اکشن و شوترشبکه و چندنفره

دانلود بازی ۲۰۱۷ Star Wars: Battlefront II – همه نسخه ها + کرک + اپدیت + fitgirl

دانلود بازی ۲۰۱۷ Star Wars: Battlefront II – همه نسخه ها + کرک + اپدیت + steampunks  + codex + fitgirl

دانلود بازی 2017 Star Wars: Battlefront II - همه نسخه ها + کرک + اپدیت + steampunks + codex + fitgirl

Star Wars Battlefront 2 استار وارز بتل فرانت  / نسخه کورپک – نسخه فیت گرل – استیم پانکس – کودکس

Star Wars: Battlefront 2 در طی مراسم و جشن بزرگ جنگ ستارگان، کمپانی محبوب الکترونیک آرتز به صورت رسمی از نسخه دوم بازی استار وارز بتل فرانت رونمایی کرد. در این مقاله، نگاهی مختصر به تمامی اطلاعات منتشر شده از بخش داستانی، گیم پلی و… می اندازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، همراه گیم پاک باشید.

جشن باشکوه جنگ ستارگان از تاریخ ۱۳ آوریل امسال (مصادف با ۲۴ فروردین ماه سال ۹۶) آغاز شده و در روز ۱۶ آوریل (مصادف با ۲۷ فروردین) در شهر زیبای اورلاندو واقع در ایالت فلوریدا آمریکا به پایان می رسد. در این رویداد، کارگردان و فیلم سازان از فصل و قسمت های جدید سریال سینمایی پرطرفدار جنگ ستارگان رونمایی کردند. البته از آنجا که بسیاری از بازی بازان و گیمرها علاقه زیادی به بازی جنگ ستارگان دارند، کمپانی الکترونیک آرتز به صورت رسمی نسخه دوم فرانچایز (مجموعه) Star Wars: Battlefront معرفی کرد.

پس از موفیت چشم گیر نسخه اول بازی استار وارز بتل فرانت و رسیدن به فروش ۱۴ میلیون واحدی، کمپانی ناشر با همکاری استودیوی دایس به فکر ساخت دنباله این مجموعه افتادند که در نهایت با انتشار اولین ویدیوی رسمی از بازی، نسخه دوم این مجموعه نیز معرفی شد. در طی این جشن، جزئیات و اطلاعات بیشتری از بخش داستانی و چند نفره بازی در اختیار طرفداران مجموعه جنگ ستارگان قرار گرفت. همچنین کمپانی نامدار الکترونیک آرتز با عرضه اولین تریلر و تیزر رسمی بازی، تاریخ انتشار آن را اعلام کرد.

در این پست، به طور مختصر و مفید به تمامی اطلاعات منتشر شده و همچنین دانلود بازی Star Wars: Battlefront 2 می پردازیم. همراه گیم پاک باشید…

بخش داستانی به بازی استار وارز بتل فرانت ۲ اضافه شد!
اگر نسخه اول سری Star Wars: Battlefront را تجربه کرده باشید، حتما اطلاع دارید که این نسخه از بخش داستانی محروم بود و بازیکنان باید به صورت چند نفره (مولتی پلیر) به مبارزه با یکدیگر بپردازند. اگرچه نبود بخش داستانی لطمه چندانی به فروش این عنوان وارد نکرد اما همچنان یکی از نقاط منفی بازی به شمار می رود. کمپانی الکترونیک آرتز با همکاری استودیوی دایس از گذشته خود درس گرفتند و در نسخه دوم بازی جنگ ستارگان، علاوه بر طراحی بخش چند نفره، بخش داستانی مهیجی را به بازی اضافه کردند. داستان اصلی بازی، بعد از اتفاقات فیلم سینمایی Return of the Jedi جریان دارد که بیشتر از همیشه بر روی شخصیت ایدن ورسیو (فرمانده امپریال) تمرکز دارد. البته این بدان معنا نیست که بازیکنان تا پایان بخش داستانی با فرمانده ایدن ورسیو سر و کار خواهند داشت بلکه شخصیت های دیگری از جمله کایلو رن، دارت ماول و لوک اسکای‌ واکر در این بخش حضور دارند.

پس از اتفاقات و نبردهای فیلم سینمایی Return of the Jedi، فرمانده ایدن ورسیو خواهان نابودی اتحاد ربل است. او تمام نیروها و تلاش خود را به کار می گیرد تا اتحاد ربل را از بین ببرد. در این میان، قطعا مشکلاتی وجود دارد که باید ابتدا به حل آن ها بپردازید.

دانلود بازی 2017 Star Wars: Battlefront II - همه نسخه ها + کرک + اپدیت + steampunks + codex + fitgirl استار وارز بتل فرانت / نسخه کورپک - نسخه فیت گرل - استیم پانکس - کودکس
بخش چند نفره بازی چطور است؟
بدون شک عملکرد نسخه اول مجموعه  استار وارز بتل فرانت در بخش مولتی پلیر (چند نفره) بی نظیر بود. خوشبختانه استودیوی بازی ساز دایس بخاطر طراحی بخش داستانی، بخش چند نفره بازی را فراموش نکردند و این بخش در نسخه جدید بازی، قوی تر از پیش ظاهر می شود. در بخش چند نفره بازی Star Wars: Battlefront 2، نیروهای تروپر (سربازان) حضور دارند که در حالت کلی این نیروها به چهار کلاس Assault، Officer، Heavy و Specialist تقسیم می شوند. همانند تمامی بازی های آنلاین، بازیکنان پیش از آغاز ماموریت یکی از چهار کلاس مذکور را انتخاب می کنند. هر کدام از کلاس ها، قابلیت های منحصر به فردی دارند که بازیکنان برای پیروزی در نبرد، باید با همکاری یکدیگر از قابلیت های این کلاس ها استفاده کنند. طبق گفته سازندگان، بخش مولتی پلیر (چند نفره) بازی استار وارز بتل فرانت ۲ حداکثر گنجایش ۴۰ بازیکن را دارد تا محیطی کاملا مشابه فیلم های سینمایی جنگ ستارگان را به تصویر بکشاند.

طبق سنت های همیشه، سیستم ارتقا و شخصی‌سازی نیز در این بخش وجود خواهد داشت که به کمک آن، بازیکنان پس از کسب امتیازات، می توانند سرباز خود را شخصی سازی کنند و قابلیت های آن را افزایش دهند. سیستم ارتقا دهنده، باعث می شود که بازیکنان برای کسب امتیازات بیشتر خود را به چالش بکشند تا به عنوان پیروز نبرد انتخاب شوند چرا که برای ارتقا قدرت سلاح ها و ابزارات خود، به امتیازات درون بازی نیاز فراوانی دارید.

بخش نبردهای کهکشانی که نبودش در نسخه اول بازی استار وارز بتل فرانت حس می شد، در این نسخه به بازی اضافه شده است. از آن جا که استودیوی Criterion وظیفه طراحی سفینه های این عنوان را برعهده گرفته است، بازیکنان به لطف وجود چنین وسایل نقلیه پرسرعت می توانند به کهکشان ها و سیاره های گوناگون سفر کرده و شخصیت های مورد علاقه خود به مبارزه با دشمنان بپردازند.

دانلود بازی 2017 Star Wars: Battlefront II - همه نسخه ها + کرک + اپدیت + steampunks + codex + fitgirl استار وارز بتل فرانت / نسخه کورپک - نسخه فیت گرل - استیم پانکس - کودکس
استفاده از سرورهای اختصاصی
خوشبختانه استودیوی دایس از اهمیت بالای سرورهای بازی های آنلاین اطلاع دارد و هرگز با وجود بازیکنان ۴۰ نفری در بخش آنلاین و چند نفره بازی استار وارز بتل فرانت ۲، از سرورهای ضعیف استفاده نمی کند. البته تمامی عناوین ویدیویی این استودیو از سرورهای اختصاصی برخوردار هستند تا حداکثر کیفیت ممکن را به کاربران و بازیکنان ارائه دهند. با این وجود، گویا بخش چند نفره این عنوان مورد انتظار از لحاظ سرعت و پاسخگویی هیچ گونه مشکلی نخواهند داشت و اتصالات به سرورها، به صورت اتصال بازیکن به بازیکن نخواهد بود چرا که در این نوع اتصالات، همیشه به دلیل وجود پینگ های مختلف و مشکلات مشابه، شاهد افت کیفیت بازی های شوتر بودیم. به همین علت، سازندگان برای طراحی بخش مولتی پلیر جذاب، تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا بازی از نظر سرور و اتصالات با مشکل مواجه نشود.

درباره وسیله های نقلیه بازی چه می دانیم؟
تمامی سفینه ها و وسیله های نقلیه بازی Star Wars: Battlefront 2، از فیلم های سینمایی جنگ ستارگان الهام گرفته شده اند. وسیله های نقلیه بازی همانند قهرمان و سربازان عمل می کنند به طوری که شما پس از کسب امتیاز، و افتخارات، می توانید آن را مطابق سلیقه خود شخصی سازی و قدرت آن ها بیشتر و بیشتر کنید.

خبری از سیزن پس (بسته های الحاقی پولی) نیست!
خوشبختانه بازیکنان برای تجربه تمامی محتویات بازی Star Wars: Battlefront 2، نیازی به خرید سیزن پس یا بسته های الحاقی این عنوان نخواهند داشت. کمپانی الکترونیک آرتز در طی کنفرانس خود اعلام کرد که خبری از سیزن پس عنوان ویدیویی استار وارز بتل فرانت ۲ نیست. توجه داشته باشید که عدم انتشار سیزن پس بازی به معنی عدم پشتیبانی سازندگان از محتویات نسخه دوم بازی جنگ ستارگان نیست بلکه بسته های گسترش دهنده و دی ال سی های این عنوان که شامل نقشه ها و سلاح های جدید می شوند، به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران بازی قرار خواهند گرفت. در حال حاضر، سازندگان صحبتی از بسته های الحاقی این عنوان سخن نگفتند اما بدون شک پس از عرضه رسمی بازی، شاهد انتشار این بسته های گسترش دهنده خواهیم بود.

شرکت EA در بیانیه ای در خصوص عدم انتشار سیزن پس بازی Star Wars: Battlefront 2 گفت:

بازی Star Wars: Battlefront 2 سیزن پسی (Season Pass) نخواهد داشت. ما قصد نداریم که جامعه بازیکنان را به چند بخش مختلف تقسیم کنیم.
بهتر است بدانید آقای برند دیمر، کارگردان نوآوری بازی استار وارز بتل فرانت ۲ در بیانیه ای اعلام کرد که بجای عرضه سیزن پس، سازندگان چیزی دیگر و متفاوتی را برای گسترش بازی منتشر خواهند کرد. در حال حاضر ایشان به صورت کامل در این خصوص صحبت نکرد و هنوز، منظور دقیق از عبارت “چیز دیگری” مشخص نیست. وی در این بیانیه گفت:

متاسفانه در حال حاضر نمی توانم درباره این موضوع صحبت کنم؛ اما ما چیز متفاوت تری را در ذهن خود داریم تا بازیکنان بیشتر از همیشه بازی کنند و عنوان استار وارز بتل فرانت گسترش یابد. این امر موجب تقسیم شدن جامعه بازیکنان بازی Star Wars: Battlefront 2 به چند بخش مختلف نخواهد شد. یک بازی ویدیویی با انتشار سیزن پس به چند بخش تقسیم می شود که هر از گاهی بازیکن کافی برای تشکیل تیم وجود ندارد. به همین خاطر، ما همیشه از این اتفاق دوری می کنیم و هرگز بازیکنانمان را به چند بخش مختلف تقسیم نخواهیم کرد.

به منظور حفظ رضایت جامعه بازیکنان بازی استار واز بتل فرانت ۲، ما تصمیم بسیار سختی گرفتیم چرا که تصمیم گیری های کنونی ما، نتایج مهمی را رقم خواهند زد. هنگامی که به سیر تکامل بازی در طول عمرش نگاه می کردیم با خود گفتیم که سیزن پس، تنها راه عرضه بسته های گسترش دهنده و محتویات اضافه به بازی نیست بلکه راه های بهتری نیز وجود دارند که هم اکنون نمی توانیم اطلاعاتی در این باره منتشر کنیم.
به نظر می رسد در صورت انتشار بسته های گسترش دهنده بازی، این محتویات در اختیار تمامی بازیکنان قرار خواهند گرفت. بنابراین نگران بسته های الحاقی این عنوان نباشید چرا که در صورت انتشار این بسته ها، شما هم همانند سایر بازیکنان به تمامی آن ها دسترسی خواهید داشت.

عدم پشتیبانی از تقسیم صفحه نمایش (Split Screen)
اگر شما جز بازیکنان حرفه ای پلتفرم پی سی به شمار می روید و برخی از عناوین ویدیویی را در چندین صفحه نمایش تقسیم می کنید، باید خدمت شما عرض کنیم که بازی Star Wars: Battlefront 2 از قابلیت تقسیم صفحه نمایش پشتیبانی نمی کند و خروجی تصویر بازی تنها بر روی یک صفحه نمایش قابل پخش خواهد بود. این خبر به صورت رسمی در رویداد جنگ ستارگان توسط سازندگان تایید گردیده شد.


و بازهم منتظر بخش Co-Op آفلاین در پلتفرم پی سی نباشید…
همان طور که اطلاع دارید، بسیاری از عناوین ویدیویی از قابلیت Co-Op یا همان بخش چند نفره آفلاین پشتیبانی می کنند. متاسفانه سازندگان در نسخه پلتفرم پی سی، از این قابلیت محبوب استفاده نکردند و تنها کاربران دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ قادر به تجربه بخش Co-Op به صورت آفلاین می باشند. در نسخه اول سری استار وارز بتل فرانت، استودیوی دایس دقیقا به همین شکل عمل کرده بود و بخش Co-Op بازی را مختص نسخه‌ های کنسولی بازی طراحی کرده بود. از این رو، گویا سیاست های این شرکت به دلیل مسائل امنیتی تغییر نکرده و دوباره نسخه رایانه شخصی از بخش چند نفره آفلاین محروم است.

نسخه دیلاکس بازی در راه است!
سازندگان ضمن رونمایی از نسخه استاندارد بازی، نسخه دیلاکس بازی را نیز معرفی کردند. همانند همیشه، نسخه دیلاکس عناوین ویدیویی نسبت به نسخه استاندارد، مزایایی دارد که این مزایا، بازیکنان را به خرید آن تشویق می کند. کمپانی الکترونیک آرتز در جشن جنگ ستارگان اعلام کرد که خریداران نسخه دیلاکس بازی Star Wars: Battlefront 2، از همان روزهای ابتدایی بازی به نسخه ارتقا‌ یافته کلاس های Assault، Officer، Heavy و Specialist دسترسی خواهند داشت. به عبارت دیگر، خریداران این نسخه از همان ساعت های اولیه انتشار بازی، از سلاح های قدرتمند بهره مند می باشند. همچنین دارندگان نسخه دیلاکس بازی، به صورت آنی می توانند سلاح ها و ابزارات خود را بازگشایی کنند و از آن ها استفاده نمایند.

ضمنا افرادی که نسخه دیلاکس بازی Star Wars: Battlefront 2 را خریداری کند، سه روز زود از سایر بازیکنان (۲۳ آبان ماه سال ۱۳۹۶) به نسخه نهایی بازی دسترسی خواهند داشت. البته این جایزه تنها تا پیش از انتشار بازی اعتبار دارد و پس از انتشار عمومی بازی، خریداران نسخه دیلاکس از این جایزه محروم خواهند ماند چرا که پس از عرضه عمومی بازی، دسترسی زودهنگام به بازی معنی ندارد.
مزایا و جوایز پیش خرید بازی
کمپانی الکترونیک آرتز برای افرادی که تا پیش از انتشار بازی Star Wars: Battlefront 2، آن را از فروشگاه های رسمی اوریجین، پلی استیشن استور و ایکس باکس لایو خریداری کنند، جوایزی در نظر گرفته است. این جوایز متناسب با نسخه استاندارد و دیلاکس بازی نیست و افرادی که هر کدام از نسخه های مذکور بازی را خریداری کنند، قادر به دریافت آن ها (جوایز) خواهند بود. جوایز و امتیازات پیش خرید بازی استار وارز بتل فرانت ۲ به شرح زیر است:

ظاهر ویژه و مخصوص شخصیت کایلو رن و ری که از فیلم سینمایی Star Wars: The Last Jedi الهام گرفته شده است.
قابلیت تغییر دهنده Epic برای شخصیت های کایلو رن و ری
قابلیت تغییر دهنده Epic برای میلینیوم فالکون (Millennium Falcon)
توجه داشته باشید که اگر شما هم خواهان دسترسی به جوایز بالا هستید، تا روز ۱۶ نوامبر امسال (۲۵ آبان سال جاری) مهلت دارید! بنابراین تا تاریخ مذکور، نسبت به خرید این عنوان ویدیویی مورد انتظار اقدام فرمایید.


از فیلم جدید جنگ ستارگان (Star Wars: The Last Jedi) چه خبر؟
دو روز پیش، در رویداد بزرگ جنگ ستارگان از فیلم سینمایی جدید این مجموعه پرطرفدار نیز رونمایی شد. جدیدترین فیلم سینمایی جنگ ستارگان تحت عنوان Star Wars: The Last Jedi توسط تیم لوکاس تیم در حال ساخت می باشد. در این فیلم سینمایی، شخصیت های جدیدی پا به عرصه میادین می گذارند که هنوز جزئیات زیادی از شخصیت ها و بازیگران جدید آن در دسترس نیست. در انتهای این مراسم، لوکاس فلیم اعلام کرد که قسمت The Last Jedi فیلم سینمایی مورد انتظار جنگ ستارگان در روز ۱۵ دسامبر سال میلادی جاری (مصادف با ۲۴ آذر ماه سال ۹۶) بر روی پرده سینما به نمایش گذاشته خواهد شد.

عرضه بازی بر روی کنسول ایکس باکس اسکورپیو
یکی از اعضای بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت در طی برنامه صوتی اعلام کرد که بازی استار وارز بتل فرانت علاوه بر انتشار بر روی کنسول های نسل هشتم نظیر ایکس باکس وان، پلی اسیتیشن ۴ و مدل پرو آن، بر روی دستگاه جدید ردموندی ها یعنی پروژه اسکورپیو نیز منتشر خواهد شد. از آنجا که تاریخ انتشار این بازی حدودا با تاریخ عرضه پروژه اسکورپیو نزدیک است، بدون شک عرضه بازی استار وارز بتل فرانت ۲ برای کمپانی مایکروسافت یک فرصت خوبی ترقی می شود که قدرت خارق العاده کنسول میان نسلی جدید خود را به نمایش بگذارد. به همین دلیل، قطعا فریم ریت و گرافیک بازی در پروژه اسکورپیو بیشتر از سایر پلتفرم ها خواهد بود.

لری هرب در این فایل صوتی گفت:

با عرضه کنسول ایکس باکس اسکورپیو در تعطیلات سال میلادی جاری، قطعا تحمل بازی بازان و گیمرها برای تجربه بازی استار وارز بتل فرانت ۲ در این کنسول به سر خواهد رسید. تجربه بازی Star Wars: Battlefront II بر روی کنسول Xbox Scorpio منحصر به فرد خواهد بود.

و اما تاریخ انتشار بازی…
کمپانی الکترونیک آرتز تاریخ دقیق انتشار بازی Star Wars: Battlefront را مشخص کرد. طبق گفته های این شرکت در رویداد جنگ ستارگان، بازی مذکور در تاریخ ۱۷ نوامبر سال میلادی جاری (مصادف با ۲۶ آبان ماه سال ۹۶) برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. به نظر می رسد این عنوان به طور کامل از دو کنسول ایکس باکس اسکورپیو و پلی استیشن ۴ پرو پشتیبانی کند و شاهد گرافیک خارق العاده و عملکرد دیدنی فریم ریت آن در این دو کنسول باشیم.

البته گفتنی است مشترکین سرویس های اوریجین اکسس (Origin Access) و الکترونیک آرتز اکسس (EA Access) از تاریخ ۹ نوامبر سال میلادی جاری (مصادف با ۱۸ آبان ماه امسال) به این بازی دسترسی خواهند داشت. شایان به ذکر است دسترسی زودهنگام به بازی برخی محدودیت هایی را به همراه دارد که بازیکنان باید تا تاریخ انتشار عمومی بازی صبر کنند. همان طور که می دانید، دو سرویس مذکور به ترتیب مخصوص دو پلتفرم پی سی و Xbox One می باشد و دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ امکان دسترسی زودهنگام به بازی را نخواهند داشت و باید تا انتشار عمومی بازی منتظر بمانند.

هم طور که در بالا اشاره کردیم، هم اکنون امکان پیش خرید نسخه استاندارد و دیلاکس بازی Star Wars: Battlefront 2 در شبکه های اوریجین، پلی استیشن نتورک و ایکس باکس لایو وجود دارد. قیمت نسخه استاندارد بازی، ۵۹٫۹۹ دلار و قیمت نسخه دیلاکس ۷۹٫۹۹ دلار می باشد.

 

 

 

 

 

 


Star Wars Battlefront II is an upcoming action shooter video game based on the Star Wars film franchise. It is the fourth major installment of the Star Wars: Battlefront series and seventh overall, and a sequel to the 2015 reboot of the series. It is under development by EA DICE in collaboration with Criterion Games and Motive Studios, and published by Electronic Arts.

Unlike its 2015 predecessor, it features a story-driven single-player campaign and multiplayer character classes; it also features cross-era characters and locations from the original, prequel, and sequel Star Wars movie trilogies. The game is scheduled to be released worldwide on November 17, 2017 for PlayStation 4, Xbox One, and Microsoft Windows.

Multiplayer
Instead of the paid Season Pass downloadable content (DLC) seen in the 2015 predecessor, this game is expanded with free DLC provided to all players with a free EA account. Lead actress Janina Gavankar stated that the DLC would be free to all players, using a seasonal structure similar to Overwatch and Rainbow Six Siege. There are many playable heroes from each movie era, including: Luke Skywalker, Darth Vader, Emperor Palpatine, Boba Fett, Yoda, Darth Maul, Han Solo, Rey, Kylo Ren, Finn, Princess Leia and Captain Phasma; although both Finn and Captain Phasma will be released in a wave of content after the initial release. The planet to be released alongside them is Crait, seen in the trailer for Star Wars: The Last Jedi.


• حداقل سیستم موردنیاز

سیستم عامل: ویندوز ۷ SP1، ویندوز ۸٫۱ یا ویندوز ۱۰، همگی نسخه ۶۴ بیتی

پردازنده: AMD FX-6350 یا Intel Core i5 6600K

حافظه: ۸ گیگابایت رم

 

کارت گرافیک: AMD Radeon HD 7850 2GB یا NVIDIA GeForce GTX 660 2GB

دایرکت‌ایکس: نسخه ۱۱

اتصال آنلاین: اینترنت با حداقل سرعت ۵۱۲KBPS یا سریع‌تر

فضای موردنیاز هارددیسک: ۱۵ گیگابایت

• سیستم پیشنهادی
سیستم عامل: ویندوز ۱۰ نسخه ۶۴ بیتی

پردازنده: AMD FX 8350 Wraith یا Intel Core i7 6700

حافظه: ۱۶ گیگابایت رم

کارت گرافیک AMD Radeon RX 480 4GB یا NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB

دایرکت‌ایکس: نسخه ۱۱

اتصال آنلاین : اینترنت با حداقل سرعت ۵۱۲KBPS یا سریع‌تر

فضای موردنیاز هارددیسک: ۱۵ گیگابایت


مشخصات بازی : 

 نام بازی : Star Wars Battlefront II

 سبک بازی :  اکشن / شوتر اول شخص / شوتر سوم شخص / انلاین , چندنفره

 سال انتشار : ۲۰۱۷

• سازنده بازی : EA DICE

• انتشار دهنده : Electronic Arts

• انجین بازی : Frostbite 3

• سایت مربوط : Click Here

 قابلیت انلاین : Yes

 قابلیت چند نفره  : Yes

• قابلیت YES  : co -op

 صفحه بازی در استیم : No /  Click Here

• حجم بازی :  ۱ گیگابایت

• فرمت فایل : RAR / ISO

• امتیاز بازی : ۸۵ / ۱۰۰

• رمز فایل : netpaak.com

• راهنما و نکات :

  • ابتدا بازی را با دانلود منیجیر IDM دریافت کنید | فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید. || هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید. || کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.
  • فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

بازی استار وارز ۲ – بازی استار وارز ۲ – بازی استار وارز ۲ بتل فرونت استار وارز ۲ بتل فرونت استار وارز ۲ بتل فرونت – استار وارز بتل فرونت بتلفرانت 


 اخرین ورژن ابزارهای ضروری بازی


• پیش نیاز  نصب : ↓ دانلود پکیج دایرکت ایکس  – ↓ دانلود اخرین نسخه دات نت فریمورک – ↓ اخرین نسخه Microsoft Visual C++ Redistributable – ↓ اخرین نسخه Steam  – ↓ اخرین نسخه OpenAL – ↓ اخرین ورژن انویدیا فیزیکس – ↓ اخرین نسخه Uplay – ↓ اخرین نسخه Origin


 • لینک های مستقیم و پرسرعت دانلود بصورت رایگان

جدیدترین اپدیت و اخبار و تریلر های این بازی در این پیج ea / کلیک فرمایید

دانلود بازی Star.Wars.Battlefront.II-3DM با لینک مستقیم:

تاریخ انتشار بازی ۱۴نوامبر ۲۰۱۷ می باشد و این دیتا، دیتای فول آنلاک بازی است. بازی کرک نشده است. توضیحات راهنمای نصب را حتما بخوانید!

دانلود پارت ۱: Direct Link

دانلود پارت ۲: Direct Link

دانلود پارت ۳: Direct Link

دانلود پارت ۴: Direct Link

دانلود پارت ۵: Direct Link

دانلود پارت ۶: Direct Link

دانلود پارت ۷: Direct Link

دانلود پارت ۸: Direct Link

دانلود پارت ۹: Direct Link

دانلود پارت ۱۰: Direct Link

دانلود پارت ۱۱: Direct Link

دانلود پارت ۱۲: Direct Link

دانلود پارت ۱۳: Direct Link

دانلود پارت ۱۴: Direct Link

دانلود پارت ۱۵: Direct Link

دانلود پارت ۱۶: Direct Link

دانلود پارت ۱۷: Direct Link

دانلود پارت ۱۸: Direct Link

دانلود پارت ۱۹: Direct Link

دانلود پارت ۲۰: Direct Link

دانلود پارت ۲۱: Direct Link

دانلود پارت ۲۲: Direct Link

دانلود پارت ۲۳: Direct Link

دانلود پارت ۲۴: Direct Link

دانلود پارت ۲۵: Direct Link

دانلود پارت ۲۶: Direct Link

دانلود پارت ۲۷: Direct Link

دانلود پارت ۲۸: Direct Link

دانلود نسخه فشرده فیت گرل fitgirl بزودی….

دانلود نسخه کامل بزودی…

دانلود نسخه فشرده کورپک بزودی….

دانلود نسخه کرک شده بزودی….

دانلود کرک بصورت جداگانه بزودی…

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫6 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن