تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
انیمیشن

دانلود کارتون گربه های فضایی + نوستالوژی + لینک مستقیم

دانلود انیمـیشن گربه های فضایی دانلود کارتون گربه های فضایی دانلود انیمیشن گربه های فضایی دوبله فارسی دانلود کارتون گربه های فضایی

دانلود انیمیـشن گربه های فضایی , دانلود انیمیشن ۲۰۱۸، دانلود انیمیشن، دانلود انیمیشن دوبله دانلود انیمیشن گربه های فضایی دانلود کارتون گربه های فضایی

دانلود کارتون گربه های فضایی + نوستالوژی + لینک مستقیم

دانلود کارتون گربه های فضایی + نوستالوژی + لینک مستقیم

گربه‌های فضایی با نام‌های تام، پنجولی و تیزبو به سیارۀ زمین می‌آیند تا عدالت را در همه جا برقرار کنند. آنها بسیار قوی و بسیار پشمالو هستند و بزرگترین مبارزان برعلیه جرم و جنایتند و هرگز اشتباه نمی‌کنند.
«تام»، متخصص در تیراندازی و استفاده از اسلحه است. «پنجولی» که دائم چنگ می‌زند و دچار یک خارش فضایی است، استاد تغییر قیافه است و می‌تواند گربه ها را استتار کند. «تیزبو» نیز با حس بویایی فوق‌العاده قوی می‌تواند مشکلات کهکشان‌های دیگر را حس کند.

 ****

آنها از سیاره‌ایی بسیار دور و ناشناخته در فضا به نام «تری‌گلیسرید۷» به زمین آمده‌اند گربه‌های فضایی در یک زمان فقط می‌توانند به یک چیز فکر کنند. مأموریت آنها در زمین تلاش در جستجوی حقیقت و عدالت است و همین‌طور یافتن غذاهای خوب که طعم ماهی ندهد! گربه‌های فضایی از نژاد غیر طبیعی و جنگجویان فضایی هستند. مخفیگاه آنها در یک جای ناشناخته قرار دارد و آن‌قدر محرمانه است که حتی خود گربه‌های فضایی هم نمی‌دانند کجا هستند. در همین مخفیگاه است که می‌توانند دنیای بالای سرشان را نگاه کرده و از پیشرفت علم فضایی استفاده و بهره‌برداری کنند.

 ****

جالب است که بدانید آنها حتی از تلویزیون کابلی هم در این مکان استفاده می‌کنند! گربه‌های فضایی بسیار ساعی، هوشیار و سخت کوشند. آنها همیشه مشغول کار هستند و از کار خسته نمی‌شوند؛ البته بجز سه‌شنبه‌ها و بعضی تعطیلات اداری! گربه‌های فضایی توسط فرمانده و مربی ورزش خودشان «کاپتان میو» رهبری و هدایت می‌شوند. گربه‌های فضایی دستوراتی را دریافت می‌کنند که در سرنوشت ساکنان این کُره مؤثر است.

دستوراتی که از سیارۀ خودشان توسط یک مجری مسابقه (با نام اصلی DORC چارلز نلسون ریلی که مخفف فرماندۀ شکست‌ناپذیر گربه‌هاست) که «رئیس» صدایش می‌کنند، فرستاده می‌شود.

برای اولین بار این کارتون زیبا با کیفیت عالی در ۱۰ قسمت تقدیم هموطنان عزیز میشود.

 

  قسمت اول – میهمانان گمشده

 قسمت دوم – دلقک

 قسمت سوم – الماسها ابدین

 قسمت چهارم – رستوران شریکی

 قسمت پنجم – من کارگردانی را دوست دارم

 قسمت ششم – پروفسور گمشده

 قسمت هفتم – مثل گربه در برابر آب

 قسمت هشتم – ساختمانهای عظیم و ناپدید شدنی

 قسمت نهم – برادران شرور

 قسمت دهم – حفاظت از بانک

 قسمت یازدهم – دو بچه گربه


ورود به بـخـش دانـلود فـیلـم و انـیمـیشن


دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا