«یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَ الاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقَنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه « یا اَرحَمَ الرّاحِمِین.»
ترینر , کرک , کد تقلب بازی

دانلود ترینر بازی Crysis Warhead – ترینر سالم + معتبر + تست شده

دانلود ترینر بازی Crysis Warhead – دانلود نسوز کننده بازی Crysis Warhead

دانلود کد تقلب سالم بازی Crysis Warhead – دانلود ترینر سالم و معتبر Crysis Warhead

دانلود ترینر بازی Crysis Warhead - ترینر - نسوز کننده - کد تقلب - پیتزا

نت پاک امروز برای شما عزیزان ترینر صددرصد تست شده و سالم بازی بسیار پرطرفدار و زیبا Crysis Warhead با لینک مستقیم آماده دانلود کرده است . بازی Crysis Warhead تنها یک سال پس از اولین نسخه بازی کرایسیس منتشر شد و تغییرات آنچنانی در بخش گیم پلی و گرافیکی نداشت و تنها به صورت یک بازی فرعی با داستانی شخصیت جدید در همان دنیای سرسبز و زیبای کرایسیس ادامه پیدا کرد اگر دوست دارید در این دنیا نامیرا باشید ترینر سالم و معتبر صد در صد تست شده Crysis Warhead را دریافت نمایید . ترینر های منتشر شده برای بازی کرایسیس وارهد Trainer FLiNG ، FutureX ،DRoLLe ، MrAntiFun ، HOG ، LinGon ، PLUS7TRN ، ترینر چیست : ترینر یا نسوز کننده یا کد تقلب یا پیتزا نام هایی است که برای برنامه ای خاص مخصوص هر بازی که توسط برنامه نویسان نوشته می شود گفته می شود ، حال کار اصلی این برنامه این است که باعث می شود که شما در بازی بتوانید ، خون ، مهمات (تیر) ، SKILLS ، پول و … را قفل و یا افزایش دهید که این کار باعث راحت تر شدن بازی برای شما می شود . گاه پیش می آید که سختی بیش از حد بازی ها ، و یا ارتقا های وقت گیر کارکتر بازی باعث می شود از انجام آن بازی صرف نظر کنید ولی دیگر نگران نباشید شما با استفاده از ترینر سالم و معتبر بازی مورد نظر می توانید به راحتی بازی را به اتمام برسانید . جالبی ترینر در این است که برای هر یک از قابلیت هایش دکمه مخصوص داره و بنا بر میل شخصی شما می توانید هر کدام از شاخصه های ذکر شده را قفل یا افزایش دهید . دانلود ترینر بازی Crysis Warhead با لینک مستقیم در ادامه مطلب .

ترينر سالم بازي های جدیدترینر سالم کرایسیس وارهد – نسوز کننده بازی کرایسیس وارهد – ترینر های Trainer FLiNG ، FutureX ،DRoLLe ، MrAntiFun ، HOG ، LinGon ، PLUS7TRN برای بازی Crysis Warhead – ترینر های Trainer FLiNG ، FutureX ،DRoLLe ، MrAntiFun ، HOG ، LinGon ، PLUS7TRN برای بازی کرایسیس وارهد – دانلود ترینر بازی Crysis Warhead – دانلود نسوز کننده بازی Crysis Warhead دانلود کد تقلب سالم بازی Crysis Warhead – دانلود ترینر سالم و معتبر Crysis Warhead

گیم پاگ | Game Paak


جهت مشاهدا و دانلود سایر نسخه های بازی کرایسیس بر روی پوستر مورد نظر کلیک کنید
    

راهنمای اختصاصی نت پاک برای اجرای بهتر ترینر:

  1. توجه داشته باشید که اکثر ترینر ها بر روی ویندوز های جدید بخصوص ۸ و ۱۰ کار نمی کنند به همین منظور قبل از استفاده از ترینر مراحل زیر را انجام دهید
  2. بر روی فایل ترینر کلیک راست کرده و گزینه Properties را بزنید
  3. سپس یک پنجر باز می شود که باید بر روی سر برگ دوم به اسم Compatibility رفته
  4. سپس تیک گزینه Run This program in cimpatbiliry رو بزنید
  5. بعد از منوی کشویی ویندوز مورد (ویندوز ۷) نظر رو انتخاب کرده و ok رو بزنید.
  6. بعد ترینر را اجرا کرده و به داخل بازی بروید (ترینر زمان اجرای بازی باید باز باشد)
  7. از بازی لذت ببرید
  8. نکته ۱ : به دلیل آمدن آپدیت های جدید بازی شما نیز باید نیز ترینر مناسب با آپدیت مورد نظر را دانلود کنید تا عمل کند – ولی اکثرا ترینر ها با ورژن های مختلف آپدیت بازی سازگار هستند و این اتفاق به ندرت پی می اید.
  9. نکته ۲ : ترینر مخصوص بازی های کرک شده است ، و تا بازی کرک نشود ترینر برایش منتشر نمی شود .


دانلود بازی Crysis Warhead

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن