آموزش (بخش مجله)تبلیغاتعمومیفناوریمجله نت پاک

چگونه طراح سایت حرفه ای شویم

در پاسخ به این سوال که طراح سایت کیست، به بیان ساده باید گفته شود که، طراح وب شخصی است که با استفاده از خلاقیت، مهارت و تخصص، وب سایتی را طراحی می کند. یک طراح وب علاوه بر مهارت های فنی و کدنویسی باید در طراحی انواع وب سایت ها فعال و خلاق باشد تا عنوان بهترین طراح وب ایران را به خود اختصاص دهد. این روزها راه های زیادی برای طراحی فوری سایت وجود دارد و شما نیز می توانید بدون دانش برنامه نویسی یک وب سایت جذاب ایجاد کنید، اما یک طراح وب حرفه ای باید بتواند در زمینه های مختلف مرتبط با طراحی سایت تخصص داشته باشد، مهارت های هنری و فنی داشته باشد و از آن استفاده کند. در توسعه انواع وب سایت ها طراحی فروشگاه آنلاین را می توان یکی از پردرآمدترین مشاغل ایران و جهان دانست و اگر نمونه خوبی از طراحی سایت داشته باشید قطعا این شغل به شغلی پردرآمد و سودآور برای شما تبدیل خواهد شد.

آیا طراحی فوری سایت ارزان عاقلانه است؟

افزایش قیمت همیشه با بالاترین کیفیت و محصول منحصر به فرد همراه است. از طرفی برای پلتفرم های بی کیفیت و ساده از واژه های مقرون به صرفه و ارزان استفاده می شود. البته به یاد داشته باشید که اصطلاحات مقرون به صرفه و ارزان نیز معانی خاص خود را دارند. پایین بودن هزینه به معنای تعدیل هزینه ها بر اساس بودجه است. ارزان همیشه با کلماتی مانند ارزش پایین و کیفیت پایین همراه است. اما آیا طراحی فوری سایت ارزان به معنای سایت بی کیفیت است؟ به عنوان فردی که قصد طراحی وب سایت خود را دارد یا به شرکت های ارائه دهنده چنین خدماتی سفارش می دهد، این تصور وجود دارد که اگر ده ها و صدها میلیون تومان برای طراحی فروشگاه آنلاین هزینه کند، قطعاً یک سایت کامل و خاص خواهد داشت. این تصور کاملا اشتباه است. طراح سایت می تواند وب سایتی با انواع امکانات در اختیار شما قرار دهند. اما آیا این سایت همان چیزی است که شما می خواهید؟ همچنین این نکته وجود دارد که شرکت های گران قیمت طراحی سایت دقیقاً آنچه را که می خواهید به شما نمی دهند.

طراحی فروشگاه آنلاین چه اصولی دارد؟

طراح سایت خوب می داند که در طراحی فروشگاه آنلاین رعایت عناصر و اصول طراحی فوری سایت اهمیت زیادی دارد. رعایت اصول طراحی سایت، رنگ ها برای ترغیب بازدیدکنندگان سایت به خرید؛ فونت ها، تصاویر، شامل استفاده از کلمات و گرافیک مناسب است. فروشگاه آنلاین شما باید مشتریان بالقوه را جذب کند. باید یک تجربه کاربری عالی ارائه دهد و تصویر زیبایی از فروشگاه شما برای کاربر ایجاد کند. بنابراین، سایت شما نه تنها باید خوب به نظر برسد، بلکه باید بازدیدکنندگان وب سایت خود را به خرید محصولات تشویق کنید. اما دقیقاً چگونه این کار را انجام می دهید؟ چگونه یک سایت فروشگاهی طراحی کنیم که مشتریان را جذب کند؟

ساده طراحی کنید

یکی از مهم ترین قوانینی که در اجرای اصول طراحی فروشگاه آنلاین باید به خاطر بسپارید، سادگی سایت است. هنگام طراحی وب سایت فروشگاهی، سادگی همیشه باید در اولویت باشد. هرچه عناصر بیشتری در صفحه داشته باشید (رنگ ها، بنرهای تبلیغاتی و غیره)، توجه بیشتر به سایر زمینه ها و پایان فروش شما جلب می شود. شما نیازی به طراحی فانتزی در وب سایت فروشگاه خود ندارید. همه این قسمت ها توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند. از طراحی ساده، واضح و تمیز استفاده کنید و بر فروش هر محصول یا خدماتی تمرکز کنید.

برند را در اولویت قرار دهید

وقتی صحبت از خرید آنلاین می شود، مردم ترجیح می دهند از برندهای معتبر خرید کنند تا یک وب سایت فروشگاهی ناشناخته. اگر می خواهید در مشتریان خود اعتماد ایجاد کنید، باید به نام برند خود فکر کنید. نام تجاری شما مانند DNA کسب و کار الکترونیکی و تجارت شماست. در چه شرایطی از شرکت شما استفاده می شود و چه چیزی آن را از رقبا متمایز می کند، ارتباط با مخاطب بهتر و فروش افزایش می یابد. اگر می خواهید از طراحی فوری سایت حرفه ای خود بیشترین بهره را ببرید، برای انتخاب نام دامنه خود وقت بگذارید، سپس از نام تجاری خود به عنوان الهام بخش استفاده کنید و از طراح سایت خود بخواهید آن را در طراحی وب شما اعمال نماید.

مانند یک بازدید کننده وب سایت فکر کنید

اگر می خواهید کاربر با سایت فروش آنلاین شما ارتباط بهتر و بیشتری برقرار کند، باید مانند مخاطبان خود فکر کنید. هنگام مشاهده یک سایت، کاربران به نکات خاصی از جمله: کاربری آسان، طراحی خوب و فرآیند خرید راحت و بدون مشکل توجه می کنند.

طراحی فوری سایت را به کدام طراح سایت بسپاریم؟

اگر می خواهید فروشگاه اینترنتی شما موفق باشد، بهتر است به مخاطبان خود آنچه را که می خواهند ارائه دهید. در طول فرآیند طراحی خود را به جای بازدیدکنندگان خود قرار دهید چه چیدمانی برای آنها راحت تر است؟ چگونه می توانید محصول خود را سازماندهی کنید تا کاربران بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند؟ چگونه فرآیند پرداخت را ساده کنیم؟ با فکر کردن مانند مشتریان خود، می توانید پیش بینی کنید که آنها از فروشگاه شما چه می خواهند و سپس از طراح سایت بخواهید طراحی فوری سایت شما را طوری انجام دهد که نیازهای هر یک از کاربران خود را برآورده سازید. cms-iran.com با داشتن سال ها تجربه در زمینه طراحی وب سایت قادر است طراحی فروشگاه آنلاین شما را به صورت استاندارد انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا