مستند

دانلود مستند طبیعت وحشی آفریقا – Extreme Africa + دوبله فارسی

دانلود مستند طبیعت وحشی آفریقا – Extreme Africa – دانلود مستند طبیعت وحشی آفریقا – Extreme Africa – دانلود مستند طبیعت وحشی آفریقا – دانلود فيلم مستند حيات وحش مهلك ترين حيوانات افريقا

دانلود مستند طبیعت وحشی آفریقا – Extreme Africa + دوبله فارسی

دانلود مستند طبیعت وحشی آفریقا - Extreme Africa + دوبله فارسی

مستند Extreme Africa

در مجموعه مستند «طبیعت وحشی آفریقا»، طی یک سفر هیجان‌انگیز، چشم‌اندازهای طبیعی قاره آفریقا را مورد بررسی قرار خواهیم داد. در مناطق طبیعی دورافتاده این قاره، بقای هیچ موجودی تضمین نمی‌شود. این مجموعه مستند تماشایی، قابلیت بقای جانوران در مواجهه با احتمالات قریب‌الوقوع را مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

در قسمت اول: کوه اژدها: بقا بر بلندای قله، مبینید که با نزدیک شدن به قله رشته کوه دراکنزبرگ، گونه‌های جانوریِ عجیب و غریب ویژگی‌هایی منحصر بفرد را از خود بروز می‌دهند. آنها به واسطه این ویژگی‌ها می‌توانند شرایط آب و هوایی نامساعد کوهستان را تحمل کنند.

***

در قسمت دوم: دریاچه مانیارا، میبینید که پارک ملی مانیارا (واقع در کشور تانزانیا) زیستگاه گونه‌های جانوری مختلف است. این ناحیه که دشت‌های پوشیده از درخت و مرداب‌های پوشیده از علف در آن به وفور یافت می‌شود، بخش خاصی از اکوسیستم شرق آفریقا به حساب می‌آید. جانوران ساکن این ناحیه، از منابع طبیعی فراوانی بهره مند هستند.

در قسمت سوم: کوهستان سمین میبینید که کوهستان سمین که با عنوان بام آفریقا شناخته می‌شود، برخی از نادرترین جانوران این قاره را در خود جای می‌دهد.

***

در قسمت چهارم: خشکی‌های جنوبی میبینید که به قلب نامیبیا سفر خواهیم کرد. کشوری که در برخی از نواحی طبیعی آن، سالیانه کمتر از یک اینچ باران می‌بارد. در قسمت پنجم: اتوشا: مکان سفید بزرگ، به گشت و گذار در یکی از نواحی حاشیه‌ای نامیبیا می‌پردازیم.

منطقه‌ای با دمای بسیار بالا و شن‌های خشک شده که چشم‌انداز‌هایی خیره کننده وجود دارد. در قسمت ششم: مرغزار خطی میبینید که رود اورنج با بیش از ۱۲۰۰ مایل طول، به عنوان بلندترین رود آفریقای جنوبی شناخته می‌شود. در این قسمت از مجموعه مستند «طبیعت وحشی آفریقا»، به مناطق شرقی این کشور سفر می‌کنیم. در نواحی ساحلی آفریقای جنوبی، گونه‌های متنوع جانوری به حیات خود ادامه می‌دهند.

مدت زمان: شش قسمت – هر قسمت یک ساعت

سال انتشار: ۲۰۱۷

کیفیت: ۷۲۰p

زبان: انگلیسی

زیرنویس: ندارد


لینک دانلود مستند

دانلود قسمت اول – ۱٫۵ گیگابایت

 دانلود پارت اول

 دانلود پارت دوم

دانلود قسمت دوم – ۱٫۵ گیگابایت

 دانلود پارت اول

 دانلود پارت دوم

دانلود قسمت سوم – ۱٫۵ گیگابایت

 دانلود پارت اول

  دانلود پارت دوم

دانلود قسمت چهارم – ۱٫۵ گیگابایت

 دانلود پارت اول

 دانلود پارت دوم

دانلود قسمت پنجم – ۱٫۵ گیگابایت

 دانلود پارت اول

 دانلود پارت دوم

دانلود قسمت ششم – ۱٫۵ گیگابایت

 دانلود پارت اول

 دانلود پارت دوم

پسورد فایل: www.shatelland.com


 ورود به بـخش دانـلود فیلم و انیمشن 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن