دانلود بازی کامپیوتر - vgdl.ir ویجی دی ال
ویـدئـو کـلیپ 🎞

دکتر سلام ۱۴۷ – دانلود کلیپ طنز سیاسی دکتر سلام قسمت ۱۴۷

دانلود کلیپ طنز سیاسی دکتر سلام قسمت ۱۴۷ – ویدئو دکتر سلام ۱۴۷

دکتر سلام ۱۴۷ – طنز سیاسی – کلیپ دکتر سلام ۱۴۷ + پخش انلاین

دکتر سلام ۱۴۷ – دانلود کلیپ طنز سیاسی دکتر سلام 147
دکتر سلام ۱۴۷ – دانلود کلیپ طنز سیاسی دکتر سلام ۱۴۷

دکتر سلام مجموعه طنزیست که با ورود خود به زمینه سیاست سبکی جدید در نقد و اطلاع رسانی تاسیس کرد. دکتر سلام را می توان معروف ترین کلیپ سیاسی فضای مجازی دانست که از صراحت بیان نقد بی طرفانه و هنرمندی دانشجویان خبرگزاری دانشجو بهره می برد. این کلیپ هر هفته در روز های یکشنبه توسط سایت خبرگزاری دانشجو عرضه می گردد. مجموعه دکتر سلام که کار خود را پیش از انتخابات شروع کرده هم اکنون از مخاطبین و طرفداران زیادی بهره می برد،این طرفداران مایلند وقایع سیاسی روز را از از زبان طنز کلیپ محبوب خود، دکتر سلام بشنوند.دکتر سلام ۱۴۷ در ادامه مطلب .

دکتر سلام حقایق سیاسی روز را با زبانی طنز و عامیانه بیان می کند که همین مساله باعث افزایش محبوبیت این مجموعه شده است. این مجموعه سعی می کند با استفاده از هنر طنز پردازی و هم چنین کلیپ ها و صحنه های گلچین شده از میان فیلم های متنوع بر زیبایی و طنز گونه بودن مجموعه خود بپردازد. در ضمن جای دارد به نوبه خودمان به مسئولین و دست اندرکاران این مجموعه به دلیل بازخورد موفق این مجموعه تبریک گفت که حتی بعضی از مجموعه های سیاسی سیمای جمهوری اسلامی را نیز تحت تاثیر خود قرار داده. از این پس می توانید با دانلود مجموعه دکتر سلام از سرور های پر قدرت نت پاک همراه ما باشید.

دانلود قسمت جدید دکتر سلام – دانلود قسمت۱۴۷ دکتر سلام – DR.SALAM 147- دانلود مجموعه طنز دکتر سلام – دانلود دکتر سلام با لینک مستقیم – پخش انلاین دکتر سلام

≡پخش آنلاین ویدئو

دانلود طنز سیاسی دکتر سلام قسمت ۱۴۷ با حجم ۴۲ مگابایت کیفیت ۲۷۰P

دانلود طنز سیاسی دکتر سلام قسمت ۱۴۷ با حجم ۲۶ مگابایت کیفیت ۱۸۰P

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن