حاج محمود کریمیمداحی های ماندگارویدیو کلیپ مداحی

نوحه ماندگار دامن کشان رفتی کریمی + ویدئو +متن

ذاکرین – حاج محمود کریمی – دامن کشان رفتی دلم زیر و رو شد دانلود مداحی دامن کشان رفتي دلم زير و رو شد محمود کریمی “دامن کشان رفتی”با نوای حاج محمود کریمی حاج محمود کریمی- فاطمیه-متن مداحی  دامن کشان رفتی دلم زیر و رو شد دامن کشان رفتی محمود کریمی اپارات دانلود مداحی دامن کشان رفتی سیب سرخی دامن کشان رفتی حمید علیمی دامن کشان رفتی علیمی دانلود مداحی دامن کشان رفتي دلم زير و رو شد دانلود روضه دامن کشان رفتی دامن کشان رفتی سماواتی روضه دامن کشان رفتی دلم زیر و رو شد

نوحه ماندگار دامن کشان رفتی کریمی + ویدئو +متن

 

«دل حسینیه، نفس نوحه، تپش سینه زنی است؛ دم بگیریــد کــه عمـــر همـــه ایــن دم بــاشـــد.» شاید برای شما هم اتفاق افتاده یا کسانی را دیده‌اید که در تنهایی خود مشغول زمزمه ای هستند. افرادی که به خاطر مسائل مختلف روزمره با خود صحبت می‌کنند یا جوانانی که زیر لب ترانه خواننده محبوب خود را تکرار می‌کنند یا متدینینی که تسبیح بر دست مشغول ذکر الله هستند. فارغ از همه این موارد و تأیید و عدم تأیید آنها شاید شما از جمله کسانی باشید که با هیئت و هیئتی‌ها مأنوس باشید و سروده‌های ذاکرین اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام که نشئت گرفته از معارف شیعه هستند را در حافظه خود سپردید و پشت فرمان ماشین یا قدم زنان زمزمه می‌کنید که صدالبته ذکر اهل بیت علیهم‌السلام همان ذکرالله است. مداحی‌های ماندگاری در قالب نوحه و زمینه و شور که بخاطر اخلاص شاعر در سرودن و ذاکر در خوانندگی و شاید انتخاب مناسب سبک آن، بارها از ذاکرین اهل بیت شنیدید و حالا برای شما تبدیل به خاطره ای شیرین از حضور در هیئت شده است.

نت پاک به همین خاطر در نظر دارد هر هفته پنج شنبه‌ها بسته‌ای صوتی از همین مداحی‌های معروف شده‌ای که در سال‌های گذشته اجرا شده‌اند و بارها مورد توجه دوست‌داران اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام قرار گرفته‌ است را منتشر نماید.

متن مداحی:

ﺩﺍﻣﻦ ﮐﺸﺎﻥ ﺭﻓﺘﻲ ﺩﻟﻢ ﺯﻳﺮ ﻭ ﺭﻭ ﺷﺪ
ﭼﺸﻢ ﺣﺮﺍﻣﯽ ﺑﺎ ﺣﺮﻡ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﺪ

ﺑﻴﺎ ﺑﺮﮔﺮﺩ ﺧﻴﻤﻪ ﺍی ﮐﺲ ﻭ ﮐﺎﺭﻡ
ﻣﻨﻮ ﺗﻨﻬﺎ ﻧﮕﺬﺍﺭ ﺍی ﻋﻠﻤﺪﺍﺭﻡ

ﺁﺏ ﺑﻪ ﺧﻴﻤﻪ ﻧﺮﺳﻴﺪ ﻓﺪﺍی ﺳﺮﺕ
ﺣﺴﻴﻦ ﻗﺎﻣﺘﺶ ﺧﻤﻴﺪ ﻓﺪﺍی ﺳﺮﺕ

ﺍﺯ ﺗﻮ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﺩﺳﺘﻬﺎی ﺧﻮﻧﯽ
ﺯﻫﺮﺍ ﻭﺳﺎﻁﺖ ﮐﺮﺩ ﺗﻮ ﻣﻴﺪﻭﻥ ﺑﻤﻮﻧﯽ

ﺗﻮ ﮐﻪ ﭘﻴﺮﻡ ﮐﺮﺩی ﺍی ﭘﻨﺎﻩ ﻣﻦ
ﺯﻣﻴﻦ ﮔﻴﺮﻡ ﮐﺮﺩی ﺍی ﺳﭙﺎﻩ ﻣﻦ

ﭘﻴﺮ ﺷﺪﻩ ﺑﺮﺍﺩﺭﺕ ﻓﺪﺍی ﺳﺮﺕ
ﺧﻮﻥ ﭼﺸﻢ ﺧﻮﺍﻫﺮﺕ ﻓﺪﺍی ﺳﺮﺕ

 دانلود مداحی

 

نمایش آنلاین ویدئو:


مداحی های ماندگار - مداحی های قدیمی مشهور - مداحی های زیبا - مداحی جدیددانلود جدیدترین مداحی و مولدی های روز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن