اکشن و شوترشبکه و چندنفرهماجراجویینقش افرینی و جهان باز

دانلود بازی Cyberpunk 2077 – نسخه فشره Fitgirl , corepak + اپدیت + کرک + pc , ps4 , xbox one

دانلود بازی Cyberpunk 2077 – بازی تفنگی اکشن – بازی نقش آفرینی – بازی تفنگی جهان باز + ترینر –  Cyberpunk 2077

دانلود بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ / دانلود اخرین نسخه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ / دانلود کرک سایبرپانک ۲۰۷۷ / نسخه فشرده فیت گرل و کورپک و ریلودد Cyberpunk 2077

دانلود بازی Cyberpunk 2077 - بازی تفنگی اکشن - بازی نقش آفرینی - بازی تفنگی جهان باز + ترینر - Cyberpunk 2077

دانلود بازی Cyberpunk 20778 / بازی اکشن شوتر / بازی تفنگی نقش آفرینی/ بازی جدید جهان باز

نت پاک امروز برای شما عزیزان عنوان بسیار بسیار زیبا و جذاب Cyberpunk 2077 را برای PC به همراه آخرین DLC و آپدیت های ارائه شده با لینک مستقیم آماده دانلود کرده است . بازی Cyberpunk 2077 در سبک بازی اکشن و نقش‌آفرینی توسط کمپانی بازی سازی CD Projekt Red ساخته شده است . سایبرپانک ۲۰۷۷ بازی جدید و نو ساخته استدیو لهستانی و با تجربه سی‌دی پراجکت رد است که توانست سه گانه The Witcher را به اوج خود برساند و نظر منتقدان را جلب کند . دانلود بازی Cyberpunk 2077 برای pc با لینک مستقیم در ادمه مطلب .

داستان درباره مردمانی معمولی است که از تکنولوژی روز برای مبارزه با افرادی که در راس قدرت هستند، استفاده می‌کنند. یک درصد از نقش فناوری در داستان این است که مردم را قادر می‌سازد تا در برابر حاکمین تحولی در مبارزه داشته باشند. در بازی مانند سایر بازی های جهان باز وسایل نقلیه ای برای حمل و نقل و جابجایی سریع وجود دارد که می توان به اتومبیل های که در هوا حرکت می کنند اشاره کرد و از آنها استفاده کرد ، هوش مصنوعی ، npc های باهوش ، گیم پلی نرم و روان، انتخاب های متعدد و موثر بر روند داستانی بازی ، وجود کارکترهای رباطی و… از دیگر ویژگی های این بازی است.

دانلود بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ برای کامپیوتر با لینک مستقیم

در بازی از تکنولوژی ها آینده استفاده شده و نشانه تحول دنیا در چند سال آینده را با توهمات و منجی سازی هایی غربی و یهودی ادغام کرده و با جلوه های بصری خیره کننده و گیم پلی نرم و روان بازی را به تصویر می کشد که تمام گیمرها را به سمت و سوی خود می کشاند ، این است قدرت رسانه . وَمِن شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِی الْعُقَدِ و از شر آنها که با افسون در گره‏ها می ‏دمند (و هر تصمیمى را سست می‏کنند)

در این بازی مانند سایر عناوین استدیو سی‌دی پراجکت رد مسائل جنسی بدون پرده و با بی شرمی تمام به نمایش کشیده می شود تا تفکرات و اذهان کودکان ، نوجوانان و جوانان را به سمت و سوی شهوت جنسی متمایل سازد و بلوغ زودرس را به کودکان و نوجوانان جامعه تحمیل کند و با وجود شرایط بد اقتصادی (که یک پایش تحریم های ظالمانه همین غربی ها است) و بالا رفتن سن ازدواج این بزرگترین خطر برای یک جامعه دینی است تا قضیه آندلوسیزه کردن که از اهداف شوم یهودیان است را بار دیگر این بار یه صورت خیلی نرم تر ، در دسترس تر ، جذاب تر و بی صداتر پیش ببرن .

دانلود بازی Cyberpunk 2077 برای pc

استدیویی که این روزها در سایت های بازی معروف و مشهور کشورمان به عنوان کمپانی با انصاف ، مردم دار ، با مرام و… معرفی می شود و سازندگان آن با ادعای دلسوزان می گویند از اینکه از بازی خود در مقابل هکر ها (کرک شدن بازی) محافظت نمی کنم و قفل امنیتی Denuvo بر روی آن نمی گذاریم و خوشحالیم که افراد بیشتری به صورت رایگان بازی ما را در سرتاسر جهان بازی کنند و برای بازی خود dlc های کاملا رایگان منتشر می کنند کمی قضیه را مشکوک و مشکوک تر می کند تا بدانیم چه دستانی پشت پرده و چه هزینه های هنگفتی پشت این قضیه است که هدف اصلی یک شرکت بازی سازی که درآوردن پول است تبدیل می شود به انتشار بازی به امنیت پایین در مقابل کرک شدن و به صورت آزاد برای همه ی اقشار .

اگر این استدیو واقعا با اخلاق و دلسوز مردم است پس چرا بی الخلاقی ، خیانت ، خوشنت ، عشق بازی های گرالت (کارکتر اصلی بازی) با چندین معشوقه که گیمر خودش را نقش او متصور می کند و… به وضوح در بازی قبلی این استدیو به نمایش کشیده می شود؟ آیا این همان حقوق برابر زن و مرد است که غرب و غربگرایان به آن دامن می زنند اگر اینچنین است پس چرا در یک بازی رایانه ای زن به عنوان یک کالا و برده جنسی به نمایش گذاشته می شود و به راحتی آن را اجاره می کنند؟ و کارکتر منجی بازی آزادانه با احساسات چندین زن به طور هم زمان بازی می کند آیا این نشان از بی ارزش دانستن شخصیت یک زن در جوامع غربی نیست؟  آیا این همان نقشه شوم عادی سازی روابط جنسی ، خیانت و… نیست؟

دانلود بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ / دانلود اخرین نسخه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

انتشار تفکرات جادوگری ، ارتباط با شیاطین و اجنه و… از اهداف شوم و مخوف دیگر این بازی می باشد که در بازی بی داد می کند و ما چندین سال است شاهد اصرار زیاد غرب برای عادی سازی رابطه با اجنه و جادوگری هستیم ، آیا زمان باز به عقب برگشته و قرار است عده ای با اجنه ارتباط برقرار کنند مانند زمان حضرت سلیمان علیه السلام؟ همه ی اینها نشان می دهد که این استدیو دلسوزیش بی دلیل نیست . آیا وقت آن نشد کمی تفکر کنیم؟ أفلا تتفکرون آیا نمی اندیشید. نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077 – نت پاک – #ر_ک


Cyberpunk 2077 is a trademark of CD Projekt S. A. Cyberpunk 2077 CD Projekt S. A. All rights reserved. Cyberpunk 2077 is based on a Pen & Paper Cyberpunk system created by Mike Pondsmith. All other copyrights and trademarks are the property of their respective owners.

Take encounter “shells” delivered by other teams and using our proprietary visual scripting language; script combat AI and flow, memorable moments/set pieces and companion AI. Dedicate yourself to understanding all player verbs, allowing yourself to craft divergent experiences that cater to all available playstyles.

Work with Quest Designers, Open World Designers, Level Designers and Environment Artists to design memorable combat encounters based on predefined narrative, environmental and gameplay themes. Creating high quality game concept art in collaboration with the Art Director and other artists within the team.


• گالری بازی Cyberpunk 2077

نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077 – دانلود بازی Cyberpunk 2077 – بازی تفنگی اکشن – بازی نقش آفرینی – بازی تفنگی جهان باز + ترینر – Cyberpunk 2077 دانلود بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ / دانلود اخرین نسخه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ / دانلود کرک سایبرپانک ۲۰۷۷ / نسخه فشرده فیت گرل و کورپک و ریلودد Cyberpunk 2077 – دانلود بازی Cyberpunk 2077 – بازی تفنگی اکشن – بازی نقش آفرینی – بازی تفنگی جهان باز + ترینر – Cyberpunk 2077 دانلود بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ / دانلود اخرین نسخه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ / دانلود کرک سایبرپانک ۲۰۷۷ / نسخه فشرده فیت گرل و کورپک و ریلودد Cyberpunk 2077 – دانلود بازی Cyberpunk 2077 – بازی تفنگی اکشن – بازی نقش آفرینی – بازی تفنگی جهان باز + ترینر – Cyberpunk 2077 دانلود بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ / دانلود اخرین نسخه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ / دانلود کرک سایبرپانک ۲۰۷۷ / نسخه فشرده فیت گرل و کورپک و ریلودد Cyberpunk 2077


≡تریلر گیم پلی Cyberpunk 2077 به زودی …


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz or equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD R9 270 (2048 MB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
DirectX: Version 11
Additional Notes: Video Preset: Lowest (720p)

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 280X (3GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
Additional Notes: Video Preset: High (1080p)


مشخصات بازی : 

 نام بازی : Cyberpunk 2077

 سبک بازی : بازی اکشن نقش آفرینی/ جهان باز

 سال انتشار : ۲۰۱۹

• سازنده بازی : CD Projekt Red

• انتشار دهنده : CD Projekt Red

• رده سنی : ۱۸+

• سایت مربوط : Click Here

 قابلیت انلاین : Yes

 قابلیت چند نفره  : Yes

• قابلیت Yes : co -op

 صفحه بازی در استیم : Yes /  Click Here

• حجم بازی : *** گیگابایت

• فرمت فایل : RAR / ISO

• امتیاز بازی : ۱۰۰ / —

• رمز فایل : netpaak.com

• راهنما و نکات :

 • ابتدا بازی را با دانلود منیجیر IDM دریافت کنید | فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید. || هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید. || کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.
 • فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
 • راهنمای نصب:

  فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار  باز کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید.

  هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

  کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.گیم پاگ | Game Paak


• لینک های مستقیم و پرسرعت دانلود بصورت رایگان

===========

دانلود بازی Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 قرار است در سال ۲۰۱۹ برای PlayStation 4 و Xbox One و همچنین pc منتشر شود

دانلود ترینر سالم و معتبر Cyberpunk 2077

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

 1. دروغ محض. بازی شاید تا دو سال دیگه هم نیاد اونوقت لینک گذاشت البته از نظر من بهترین بازی تاریخ و بدون شک حجمش بالای ۱۵۰ گیگ میشه

 2. حمال هنوز بازی نیومده این همه چرت و پرت نوشتی که دانلود بازی و کرک و… به درک! سوال اصلی اینه که چه طور می دونی ۷۰GB حجمشه وقتی هنوز release نشده! برو همون مطالب مذهبیتو بذار…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن