دسته‌بندی نشده

دکتر سلام ۱۵۹ – کلیپ طنز سیاسی بسیار خنده دار دکتر سلام + پخش انلای + کیفیت hd ، sd

دانلود کلیپ طنز سیاسی دکتر سلام قسمت ۱۵۹ – ویدئو دکتر سلام ۱۵۹ – فیلم دکتر سلام ۱۵۹

دکتر سلام ۱۵۸ – طنز سیاسی – کلیپ دکتر سلام ۱۵۹ – dr.salalm159 + پخش انلاین

دانلود کلیپ طنز سیاسی دکتر سلام قسمت ۱۵9 - ویدئو دکتر سلام ۱۵9 - فیلم دکتر سلام 159

دکتر سلام مجموعه طنزیست که با ورود خود به زمینه سیاست سبکی جدید در نقد و اطلاع رسانی تاسیس کرد. دکتر سلام را می توان معروف ترین کلیپ سیاسی فضای مجازی دانست که از صراحت بیان نقد بی طرفانه و هنرمندی دانشجویان خبرگزاری دانشجو بهره می برد. این کلیپ هر هفته در روز های یکشنبه توسط سایت خبرگزاری دانشجو عرضه می گردد. مجموعه دکتر سلام که کار خود را پیش از انتخابات شروع کرده هم اکنون از مخاطبین و طرفداران زیادی بهره می برد،این طرفداران مایلند وقایع سیاسی روز را از از زبان طنز کلیپ محبوب خود، دکتر سلام بشنوند. دکتر سلام ۱۵۹ در ادامه مطلب .

دکتر سلام حقایق سیاسی روز را با زبانی طنز و عامیانه بیان می کند که همین مساله باعث افزایش محبوبیت این مجموعه شده است. این مجموعه سعی می کند با استفاده از هنر طنز پردازی و هم چنین کلیپ ها و صحنه های گلچین شده از میان فیلم های متنوع بر زیبایی و طنز گونه بودن مجموعه خود بپردازد. در ضمن جای دارد به نوبه خودمان به مسئولین و دست اندرکاران این مجموعه به دلیل بازخورد موفق این مجموعه تبریک گفت که حتی بعضی از مجموعه های سیاسی سیمای جمهوری اسلامی را نیز تحت تاثیر خود قرار داده. از این پس می توانید با دانلود مجموعه دکتر سلام از سرور های پر قدرت نت پاک همراه ما باشید.

دانلود کلیپ طنز سیاسی دکتر سلام قسمت ۱۵۹ – ویدئو دکتر سلام ۱۵۹ – فیلم دکتر سلام ۱۵۹دکتر سلام ۱۵۸ – طنز سیاسی – کلیپ دکتر سلام ۱۵۹ – dr.salalm159 + پخش انلاین – دانلود کلیپ طنز سیاسی دکتر سلام قسمت ۱۵۹ – ویدئو دکتر سلام ۱۵۹ – فیلم دکتر سلام ۱۵۹دکتر سلام ۱۵۸ – طنز سیاسی – کلیپ دکتر سلام ۱۵۹ – dr.salalm159 + پخش انلاین


≡پخش آنلاین ویدئو دکتر سلام ۱۵۹

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن