرتمند آشنا می شوید.

≡عناوین آموزشی:
– الحاق و ادغام انواع فایل های مختلف
– مرور مدل
– کار ​​با نظرات
– بررسی و علامت گذاری یک مدل
– دستکاری و پیدا کردن اشیاء
– افزودن پیوندها به اشیاء
– مرتب سازی و گروه بندی
– تست برخوردها
– افزودن یک نمودار زمانی با Timeliner
– ایجاد انیمیشن های سفارشی و اسکریپت ها برای فیلم های تعاملی
– و …

Navisworks Essential Training Screenshot 1 Navisworks Essential Training Screenshot 2 Navisworks Essential Training Screenshot 3 Navisworks Essential Training Screenshot 4

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن