تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
طب اسلامی سنتیعمومی

درمان غدد لنفاوی در طب سنتی+ویدئو

درمان غدد لنفاوی در طب اسلامی  درمان توده زير بغل با طب سنتی درمان توده زير بغل با طب سنتی  درمان‌های خانگي ورم لنفاوی ورم غدد لنفاوی نشانهٔ چیست؟  درمان تورم غدد لنفاوی گردن در طب سنتی درمان گیاهی ورم غدد لنفاوی زیر بغل بهترین راه درمان غدد لنفاوی درمان خانگی ورم غدد لنفاوی گردن ماساژ غدد لنفاوی انتی بیوتیک مناسب برای تورم غدد لنفاوی درمان گیاهی سرطان غدد لنفاوی تورم غدد لنفاوی گردن با درد

درمان غدد لنفاوی در طب سنتی+ویدئو

درمان غدد لنفاوی در طب سنتی

غده لنفاوی عضو تخم مرغ شکل است که در بدن وجود دارد ، وظیفه آن تولید گویچه های سفید خون است که از بدن در مقابل میکرو ارگانیزم دفاع می کند که این کار را با تصفیه مایع لنفاوی انجام میدهد و سپس با کمک سلول ها ی سفیدخونی باکتریهای وویروس ها را از بین می برد از این رو غدد لنفاوی بخش مهم سیستم ایمنی بدن هستند و تعداد غدد لنفاوی از هر شخص به شخص دیگر متفاوت است وتقریبا تعداد آن از ۵۰۰ تا ۷۰۰ متغیر است.

علت تورم غدد لنفاوی چیست؟

ویروس ها ،باکتری ها و سلول های غیر عادی یا بیماری ها را که از کانال لنف عبور می کند غدد را مسدود میکنند به این دلیل وقتی شخصی از بیماری یا عفونت رنج می برد در واقع غدد لنفاوی باکتریها و ویروسها را جمع کرده اند که باعث تورم غدد میشود.

محل تورم غدد لنفاوی اغلب کجای بدن است؟

غدد لنفاوی در بدن زیر پوست است مثل زیر بغل کنار گردن کشاله ران زیرفک بالای ترقوه جای دارد غده زیر به عنوان غده زیر بغلی شناخته می شود آسیب و عفونت دست علت تورم این غده است خارشی هم که بر اثر تیغ زدن زیر بغل ایجاد میشود ممکن است موجب تورم غدد زیر بغل باشد که در موارد نادری ممکن است باعث سرطان سینه یا غددمرکب از لنف شود .

 تورم غدد لنفاوی در ران ها

تعدادی از غدد لنفاوی در کشاله ران قرار دارد ، این غدد زمانی که دستگاه تناسلی ،کشاله ران ،پا و انگشت عفونت و آسیب می بینند متورم می شود.
انواع مختلف سرطان موجب تورم این ناحیه می شود.
عفونت و تومور در کبد سینه شکم گردن باعث تورم غدد لنفاوی میشود.
چگونه تورم غدد لنفاوی را درمان کنیم غدد لنفاوی متورم معمولا بدون هیچ درمانی کوچک تر میشود اگرچه پزشک پیشنهاده کنترل را میدهد
اگرغدددر اثر عفونت متورم شوند باید داروی آنتی بیوتیکی و ضد ویروسی برای مقابله با ویروس مصرف شود در موارد که علت تورم سرطان باشد باید غدد درمان شود تا به اندازه طبیعی باز گردد
اگرچه آنتی بیوتیک و ضد ویروس ها عفونت و اندازه غدد لنفاوی را کاهش میدهند اما ممکن است حدود چهار هفته زمان ببرد

نسخه طبیعی برای درمان تورم غدد لنفاوی

انواع مختلف نسخه های خانگی موثر و بدون عوارض برای درمان تورم غدد لنفاوی وجود دارد که در این بخش از نمناک برایتان خواهیم گفت.
درمان تورم غدد لنفاوی کمپرس آب گرم
کمپرس آب گرم نسخه قدیمی برای کاهش تورم غدد است وقتی کمپرس آب گرم را روی موضع قرار دهید ،دما باعث جریان خون می شود که درد و تورم را کاهش می دهد .مطالعات نشان داده بین گرما و عدم فعالیت ویروسها ارتباط وجود دارد ؛دستمالی را در آب گرم خیس کنید و آب اضافی آن را بگیرید و ده دقیقه روی موضع بگذارید این کار را چند بار در روز انجام دهید یا اینکه روزانه چند بار موضع را با آب گرم بشویید تا تورم از بین رود.

ماساژ برای درمان تورم غدد لنفاوی

یکی دیگر از نسخه های طبیعی ماساژ غدد لنفاوی یا اطراف آن است ، ماساژ خوب غددرا تحریک می کند و ناخالصی هایی که در آن جمع شده را بیرون میریزد بدین وسیله کمک می کند تا تورم کاهش یابد.
برای کاهش تورم غدد لنفاوی بخش مورد نظر را با نوک انگشتان به مدت ۵ دقیقه به آرامی ماساژ دهید، این کار را دو یا سه بار در روز انجام دهید.

آب و نمک نسخه قدیمی برای درمان تورم غدد لنفاوی

افرادی که از تورم غدد گردن که ناشی از سرماخوردگی و گلودرد است رنج می برند قرقره کردن آب و نمک درمان موثری است ،نمک منیزیم یا نمک دریا خاصیت ضد التهابی و درمان بخشی بسیار عالی دارد. برای این کار در یک فنجان آب گرم نصف قاشق نمک بریزید و خوب ترکیب کنید این مخلوط را خوب قرقره و ۲ تا ۳ بار در روز این کار را تکرار کنید.

سیر درمان گیاهی و سریع تورم غدد لنفاوی

سیر از دیرباز جزء داروهای گیاهی بوده است، مطالعات نشان داده سیر خاصیت آنتی باکتریایی و آنتی اکسیدانی ضد دیابتی و از لخته شدن خون جلوگیری میکند بدون شک این ویژگی سیر تورم غدد لنفاوی را کاهش میدهد.
برای درمان تورم این غدد با سیر دو یا سه بوته سیر خام را در هفته مصرف کنید.

سیر , عسل و زردچوبه نسخه گیاهی درمان تورم غدد لنفاوی

درمان و رفع تورم غدد لنفاوی با سرکه سیب

یکی دیگر از داروهای طبیعی درمان تورم سرکه سیب باور کنید که واقعا خاصیت درمانی شگفت انگیزی دارد ،سرکه محیط الکلی ایجاد میکند و همچنین پ هاش بدن را درسطح بالایی حفظ می کند. مطالعات نشان داده سرکه خاصیت پاک کنندگی دارد وسطح آنزیم و ویتامین در بدن را بالا میبرد البته بیشتر خاصیت آنتی باکتریایی و آنتی اکسیدانی ان باعث درمان عفونت ها میشود.

برای درمان تورم غدد لنفاوی باید :

۱فنجان سرکه را با یک فنجان آب ترکیب و دستمالی را در آن خیس کنید و روی موضع بمالید بعد از ۵ دقیقه با آب گرم بشویید و خشک کنید اینکار را حداقل دو بار در روز انجام دهید.
عسل هم تورم غدد لنفاوی را درمان می کند
عسل خاصیت درمانی عجیبی دارد وخاصیت ضدالتهابی آن به کاهش درد و تورم کمک می کند.

نسخه درمان تورم غدد لنفاوی با عسل و آبلیمو

یک فنجان آب را با۲ق عسل و مقداری آب لیمو ترکیب و یک هفته هر روز بنوشید
همچنین می توانید ۱۵ دقیقه عسل را روی موضع بمالیدو با آب گرم بشویید این کار را سه بار در روز انجام دهید.

زردچوبه ادویه ای برای درمان تورم غدد لنفاوی

یکی دیگر از داروهای گیاهی زردچوبه است که غنی از آنتی اکسیدان و تاثیر ضد التهابی دارد.
۱ق زردچوبه با مقداری عسل ترکیب و روی موضع بمالیدو دقیقه بعد با آب گرم بشویید اینکار را دو بار در روز انجام دهید.

درمان سریع و راحت تورم غدد لنفاوی با روغن نعنا

بعضی افراد که نعناع رامی جوند می دانند دهان را خنک میکنند ، نعناع نه تنها دهان بلکه پوست را هم خنک میکند .مالیدن روغننعناع روی موضع باعث می شود جریان خون بالا برود .،عناع خاصیت مسکنی دارد و حاوی مواد معدنی مثل منگنز کلسیم ویتامین آ ث منیزیم است.
برای درمان تورم غدد لنفاوی چند قطره از این روغن را روی موضع بمالید و ۵ دقیقه به آرامی ماساژ دهید این کار را دو بار در روز انجام دهید.
برگهای ملوین تورم غدد لنفاوی را درمان می کند
ملیون چینی توانایی بالا بردن عملکرد سیستم ایمنی و کبد را دارد و به عنوان داروی مبارزه با دیابت ،خستگی و استرس استفاده می شود . استفاده از دمنوش این برگها در طب قدیمی چینی به عنوان داروی رفع تورم غدد لنفاوی مورد استفاده قرار می گرفته است.

ویدئو:


طب اسلامی - طب سنتی - نت پاک

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا