ترینر , کرک , کد تقلب بازی

دانلود ترینر بازی Battlefield v 2018 – ترینر سالم + معتبر + تست شده

دانلود ترینر بازی Battlefield v 2018 – دانلود نسوز کننده بازی Battlefield 5 2018

دانلود کد تقلب سالم بازی Battlefield 6 – دانلود ترینر سالم و معتبر Battlefield v 2018

دانلود ترینر بازی Battlefield 2018 - ترینر - نسوز کننده - کد تقلب - پیتزا

نت پاک امروز برای شما عزیزان ترینر صددرصد تست شده و سالم بازی بسیار پرطرفدار و زیبا Battlefield 2018 با لینک مستقیم آماده دانلود کرده است . بازی Battlefield v 2018 یک بازی شوتر تفنگی ، اکشن اول شخص هست که چهره پر درد جنگ جهانی را به تصویری می کشد تا جنایت های آن زمان دولت های استعمار گر را حس کنیم و شعاری بر مرگ بر استعمارگرانمان اضافه شود . بازی که از نظر جلوه های بصری خوش می درخشد و گیم پلی نرم و روانی را ارئه می کنداگر دوست دارید که در این بازی نامیرا باشید ترینر سالم و معتبر صد در صد تست شده Battlefield v 2018 را دریافت نمایید .

ترینر های منتشر شده برای بازی بتلفیلد ۲۰۱۸ Trainer FLiNG ، FutureX ،DRoLLe ، MrAntiFun ، HOG ، LinGon ، PLUS7TRN ، ترینر چیست : ترینر یا نسوز کننده یا کد تقلب یا پیتزا نام هایی است که برای برنامه ای خاص مخصوص هر بازی که توسط برنامه نویسان نوشته می شود گفته می شود ، حال کار اصلی این برنامه این است که باعث می شود که شما در بازی بتوانید ، خون ، مهمات (تیر) ، SKILLS ، پول و … را قفل و یا افزایش دهید که این کار باعث راحت تر شدن بازی برای شما می شود .

گاه پیش می آید که سختی بیش از حد بازی ها ، و یا ارتقا های وقت گیر کارکتر بازی باعث می شود از انجام آن بازی صرف نظر کنید ولی دیگر نگران نباشید شما با استفاده از ترینر سالم و معتبر بازی مورد نظر می توانید به راحتی بازی را به اتمام برسانید . جالبی ترینر در این است که برای هر یک از قابلیت هایش دکمه مخصوص داره و بنا بر میل شخصی شما می توانید هر کدام از شاخصه های ذکر شده را قفل یا افزایش دهید . دانلود ترینر بازی Battlefield 2018 با لینک مستقیم در ادامه مطلب .

ترينر سالم بازي های جدیدترینر سالم بتلفیلد ۲۰۱۸ – نسوز کننده بازی بتلفیلد ۲۰۱۸ – ترینر های Trainer FLiNG ، FutureX ،DRoLLe ، MrAntiFun ، HOG ، LinGon ، PLUS7TRN برای بازی Battlefield 2018 – ترینر های Trainer FLiNG ، FutureX ،DRoLLe ، MrAntiFun ، HOG ، LinGon ، PLUS7TRN برای بازی بتلفیلد ۲۰۱۸ – دانلود ترینر بازی Battlefield 2018 – دانلود نسوز کننده بازی Battlefield v 2018  دانلود کد تقلب سالم بازی Battlefield 2018 – دانلود ترینر سالم و معتبر Battlefield 2018

گیم پاگ | Game Paak

===

راهنمای اختصاصی نت پاک برای اجرای بهتر ترینر:

  1. توجه داشته باشید که اکثر ترینر ها بر روی ویندوز های جدید بخصوص ۸ و ۱۰ کار نمی کنند به همین منظور قبل از استفاده از ترینر مراحل زیر را انجام دهید
  2. بر روی فایل ترینر کلیک راست کرده و گزینه Properties را بزنید
  3. سپس یک پنجر باز می شود که باید بر روی سر برگ دوم به اسم Compatibility رفته
  4. سپس تیک گزینه Run This program in cimpatbiliry رو بزنید
  5. بعد از منوی کشویی ویندوز مورد (ویندوز ۷) نظر رو انتخاب کرده و ok رو بزنید.
  6. بعد ترینر را اجرا کرده و به داخل بازی بروید (ترینر زمان اجرای بازی باید باز باشد)
  7. از بازی لذت ببرید
  8. نکته ۱ : به دلیل آمدن آپدیت های جدید بازی شما نیز باید نیز ترینر مناسب با آپدیت مورد نظر را دانلود کنید تا عمل کند – ولی اکثرا ترینر ها با ورژن های مختلف آپدیت بازی سازگار هستند و این اتفاق به ندرت پی می اید.
  9. نکته ۲ : ترینر مخصوص بازی های کرک شده است ، و تا بازی کرک نشود ترینر برایش منتشر نمی شود .

===

 فـرمت فـایل : RAR  |  منـبع  : netpaak.com

===

===

دانلود ترینر FLiNG با لـینـک مـستقـیم | -MB

دانلود ترینر Drolle با لـینـک مـستقـیم | -MB

دانلود ترینر MrAntiFun با لـینـک مـستقـیم | -MB

دانلود بازی Battlefield v 2018

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن