«یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَ الاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقَنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه « یا اَرحَمَ الرّاحِمِین.»
جواد مقدمحاج محمود کریمیحسین سیب سرخیرضا نریمانیعبدارضا هلالیمداحی های ماندگارمیثم مطیعینریمان پناهیویدیو کلیپ مداحی

دانلود مديحه و مولودی حضرت زينب سال ۹۴,۹۵,۹۶ – همه مداحان کشوری + زندگینامه

دانلود مديحه و مولودی حضرت زينب سال ۹۴,۹۵,۹۶ ولادت

مديحه و مولودی حضرت زينب (سلام الله علیها) سال ۹۵ و ۹۶

دانلود مدیحه جشن ولادت حضرت زینب با لینک مستقیم گلچین و بهترین ها جدید و قدیم مداحی

متن مولودی حضرت زینب / گلچین مولودی حضرت زینب / دانلود مولودی حضرت زینب جواد مقدم / سرود ولادت حضرت زینب جدید و قدیم mp3 صوتی برای کامپیوتر و موبایل و دیگر دستگاها

آرامگاه حضرت زینب در حومه شهر دمشق در سوریه
آرامگاه حضرت زینب در حومه شهر دمشق در سوریه

دانلود مولودی ها در ادامه همین صفحه

زینب کبری سومین فرزند فاطمه و علی بن ابی‌طالب است. وی از زنان مقدس نزد شیعیان است و آن‌ها از وی با عنوان حضرت زینب یاد می‌کنند. زینب خواهر حسین بن علی، در واقعه کربلا حاضر بود و پس از آن نیز هنگام اسارت، در دفاع از حقانیت برادر خود، همانند علی بن حسین (امام چهارم شیعه) نقشی ویژه داشت. زینب در سال ۶۸۱ میلادی معادل با سال ۶۲ هجری قمری درگذشت. پیشتر با عبدالله ابن جعفر ازدواج نموده، از وی سه پسر و دو دختر به دنیا آورد و در نبرد کربلا در سال ۶۸۰ میلادی برابر با ۶۱ هجری قمری همراه برادرش حسین بود. پس از کشته شدن حسین، زینب نقش مهمی در محافظت از جان برادرزاده‌اش علی ابن حسین ایفا کرده و به سبب فداکاری و قهرمانی‌هایش، به لقب «قهرمان کربلا» مشهور شد.

نام‌گذاری
زینب کبری در پنجمین روز سال پنجم هجرت، مطابق با ۶۲۷ میلادی یا در سال ششم هجرت در مدینه به دنیا آمد.طبق روایات شیعه، هنگام تولد زینب، چون محمد در سفر بود، فاطمه از همسرش علی درخواست کرد که نامی برای فرزندشان انتخاب کند. علی در جواب گفت: من بر پدرت سبقت نمی‌گیرم، صبر می‌کنیم تا پیامبر از سفر برگردد. چون محمد بازگشت و خبر تولد نوزاد زهرا را از زبان علی شنید گفت: فرزندان فاطمه فرزندان منند ولی خداوند دربارهٔ آنان تصمیم می‌گیرد (ناسخ التواریخ، جلد زینبیه، ص ۴۷). بعد از آن جبرئیل نازل شد و پیام آورد که خداوند سلام می‌رساند و می‌گوید: نام این دختر را زینب بگذارید که این نام را در لوح محفوظ نوشته‌ام. آن‌گاه محمد زینب را گرفت و بوسید و گفت: توصیه می‌کنم که همه این دختر را احترام کنند، که او مانند خدیجه کبری است (خصائص الزینبیه، ص ۱۵).

ازدواج
زینب پس از آن که به سن ازدواج رسید، به همسری برادرزاده علی (پسرعمویش)، عبدالله جعفر ابوطالب که ۵ سال از او بزرگ‌تر بود درآمد.

زینب کبری از وی چهار پسر داشت به نام‌های: علی، عون، عباس، محمد؛ و یک دختر به نام ام کلثوم.عون و محمد در واقعه کربلا کشته شدند.

زندگی
زینب در ۵ جمادی‌الاول سال ۶ (قمری) پس از صلح حدیبیه و ۲ سال بعد از تولد حسین بن علی«ع» متولد شد. پس از واقعه کربلا او پس از چند روز توقف در دمشق، همراه سایر زنان و کاروان اسرای کربلا به مدینه بازگشت.

خطبه در مجلس یزید
زینب پس از حادثه کربلا، وقتی که به همراه سرهای کشته‌شدگان کربلا به اسارت در مجلس یزید برده شد در حضور یزید سخنرانی مشهور و آتشینی کرد که یکی از مهم‌ترین و مؤثرترین خطبه‌های در دفاع از حقانیت حسین بن علی تلقی شده است. زینب دختر علی بن ابی‌طالب در این مجلس برخاست و گفت: «… ای یزید آیا گمان می‌بری این که اطراف زمین و آفاق آسمان را بر ما تنگ گرفتی و راه چاره را بر ما بستی که ما را به مانند کنیزان به اسیری برند، ما نزد خدا خوار و تو سربلند گشته و دارای مقام و منزلت شده‌ای؟… زود باشد که به اجداد خود ملحق شوی و آرزو کنی کاش شل و گنگ بودی و نمی‌گفتی آنچه را که گفتی و نمی‌کردی آنچه را کردی… به خدا سوگند نشکافتی مگر پوست خود را، و نبریدی مگر گوشت خود را … ای یزید! هر کید و مکر که داری بکن، هر کوشش که خواهی بنمای، هر جهد که داری به کار گیر، به خدا سوگند هرگز نتوانی نام و یاد ما را محو کنی … هرگز ننگ این ستم را از خود نتوانی زدود… روزهای قدرت تو اندک و جمعیت تو رو به پراکندگی است، در روزی که منادی حق ندا کند که لعنت خدا بر ستمکاران باد.”

وفات

بسیاری از تاریخ نگاران از جمله مسعودی محل درگذشت او را مدینه و محل دفنش را بقیع نگاشته اند. برخی نیز معتقدند در واقعه حره در سال ۶۲ (قمری) در مدینه قحطی شده بود و او همراه همسرش عبدالله بن جعفر که در دمشقزمین‌هایی داشت به این شهر مهاجرت و در ۱۵ رجب همان سال در همان‌جا درگذشت. حضرت زینب همچون برادرش امام حسین در سن ۵۶ سالگی درگذشت .

آرامگاه زینب
قریه‌ای که در آن قبر زینب قرار دارد، در گذشته به راویه و اکنون به زینبیه مشهور است. در حال حاضر این قریه به شهر متصل و در هفت کیلومتری شرق دمشق قدیم به طرف فرودگاه واقع می‌باشد.

در خیابان اصلی این شهرک از دور، گنبد و ماذنه‌های قبر او دیده می‌شود. گنبد ساختمان طلائی است و در سمت شرقی و غربی آن دو مناره کاشی کاری شده قرار دارد.

گلدسته‌های حرم مطهر به عنوان مرتفع‌ترین و زیباترین مناره‌های کاملاً پوشیده شده از کاشی معرق در دوران معاصر در سطح جهان است که کاشی کاری آن توسط هنرمند اصفهانی مرحوم استاد علی پنجه پور به مدت حدوداً ۱۰ سال و به سبک اصفهان اجرا گردیده است.

در مدخل در غربی قبر زینب و سمت راست آن داخل اتاق کوچکی سه مقبره دیگر وجود دارد که یکی از آنها قبر سید حسین یوسف مکی عاملی متوفی ۱۳۹۷ و دیگری محسن الامین عاملی، صاحب تألیف معروف اعیان الشیعه و سومین آنها نیز دختر میرزا تقی بهبهانی می‌باشد.

فضای قبر زینب و صحن آن به‌صورت مربع مستطیل می‌باشد که شبستان و گنبد و حرم در وسط آن قرار گرفته و دارای چهار در ورودی می‌باشد سقف شبستان و مقبره از سه قسمت تشکیل شده که به صورت پله‌ای بر روی هم قرار دارند و گنبد نیز در وسط آن قرار یافته‌است. بر روی این گنبد جملاتی از قرآن نوشته شده و طلاکاری آن در سالهای اخیر به وسیله ایران انجام شده‌است.

در سمت شرق مجموعه، مصلای زینبیه به همت فهری زنجانی نماینده رهبر جمهوری اسلامی ایران در سوریه ساخته شده و مراسم نماز جماعت، دعای کمیل و نماز جمعه در آن برقرار می‌گردد. این شبستان بسیار بزرگ می‌باشد. مساحت کل مجموعه حدود ده هزار متر مربع است. در مقبره جمعاً ۱۱۴ اتاق وجود دارد که ۶۴ اتاق آن در صحن بزرگ و بقیه در صحن دوم و حسینیه‌های اطراف است.

مقبره زینب در وسط حرم با ضریحی نقره‌ای و اطراف آن هشت ستون کاشی کاری شده که گنبد بر آن استوار شده وجود دارد. دیوارهای مقبره تا نصف آن سنگ سفید و بقیه آئینه کاری بوده و نمونه‌ای از هنر و معماری ایرانی اسلامی است. بنای داخل و خارج ساختمان و همچنین مناره‌ها و گنبد از حدود بیست سال پیش است ولی توسعه‌های اطراف صحن و تزئینات آنها همگی از سوی جمهوری اسلامی انجام شده‌است. بر اساس کتاب زندگانی چهارده معصوم (چاپ پیش از انقلاب، نویسنده: حسین عمادزاده ناشر: طلوع) بنای ساختمان مقبره زینب در زمان محمد رضاشاه پهلوی و به دستور فرح پهلوی شهبانوی ایران ساماندهی، طلا کاری و تزئین شد و هزینه‌های مربوط به نگهداری آن ماهیانه ازسوی فرح ارسال می‌شد. ویکی پدیا

کنیه
ام المصائب
ام الرَّزایا
ام النوائب
القاب
عقیله بنی هاشم
صدّیقة الصغری
عالمه غیر معلّمه (کسی که بدون معلم عالم است)
سر ابیها
معصومه
ام کلثوم
عصمة الصغری
ولیة الله العظمی
ناموس الکبری
شریکة الحسین
عارفه
کامله
عامله
مخبره
محدثه
محبوب مصطفی
شریکة الحسین
باکیه
البلیغه
فاضله

لیست مداحان این مولودی : متن مولودی حضرت زینب / گلچین مولودی حضرت زینب / دانلود مولودی حضرت زینب جواد مقدم / سرود ولادت حضرت زینب / حاج احمد نیکبختیان / کربلایی روح الله بهمنی / کربلایی محمد حسین پویانفر / کربلایی محمد حسین پویانفر / کربلایی محمد فصولی / حاج احمد واعظی / حاج حسن خلج / حاج عبدالرضا هلالی/ حسين سيب سرخی / مهدی سلحشور / سعید و  محمد حسین حدادیان / کربلایی حنیف طاهری / محمد رضا طاهری / مجید بنی فاطمه / حاج محمود کریمی / سید مهدی میرداماد / امیر عباسی / میثم مطیعی / محمد کمیل / کربلایی حنیف طاهری / حاج سید مهدی میرداماد / حاج محمود کریمی / سیدرضا نریمانی /

۱٫حاج محمود کریمی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
هم نام جام و باده ام (سرود جدید)
۸,۷۵۶۰۰:۰۹:۱۵
۲
خدای من صدف بحر نور گوهر زاد (مدح)
۳,۸۵۱۰۰:۰۴:۰۱
۳
زینب آن بانوی عظمایی که دست قدرتش (مدح)
۹,۹۸۴۰۰:۱۰:۳۴
۴
من کجا ماه کجا کل دنیا کجا (سرود جدید)
۵,۶۸۱۰۰:۰۵:۵۸
۵
مژده بده حسین رو یار نگار اومده (سرود جدید)
۳,۶۹۱۰۰:۰۳:۵۰

۲٫سید مجید بنی فاطمه

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
اگر یه قطره از بزرگی تو انشا بشه (سرود جدید)
۷,۴۶۳۰۰:۰۷:۵۲
۲
الا که مقدم تو مژده سعادت داشت (مدح)
۹,۵۵۴۰۰:۱۰:۰۶
۳
آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند (شعر خوانی)
۲,۶۵۰۰۰:۰۲:۴۴
۴
ندهد فرصت گفتار به محتاج کریم (نغمه خوانی)
۹۰۸۰۰:۰۰:۵۳
۵
دوباره خورشید سرگردونه (سرود جدید)
۲,۵۲۸۰۰:۰۲:۳۶

۳٫سیدرضا نریمانی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
شبای بی سامونی سر شد (شعر خوانی)
۷,۴۰۱۰۰:۰۷:۴۸
۲
دوباره لبامون لبریز کوثر شد (سرود جدید)
۹,۴۸۶۰۰:۱۰:۰۲
۳
ذکر قلندرها مولانا علی (سرود جدید)
۹,۰۹۵۰۰:۰۹:۳۷
۴
تو خواهر یه اربابی من نوکر اون اربابم (شعر خوانی)
۶,۶۴۲۰۰:۰۷:۰۰
۵
تو دلبر یه اربابی من نوکر تون اربابم (سرود جدید)
۹,۲۶۷۰۰:۰۹:۴۸
۶
من منتخبم برا غلامی در خونه ات (سرود جدید)
۸,۲۶۷۰۰:۰۸:۴۴
۷
هر کس که در این میکده نوکر شده باشدا (مدح)
۱۹,۲۸۳۰۰:۲۰:۲۹

مولودی های حضرت زینب (سلام الله علیها) سال ۹۴

۱٫حاج محمود کریمی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
در پیری ات کنار خدا تکیه میزنی (شعر خوانی)
۲,۳۳۳۰۰:۰۲:۱۳
۲
شب شب آمرزش و برکات است (مدح)
۹,۹۲۹۰۰:۱۰:۱۹
۳
زهرای زهرایی (سرود)
۵,۴۳۰۰۰:۰۵:۳۱
۴
دسته دسته میرن رهروان زینب (شور زیبا)
۳,۱۴۴۰۰:۰۳:۰۵
۵
حا سین یا نون الفبای عشقه (امیر کرمانشاهی)(شور)
۴,۸۷۱۰۰:۰۴:۵۶
۶
سرشار از ترانه یک رود جاری ام (امیر کرمانشاهی)(مدح)
۹,۴۰۳۰۰:۰۹:۴۶
۷
ای شور ال الله ای عشق ثارالله (سرود)
۳,۱۷۲۰۰:۰۳:۴۰
۸
زهی که خون خدا را پیمبر آوردی  (مدح)
۱۵,۳۳۰۰۰:۱۸:۲۹
۹
تو عشق ساداتی زهرا رامرعاتی (شور)
۳,۶۴۰۰۰:۰۳:۴۲

۲٫حاج مجید بنی فاطمه

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
قالبا آن گذری که خطرش بیشتر است (جدید، سال ۹۴)
۷,۰۱۴۰۰:۰۷:۲۳
۲
رسم وفایی نبود اگه که زینب نبود (جدید، سال ۹۴)
۶,۴۷۳۰۰:۰۶:۴۹
۳
کرببلایی نبود اگه زینب نبود (جدید، سال ۹۴)
۱,۲۰۵۰۰:۰۱:۱۲
۴
اگه نگاه کنی با قلبت (جدید، سال ۹۴)
۶,۸۲۲۰۰:۰۷:۱۱
۵
قلبت رو بیار دل مبتلا (جدید، سال ۹۴)
۸,۳۴۸۰۰:۰۸:۴۹
۶
ای جان دلم جانان دلم (جدید، سال ۹۴)
۳,۹۸۵۰۰:۰۴:۱۰
۷
وقتی دلتنگم نمیشه برم (جدید، سال ۹۴)
۱,۲۰۲۰۰:۰۱:۱۱
۸
در میکده مست یا علی میگوید (جدید، سال ۹۴)
۳,۴۱۲۰۰:۰۳:۳۳

۳٫حاج محمد رضا طاهری

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
غلامی تو خانوم تموم زندگیمه (سرود)
۳,۹۲۷۰۰:۰۶:۲۴
۲
به سر من عجب شوری و  (شور)
۴,۹۶۶۰۰:۰۶:۴۸
۳
آینه در آینه نور مکرم زینب است (مدح)
۶,۳۸۰۰۰:۱۰:۳۵
۴
بارون گل می باره می باره (سرود)
۳,۶۴۳۰۰:۰۴:۵۵
۵
راه دل جز به بی کران نخورد (مدح)
۷,۴۴۹۰۰:۱۲:۲۴
۶
اومده بهونه علی سراپا نشونه علی(سرود)
۸,۹۵۹۰۰:۱۲:۲۹

۴٫حاج عبدالرضا هلالی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
کاش و محشورمان کند فردا (محمد حسین پویانفر)(سرود و مدح)
۱۰,۹۰۲۰۰:۰۷:۲۳
۲
سیده زینب تو نور نیرینی (پویانفر،کرمانشاهی)(شور)
۱۰,۳۴۶۰۰:۰۶:۴۹
۳
با یک نفس تمام جهنم شود بهشت (امیر کرمانشاهی)(مدح)
۱۰,۶۶۳۰۰:۰۱:۱۲
۴
سرشار از ترانه یک رود (کرمانشاهی،رضایی)(مدح)
۱۰,۴۳۵۰۰:۰۷:۱۱
۵
منی که از تولدم (رضایی،عسگری)(سرود،مدح)
۱۱,۰۰۷۰۰:۰۸:۴۹
۶
بر روی سینه حک شده این لوح یاد بود (هلالی،عسگری)(سرود)
۷,۳۸۸۰۰:۰۴:۱۰

۵٫حاج سید مهدی میرداماد

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
امشب که از شکوفه باران لبالب است (مدح)
۱۳,۴۴۳۰۰:۱۴:۰۹
۲
ای دختر خورشید همشیره ارباب (سرود)
۱۲,۸۰۹۰۰:۱۳:۲۹
۳
هر جا نگرم علی بود غیری نیست (مدح)
۱,۷۰۲۰۰:۰۱:۳۸

۶.حاج حسین سیب سرخی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
منم گدای زینب (سرود،مدح)
۸۴۵۰۰:۰۰:۴۹
۲
زکودکی در این خانه کار می کردم (مدح)
۱۰,۰۱۴۰۰:۱۰:۳۵
۳
ای پناه عالمین یا شریکه الحسین (سرود)
۱۴,۵۷۹۰۰:۱۵:۲۸
۴
بنام نامی حیدر  (سرود)
۵,۴۲۸۰۰:۰۵:۴۲
۵
ای افتخار اهل حرم یاعلی مدد (سرود)
۲,۵۷۸۰۰:۰۲:۴۰
۶
زینب اگر نبود امامت تمام بود (مدح)
۴,۴۹۶۰۰:۰۴:۴۲

۷.کربلایی حنیف طاهری

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
تو دلارو میبری لیلایی (سرود)
۷،۴۷۹۰۰:۰۶:۱۸
۲
دختر کبرای حیدری (سرود)
۶,۰۰۹۰۰:۰۵:۰۳
۳
نجوید صفحه ای غیر از (مدح)
۱۸,۸۸۵۰۰:۲۰:۰۳
۴
شده وقت گره گشایی به دست بانوی عالمین (سرود)
۱۹,۹۴۰۰۰:۱۴:۰۷
۵
بوی عشق تو باز پیچیده (سرود)
۸,۱۷۲۰۰:۰۵:۴۵
۶
چه شود ز راه ه وفا اگر (سرود)
۶,۵۱۵۰۰:۰۴:۳۴
۷
مدح و شعر خوانی
۴,۸۵۶۰۰:۰۵:۰۵

۸٫محمد کمیل

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
اگر تو جلوه نمایی (مدح)
۵,۸۲۱۰۰:۰۷:۰۰
۲
باید که تو را حضرت منان بنویسد (سرود)
۸,۴۴۳۰۰:۱۰:۱۱
۳
حسین دنیای منه (سرود)
۶,۹۰۸۰۰:۰۸:۱۹
۴
نوکری ننگ است اما گاه دارد افتخار (شعرخوانی)
۱۱,۳۹۵۰۰:۱۳:۴۷

 

مولودی های حضرت زینب (سلام الله علیها)

۱٫ میثم مطیعی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
با نام های نیک فراوان شنیده ایم (جدید، سال ۹۲)
۳,۳۱۸۰۰:۱۱:۱۹
۲
آنان که مشق اشک مرتب نوشته اند (جدید، سال ۹۲)
۱,۴۸۰۰۰:۰۵:۰۲
۳قمصر آمده که کوثر آمده (جدید، سال ۹۲)۱,۶۹۱۰:۰۴۸
۴
اومده دنیا گل علی و فاطمه (جدید، سال ۹۲)
۱,۴۱۱۰۰:۰۴:۴۸

۲٫ امیر عباسی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
ستاره جلوه شده در (جدید، سال ۹۲)
۲,۱۲۲۰۰:۰۷:۱۴

۳٫ سید مهدی میرداماد

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
ظاهرش این است که (جدید، سال ۹۲)
۲,۷۳۲۰۰:۰۳:۴۶
۲
خدای من صدف بحر نور (جدید، سال ۹۲)
۶,۳۶۷۰۰:۰۸:۵۶
۳ مدح حضرت زینب کبری(س) (جدید، سال ۹۱)۹,۸۰۵۰:۲۰:۴۵
۴عقیلة العرب یا زینب یا زینب (جدید، سال ۹۱)۵,۲۲۵۰:۰۷:۲۵
۵خدا کنه من گدای زینب بمونم (جدید، سال ۹۱)۲,۴۳۱۰:۰۳:۲۷
۶ذکر امیر المونین(ع) (جدید، سال ۹۱)۱,۵۵۱۰:۰۲:۱۱
۷علی سر مگو در علم معبود (جدید، سال ۹۱)۲,۱۲۳۰:۰۳:۰۰
۸
زینب ملیکه ی کربلا – سرود (جدید، سال ۹۰)
۳,۷۷۱۰۰:۱۰:۴۳
۹
با دست شوق چاک گریبان گرفته ایم – مدح حضرت زینب (س) (جدید، سال ۹۰
۸,۰۶۵۰۰:۲۲:۵۶
۱۰
میون همه شب ها شب رویا امشب – سرود (جدید، سال ۹۰
۳,۰۹۰۰۰:۰۸:۴۷
۱۱
من و جدا شدن از مرتضی خدا نکند – سرود امیر المومنین (ع) (جدید، سال ۹۰
۱,۶۳۶۰۰:۰۴:۳۸
۱۲
به ذره گر نظر لطف بوتراب کند به آسمان رود کار آفتاب کند – مدح حضرت ابوتراب (ع) (جدید، سال ۹۰
۱,۹۰۶۰۰:۰۵:۲۵
۱۳
رسید مژده که ماه جمادی الاولاست – مدح (جدید، سال ۸۹)
۶,۰۲۳۰۰:۱۷:۰۷
۱۴
شبای بی سحر سر اومد ، بازم دوباره کوثر اومد – سرود (جدید، سال ۸۹)
۳,۹۰۶۰۰:۱۱:۰۶
۱۵
به تار گیسوی حیدر اسیرم ، اللهی یه روز توی نجف بمیرم – سرود (جدید، سال ۸۹)
۵۰۰۰۰:۰۱:۲۵
۱۶
اسمون امشب محیطه نوره ، بساط عشق و عاشقی جوره – سرود (جدید، سال ۸۹)
۱,۹۲۴۰۰:۰۵:۲۸
۱۷
دروغ گفته ام از دوریت شکست دلم – مناجات (جدید، سال ۸۹)
۶۷۲۰۰:۰۱:۵۴
۱۸شمس حجاب گنبد دوار زینب است (جدید، سال ۸۹)۱,۳۰۸۰:۰۷:۲۵
۱۹
یا زینب یا زینب ، یا زینب یا زینب عقیله العرب – سرود (جدید، سال ۸۸)
۳,۴۴۷۰۰:۰۹:۴۸
۲۰آنان که مشق اشک مرتب نوشته اند – مدح (جدید، سال ۸۸)۹,۲۹۱۰۰:۲۶:۲۵
۲۱
خونه مولا حال و هوایی داره – سرود (جدید، سال ۸۸)
۳,۸۷۲۰۰:۱۱:۰۰
۲۲
علی امام من است و منم غلام علی – سرود (جدید، سال ۸۸)
۱,۳۹۶۰۰:۰۳:۵۸
۲۳
ای کتاب عشق من بسته نشو – روضه حضرت صدیقه (ع) (جدید، سال ۸۸)
۱,۰۱۹۰۰:۰۲:۵۳

۴٫ حاج محمود کریمی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
خروش دریا صدای زینب (جدید، سال ۹۳)
۲,۹۶۲۰۰:۱۰:۰۶
۲
سلام فاطمه مرآت داور آوردی (جدید، سال ۹۳)
۴,۹۵۳۰۰:۱۶:۵۴
۳
دراومده گلای رازقی (جدید، سال ۹۳)
۱,۲۰۰۰۰:۰۴:۰۵
۴
مستم منه دیوونه مستم مثل پیمونه (جدید، سال ۹۳)
۳,۶۴۴۰۰:۱۲:۲۶
۵
اگه بیفتم به پات چی میشه (جدید، سال ۹۲)
۳,۶۲۰۰۰:۱۰:۱۷
۶
زینب ز قیام خود به دین داد حیات (جدید، شعر خوانی شاعر نوجوان سال ۹۲)
۳,۵۴۷۰۰:۱۰:۰۵
۷
یا زینب دم عید و سال نو (جدید،سرود سال ۹۲)
۳,۳۵۷۰۰:۰۹:۳۲
۸
امشب علی ولیمه به اهل جهان دهد (جدید،مدیحه سرایی سال ۹۲)
۶,۲۷۲۰۰:۱۷:۵۰
۹
دلبر و دلبری تو (جدید،سرود سال ۹۲)
۵,۳۸۲۰۰:۱۵:۱۸
۱۰
  اگه بیفتم به پات چی میشه (جدید،سرود شور سال ۹۲)
۲,۸۶۸۰۰:۰۸:۰۹
۱۱
کوری چشم دشمن آل پیمبری (جدید، سال ۹۱)
۶,۹۰۰۰۰:۱۹:۳۷
۱۲
شاپرکای دلامون روی گلای رازقی (جدید، سال ۹۱)
۴,۸۵۲۰۰:۱۳:۴۸
۱۳
من گدای هر شبی ام شکرلله زینبیم (جدید، سال ۹۱)
۲,۸۰۵۰۰:۰۷:۵۹
۱۴
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر (جدید، سال ۹۱)
۸۵۴۰۰:۰۲:۲۶
۱۵باز مرا شوق کسی در سر است (شعر،سال ۸۹)۱,۵۴۴۰:۰۵:۱۵
۱۶بزار پلک دلت تا ابرها بپره (سال ۸۹)۱,۷۷۰۰:۰۷:۳۱
۱۷حالا دونه دونه دلای دیوونه میریزه به پای اونی که دلا را تا خدا میرسونه (سال ۸۹)۱,۱۹۵۰:۰۵:۰۴
۱۸تو میخونه ، مستم امشب .. (سال ۸۸)۲,۲۷۹۰:۰۹:۴۰
۱۹زینبی که سر به روی بال ملک میذاره (سال ۸۸)۲,۱۹۴۰:۰۹:۱۹
۲۰شب دل و پروازه پروازه پروازه – قسمت اول۱,۱۲۱۰:۰۸:۲۷
۲۱شب دل و پروازه پروازه پروازه – قسمت دوم۸۱۲۰:۰۶:۰۷
۲۲از آشیون سینه ها، کبوتری پر می زنه – قسمت اول۲,۲۴۹۰:۱۲:۴۶
۲۳از آشیون سینه ها، کبوتری پر می زنه – قسمت دوم۲,۲۹۶۰:۰۹:۴۷
۲۴گرفته امشب آسمان حال و هوای دیگری۸۲۴۰:۰۴:۴۰
۲۵عشق عشق تو آسمون هوای۱,۲۲۳۰:۰۶:۵۶
۲۶فرشته ای که بی قراره از آسمون خبر میاره۱,۰۷۸۰:۰۶:۰۶
۲۷آی عاشقا بیایید بریم در خونه مولا۵۰۳۰:۰۷:۳۹
۲۸گداها تو کوچه ی بنی هاشم جمع بشید۱۸۳۰:۰۲:۴۲
۲۹زینب یا زینب، آمده از آسمان آینه دار حسین۹۷۶۰:۰۵:۳۲
۳۰یا زینب زینب زینب، گل گلزار زهرایی۱,۹۳۷۰:۱۱:۰۰

۵٫ مجید بنی فاطمه

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
قلم به دست گرفتم (جدید، سال ۹۲)
۱۰,۱۴۸۰۰:۱۰:۴۴
۲
مادرت آسمان خوبی ها (جدید، سال ۹۲)
۴,۹۱۱۰۰:۰۵:۰۸
۳
وعده این بهشتو خدا به ما داده (جدید، سال ۹۲)
۶,۵۶۵۰۰:۰۶۴
۴
شیدا شد دل عاشق (جدید، سال ۹۲)
۴,۲۲۹۰۰:۰۴:۲۵
۵
شب شبه امید عالمینه (جدید، سال ۹۱)
۲,۷۹۹۰۰:۰۷:۵۸
۶
عمریست که دم به دم علی می گویم (جدید، سال ۹۱)
۲,۹۰۸۰۰:۰۸:۱۶
۷
مستی اگه آدم حیرون نکنه مستی نمیشه (جدید، سال ۹۱)
۲,۸۵۹۰۰:۰۸:۰۸
۸لالایی دریا ترانه عشقه (سال ۸۹)۲,۱۶۹۰:۰۹:۱۴
۹خیره به روی زمین چشمای ماه شبه (شعر – سال ۸۷)۱,۰۳۱۰:۰۷:۴۷
۱۰عقیلة العرب، عقیلة العرب۸۲۵۰:۰۶:۱۳
۱۱دل هرچی خراب عشق دل خرابم سر گردونه۳۵۹۰:۰۲:۰۱
۱۲دوباره عشق دوباره هدیه آسمونی۱,۵۰۶۰:۰۸:۳۳

۶٫ محمد رضا طاهری

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
مجنونم زیر بارونم دارم میخونم (جدید، سال ۹۲)
۴,۳۴۳۰۰:۱۲:۲۱
۲
گفتم از کوه بگویم (جدید، سال ۹۲)
۳,۰۴۵۰۰:۰۸:۳۹
۳
پر پیمونه پر شده میخونه (جدید، سال ۹۲)
۲,۰۱۰۰۰:۰۵:۴۳
۴
جرم من را ننویسید که ساغر زده ام (جدید، سال ۹۲)
۶,۹۸۰۰۰:۱۹:۵۱
۵
چشم مجنون به یارش میوفته (جدید، سال ۹۲)
۴,۲۸۶۰۰:۱۲:۱۱
۶
علوی میمیرم مرتضوی میمیرم (جدید، سال ۹۲)
۳,۰۹۲۰۰:۰۸:۴۷
۷امشب شب از شکوفه باران لبالب است (شعر – سال ۸۸)۱,۸۷۴۰:۰۷:۵۸
۸شب شب امید عالمینه شب میلاد زینبه (سال ۸۸)۱,۸۰۳۰:۰۷:۴۰
۹دلی که همراز عشقه آشنای آواز عشقه (سال ۸۸)۱,۲۳۶۰:۰۵:۱۵
۱۰سایه به سایه هر جا باشه با حسینه (سال ۸۸)۱,۷۶۷۰:۰۷:۳۱
۱۱مادرت آسمان خوبی ها پدرت از اهالی بالا (شعر – سال ۸۸)۱,۴۲۵۰:۰۶:۰۳
۱۲مستجاب دعای بارانی رحمت لحظه های بارانی (شعر – سال ۸۸)۱,۲۵۶۰:۰۵:۲۰
۱۳یا زینب الهه وفا، یا زینب طلیعه وفا (سال ۸۷)۸۸۳۰:۰۶:۳۹
۱۴شهر  مدینه شده گل بارون۱,۹۴۲۰:۰۸:۱۶
۱۵شکوفه لبخند مولا۱,۷۱۹۰:۰۷:۱۹
۱۶دل بی قرار بی یاور و زینب غزل بخون۸۸۹۰:۰۸:۰۲
۱۷بانوی عالم ، گل زهرا و علی۴۶۵۰:۰۲:۳۸
۱۸سر زده ماه عشق، دلبر شاه عشق۲,۷۵۱۰:۱۵:۳۸
۱۹ای شکوه آفرینش، ای فروغ چشم زهرا۱,۰۰۷۰:۰۵:۴۳
۲۰زینب زینب زینب زینب، گل حیدر یا زینب۱,۷۴۶۰:۰۹:۵۵

۷٫ کربلایی حنیف طاهری

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
اومد کسی که دل رو میبره (جدید، سال ۹۳)
۱,۴۷۸۰۰:۰۵:۰۲
۲
الا که مقدم تو مژده سعادت داشت (جدید، سال ۹۳)
۴,۹۷۹۰۰:۲۱:۱۴
۳
بوی عشق تو باز پیچیده (جدید، سال ۹۳)
۱,۵۵۷۰۰:۰۵:۱۸
۴
زینب آن بانوی عظمایی (جدید، سال ۹۲)
۲,۵۴۶۰۰:۰۸:۲۵
۵
امشب می پیچه توی مدینه (جدید، سال ۹۲)
۲,۱۰۵۰۰:۰۶:۵۵
۶
ریحانه دختر آورده (جدید، سال ۹۲)
۲,۱۴۷۰۰:۰۷:۰۳
۷
خلوتی رفته اعتکاف کنم (جدید، سال ۹۲)
۵,۸۵۲۰۰:۱۹:۴۲
۸
توی تاریکی ماه شب اومده (جدید، سال ۹۲)
۳,۱۹۸۰۰:۱۰:۳۹
۹
اولگوی اولیا زینب (س) (جدید، سال ۹۲)
۱,۲۰۴۰۰:۰۳:۵۰

۸٫ حاج احمد نیکبختیان

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱می ریزه امشب از آسمون ستاره (سال ۸۸)۸۴۰۰:۰۳:۳۴

۹٫ سعید و  محمد حسین حدادیان

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
ای گل نازپرور زهرا (جدید، سال ۹۳)
۹۲۷۰۰:۰۳:۰۹
۲شاخه شاخه گل می زنند گوشه چادر زهرا۹۵۶۰:۰۵:۲۵
۳منم که روز اول به فکر آخر بودم۳۲۴۰:۰۴:۵۴
۴ترانه های عشق تو بر لبم و حسینیم۳۱۵۰:۰۲:۰۳

۱۰٫ مهدی سلحشور

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱در این خونه خودم گدای هر شب می کنم۴۳۱۰:۰۲:۲۵

۱۱٫ حسين سيب سرخی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱شد شهر نبی گل باران یاس علوی آمد۱,۶۲۱۰:۰۹:۱۲
۲حور و ملک پروونتن    هیئتی ها دیوونتن۲۸۹۰:۰۴:۲۱

۱۲٫ حاج عبدالرضا هلالی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱اگه بدم،اگه بی حیام (سال ۸۸)۷۷۰۰:۰۳:۱۵
۲کیست؟دانی عصمت الله (شعر – سال ۸۸)۵۹۵۰:۰۲:۳۱
۳مجنونم،دل بی قراره (سال ۸۸)۱,۰۴۳۰:۰۴:۲۵
۴گفتnه زلف تو دل و دين برده از دستم۵۵۵۰:۰۴:۲۷

۱۳٫ حاج حسن خلج

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱تو زینت دوش علی و زهرایی۱۹۰۰:۰۱:۰۴
۲مژده ای اهل ولا سر زده شمس خدا۱,۴۰۵۰:۰۷:۵۸

۱۴٫ حاج احمد واعظی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱قبله حاجات امشب آمد، عمه سادات زینب آمد۱,۸۷۴۰:۱۰:۳۹

 

۱۵٫ کربلایی محمد فصولی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
مدیحه سرایی عربی (جدید، سال ۹۳)
۲,۶۸۸۰۰:۰۲:۴۷
۲
دوباره صحن چشای عاشق (جدید، سال ۹۳)
۶,۳۹۲۰۰:۰۶:۴۴
۳
سرود عربی (جدید، سال ۹۳)
۲,۷۲۰۰۰:۰۲:۴۹
۴
سرود عربی ، علی مولا (جدید، سال ۹۳)
۲,۷۹۸۰۰:۰۲:۵۴

 

۱۶. کربلایی محمد حسین پویانفر

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
حاء و سین و یاء و نون (جدید، سال ۹۳)
۷,۰۷۹۰۰:۰۷:۲۸
۲
من میخوام شیعه مذهب باشم (جدید، سال ۹۳)
۱,۷۶۶۰۰:۰۱:۴۸
۳
مینویسم پس از خدا زینب (جدید، سال ۹۳)
۱۷,۴۶۹۰۰:۱۸:۳۳
۴
آیه آیه های نور اومده (جدید، سال ۹۳)
۴,۱۲۶۰۰:۰۴:۱۹
۵
بیا فطرس ملک وقتشه حالا (جدید، سال ۹۳)
۲,۶۷۳۰۰:۰۲:۴۶

۱۷٫ کربلایی روح الله بهمنی

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
خواهر ارباب نوکرتم (سرود سال ۹۳ )
۵,۶۸۶۰۰:۰۵:۵۸
۲
کار ما امشب است با زینب (س) (مدح سال ۹۳ )
۱۳,۸۲۹۰۰:۱۴:۴۰
۳
هم علی (ع) و هم زهرا (س) زینبه (سرود سال ۹۳ )
۵,۸۰۱۰۰:۰۶:۰۶
۴
دم عید و سال نو دل تو دلم نیست به خدا (سرود سال ۹۳ )
۳,۲۹۱۰۰:۰۳:۲۵
۵
علی امام من است و منم غلام علی (ع)(سرود سال ۹۳ )
۸۵۵۰۰:۰۰:۴۹

 

۱۸٫ حاج احمد نیکبختیان

ردیف

موضوع

پخشاجراحجم
(KB)
زمان
۱
یک جلوه ی عشق اینچنین من را بس (جدید، سال ۹۲)
۲,۳۷۲۰۰:۰۶:۴۴
۲
سر میزارم زیر قدمای عاشقی (جدید، سال ۹۲)
۲,۶۳۷۰۰:۰۷:۳۱

لیست مداحان این مولودی : متن مولودی حضرت زینب / گلچین مولودی حضرت زینب / دانلود مولودی حضرت زینب جواد مقدم / سرود ولادت حضرت زینب / حاج احمد نیکبختیان / کربلایی روح الله بهمنی / کربلایی محمد حسین پویانفر / کربلایی محمد حسین پویانفر / کربلایی محمد فصولی / حاج احمد واعظی / حاج حسن خلج / حاج عبدالرضا هلالی/ حسين سيب سرخی / مهدی سلحشور / سعید و  محمد حسین حدادیان / کربلایی حنیف طاهری / محمد رضا طاهری / مجید بنی فاطمه / حاج محمود کریمی / سید مهدی میرداماد / امیر عباسی / میثم مطیعی / محمد کمیل / کربلایی حنیف طاهری / حاج سید مهدی میرداماد / حاج محمود کریمی / سیدرضا نریمانی 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن