«یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَ الاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقَنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه « یا اَرحَمَ الرّاحِمِین.»
سخنرانی های رائفی پورویـدئـو کـلیپ 🎞

پیش بینی استاد رائفی پور در مورد حمله داعش به تهران – پیش بینی استاد رائفی پور در مورد حمله تروریستی به تهران

هشدار های جالب استاد رائفی پور در بحبوحه انتخابات – هشدار رائفی پور در مورد حمله به تهران

پیش بینی استاد رائفی پور در مورد حمله داعش – پیش بینی استاد رائفی پور در مورد حمله تروریستی به تهران

پیش بینی استاد رائفی پور در مورد حمله داعش به تهران
پیش بینی استاد رائفی پور در مورد حمله داعش به تهران

امروز برای شما عزیزان پیش بینی جالب استاد رائفی پور که در زمان انتخابات در مورد حمله داعش به ایران بود را آماده کرده ایم . در این سخنرانی که به صورت تصویری می باشد به تحلیل در مورد اینکه چرا و چگونه به ایران می خواهند حمله کنند ، تحلیل در مورد کسانی که از منافقین حمایت می کنند ، برخورد سایر کشور ها با منافقین خود ، مریم رجبی و …. می پردازد و با ارائه اسناد انسان را به تفکر وا می دارد . استاد رائفی پور یکی از سخنرانان مورد علاقه ی جامعه مخصوصا قشر جوان جامعه می باشد . سخنرانی های ایشان بیشتر در مورد امام زمان(عج) ، آخرالزمان و صهیونیسم می باشد. دانلود پیش بینی استاد رائفی پور در مورد حمله داعش به تهران در ادامه مطلب .

ایشان مشکلات جامعه امروزی و مخصوصا مشکلات جوانان را به صورت شیوا و قابل فهم برای جوانان و مسئولان جامعه بیان می کند . برای هر کسی کافی است که تنها به یکی از سخنرانی های ایشان گوش کند تا جذب سخنان منطقی و عقلانی ایشان شود . علی اکبر رائفی پور با سخنرانی های بیشمار خود – تقریبا در تمام دانشگاه های ایران – موج عظیمی از شناخت فراماسونری و بحث های مهدویت و آخرالزمان ایجاد کرده است ،طوری که امروز تمامی جوانان با کلمه های “فراماسونری”و”شیطان پرستی” آشنایی پیدا کرده اند . تعداد سخنرانی های استاد رائفی پور در دست نیست اما به گفته خود ایشان رکورد دار تعداد سخنرانی در کشور می باشند. (تعداد سخنرانی :تقریبا در تمامی دانشگاه های ایران! )

دانلود سخنرانی تصویری استاد رائفی پور – پیش بینی جدید استاد رائفی پور – پیش بینی استاد رائفی پور – هشدار رائفی پور در مورد حمله به تهران – پیش بینی استاد رائفی پور در مورد حمله تروریستی به تهران – دانلود سخنرانی جدید استاد رائفی پور – دانلود کلیپ جدید استاد رائفی پور – پیش بینی در مورد حمله داعش به ایران

≡ ویدئو جدید استاد رائفی پور پیش بینی حمله داعش به تهران

جهت دانلود ویدئو های جدید اینجا کلیک کنید

جهت دیدن و دانلود آخرین سخنرانی ها استاد رائفی پور اینجا کلیک کنید

 فـرمت فـایل : RAR__  منـبع و پسـورد : netpaak.comتوضیحات کامل , کلیک فرمائید  سایت سازنده

در صورت خراب بودن لینک فایل های دانلود به ما اطلاع دهید با تشکر

دانلود ویدئو پیش بیتی حمله داعش به تهران با حجم ۹ مگابایت کیفیت ۱۴۴p

دانلود ویدئو پیش بینی حمله داعش به تهران با حجم ۳۴ مگابایت کیفیت ۳۶۰p

دانلود ویدئو پیش بینی حمله داعش به تهران با حجم ۵۲ مگابایت کیفیت ۴۸۰p

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن