بازی ورزشی , متوری , ماشینی , هواپیمایی

دانلود بازی مسابقات فلت اوت ۳ FlatOut 3: Chaos And Destruction

دانلود بازی مسابقات فلت اوت ۳ FlatOut 3: Chaos And Destruction

دانلود بازی مسابقات فلت اوت 3 FlatOut 3: Chaos And Destruction
دانلود بازی مسابقات فلت اوت ۳ FlatOut 3: Chaos And Destruction

بازی سبک ماشین جنگی ( مبارزه ای )

سومین نسخه از سری بازی های FlatOut

بازی ماشینی ۸ نفره و ۱۶ نفره

فلت اوت ۳ . Flatout 3: Chaos Destruction یک بازی مسابقه ای و رانندگی میباشد. بازی توسط شرکت Team6 Game Studios ساخته شده و شرکت Strategy First آن را منتشر کرده است. بازی در سال ۲۰۱۱ و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. بازی Flatout 3: Chaos Destruction سومین نسخه از سری بازی های FlatOut می باشد. در بازی “مسابقات بی قانون فلت اوت ۳” شاهد تغییرات بسیار زیادی هستیم که می توان به قرار دادن یک موتور گرافیکی فوق العاده و همچنین پیشرفته شدن مراحل اشاره کرد.

در بازی Flatout 3: Chaos Destruction تخریب پذیری به شکل فوق العاده ای بالا بوده و شما قادر هستید شی های زیادی را نابود کنید. در بازی Flatout 3: Chaos Destruction بیش از ۴۷ وسیله نقلیه به همراه ماشین های سنگین مثل: بولدوزر و تانک و…قرار داده شده است و هرکدام ویژگی و برتری نسبت به یکدیگر دارند. بازی Flatout 3: Chaos Destruction دارای بخش انلاین نیز می باشد و می توانید به همراه ۱۶ نفر به صورت همزمان به مسابقه بپردازید. بازی Flatout 3: Chaos Destruction دارای گرافیک فوق العاده عالی به همراه گیم پلی بسیار روان و خیره کننده است.

سومین نسخه از سری بازی های FlatOut انتشار یافت و این خبر خوبی برای طرفداران بازی های مسابقه ای به سبک خشن و درگیرانه است در نسخه جدید شاهد تغییرات بسیار زیادی هستیم که از عمده ی آنها می توان به قرار دادن یک موتور گرافیکی فوق العاده و همچنین پیشرفته شدن مراحل اشاره کرد ، تخریب پذیری به شکل فوق العاده ای بالا بوده و شما قادر هستید شی های زیادی را نابود کنید.

 

≡ تصاویر بازی مسابقات فلت اوت ۳

FlatOut 3 – فلت اوت ۳

≡ سیستم مورد نیاز FlatOut 3

OS: Windows  XP
Processor: Intel  ۲ GHz dual core CPU
Video Card: Nvidia GeForce 8600 + / AMD Radeon HD X2600
Hard Disk Space: 16 GB available hard drive space
Memory (RAM): 2 GB RAM

_____________________
_____________________

دانلود نسخه فشرده شده BlackBox – حجم: ۴۱۶۰ مگابایت

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن