دانلود بازی کامپیوتر

انیمیشن

دانلود کارتون کوتلاس + دوبله فارسی + نوستالوژی

دانلود انیمـیشن کوتلاس دانلود کارتون کوتلاس دانلود انیمیشن کوتلاس دوبله فارسی دانلود کارتون کوتلاس

دانلود انیمیـشن کوتلاس, دانلود انیمیشن ۲۰۱۸، دانلود انیمیشن، دانلود انیمیشن دوبله دانلود انیمیشن کوتلاس دانلود کارتون کوتلاس

دانلود کارتون کوتلاس + دوبله فارسی + نوستالوژی

دانلود کارتون کوتلاس + دوبله فارسی + نوستالوژی

کوتلاس (به اسپانیایی: Cuttlas) که با عنوان El Bueno de Cuttlas (نیکی کوتلاس) نیز شناخته می‌شود، داستان مصوری به زبان اسپانیایی و اثر کالپورنیو است.

اولین سری کارتونی با محوریت شخصیت کوتلاس در جُنگی به نام ال‌خاپو (ژاپنی) توسط کالپورنیو به‌سال ۱۹۸۳ منتشر شد. پس از آن شخصیت کوتلاس در روزنامه‌ها و مجلات مختلف ازجمله ماکوکی، ال بیبورا و در ویژه‌نامه‌های کودک و نوجوان ال پائیس همچنین در چند فیلم کوتاه و تبلیغ به نمایش در آمد. در حال حاضر این داستان‌ها در پنج مجلد گردآوری شده‌اند: نیکی کوتلاس در برابر بدی‌ها (۱۹۹۲)، نیکی کوتلاس (۱۹۹۷)، مرد غرب (۱۹۹۹)، تفنگدار مولکولی (۲۰۰۰) و نشانه زمان (۲۰۰۲).

از سال ۲۰۰۴ تا به حال بیش از ۳۰۰ داستان از داستان‌های کوتلاس در یک روزنامه رایگان به نام بئینته مینوتوس (۲۰ دقیقه) در نسخه چاپی یا دیجیتالی نشریافته‌است. کوتلاس از معدود داستان‌های مصوری است که تحت مجوز کرییتیو کامانز منتشر می‌شود.

شخصیت‌ها

شخصیت‌های کوتلاس عروسک‌هایی با طراحی بسیار ابتدایی و شکل گرفته از خطوطی ساده‌اند. از بین تمام شخصیت‌های دنیای کوتلاس مهمترین آن‌ها:

خوب‌ها
کوتلاس، شخصیت اصلی داستان. او یک گاوچران است که معمولاً لباس سپید پوشیده و کلاه به سر دارد.
مابل، دوست دختر کوتلاس. او گیسوانی بافته دارد و اغلب آبی می‌پوشد.
جیم، گاوچرانی سیه‌چرده. او بهترین دوست کوتلاس است.
ترئینتا‌ای‌سیته (۳۷)، یک آدم فضایی (شاید یک مریخی) سبز رنگ است. وی برای سخن گفتن تنها از اعداد استفاده می‌کند مگر زمانی که می‌خندد: j4j4j4 (خِکوئاترو خِکوئاترو خِکوئاترو).

کرافت‌ورک موسیقیدان محبوب کوتلاس.

خوآن بالا یک مکزیکی تمام عیار. او همه روز را با نشستن در سایه دیوار سپری می‌کند. کوتلاس بیشتر وی را در خلسه‌اش همراهی می‌کند. او هرگز از جای خود جم نمی‌خورد اگرچه فکرش همواره در تکاپوست.
جاس بارتِندِر.

 قسمت اول – کوتلاس جوانمرد

 قسمت دوم

 قسمت سوم – کتاب

 قسمت چهارم – راز

 قسمت پنجم – وقتی که خورشید بمیرد

 قسمت ششم


ورود به بـخـش دانـلود فـیلـم و انـیمـیشن


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن