انیمیشن

دانلود انیمیشن امام حسین علیه السلام و عاشورا + لینک مستقیم

دانلود انیمـیشن امام حسین علیه السلام و عاشورا دانلود کارتون امام حسین علیه السلام و عاشورا دانلود انیمیشن امام حسین علیه السلام و عاشورا دوبله فارسی دانلود کارتون امام حسین علیه السلام و عاشورا

دانلود انیمیـشن امام حسین علیه السلام و عاشورا , دانلود انیمیشن ۲۰۱۸، دانلود انیمیشن، دانلود انیمیشن دوبله دانلود انیمیشن امام حسین علیه السلام و عاشورا دانلود کارتون امام حسین علیه السلام و عاشورا

دانلود انیمیشن امام حسین علیه السلام و عاشورا + لینک مستقیم

دانلود انیمیشن امام حسین علیه السلام و عاشورا + لینک مستقیم

قيام حسينى
يزيد پس از معاويه بر تخت حكومت اسلامى تكيه زد و خود را اميرالمؤمنين خواند و براى اين كه سلطنت ناحق و ستمگرانه اش را تثبيت كند, مصمم شد براى نامداران و شخصيتهاى اسلامى پيامى بفرستد و آنان را به بيعت با خويش بخواند. به همين منظور, نامه اى به حاكم مدينه نوشت و در آن يادآور شد كه براى من از حسين (ع )بيعت بگير و اگر مخالفت نمود بقتلش برسان .

حاكم اين خبر را به امام حسين (ع )رسانيد و جواب مطالبه نمود. امام حسين (ع ) چنين فرمود: انا لله و انا اليه راجعون و على الاسلام السلام اذا بليت الامة براع مثل يزيد.(۱۷) آن گاه كه افرادى چون يزيد, (شرابخوار و قمارباز و بي ايمان و ناپاك كه حتى ظاهر اسلام را هم مراعات نمي كند) بر مسند حكومت اسلامى بنشيند, بايد فاتحه اسلام را خواند.(زيرا اين گونه زمامدارها با نيروى اسلام و به نام اسلام , اسلام را از بين ميبرند.)

امام حسين (ع ) مي دانست اينك كه حكومت يزيد را به رسميت نشناخته است,اگر در مدينه بماند به قتلش مي رسانندش, لذا به امر پروردگار, شبانه و مخفى از مدينه به سوى مكه حركت كرد. آمدن آن حضرت به مكه , همراه با سرباز زدن او از بيعت يزيد, در بين مردم مكه و مدينه انتشار يافت , و اين خبر تا به كوفه هم رسيد.

 

  داستان قاسم بن الحسن علیه السلام

  داستان حبیب بن مظاهر

  داستان بهشتی شدن حر

  قصه عاشورا

  داستانی از امام حسین (ع)

 


ورود به بـخـش دانـلود فـیلـم و انـیمـیشن


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن