اموزش های کاربردی اندروید

چه کسی پروفایل واتس اپ شما را چک می کنند؟

چه کسی پروفایل واتس اپ شما را چک می کنند؟

چه افرادی پروفایل واتس اپ شما را چک می کنند؟

چه افرادی اطلاعات پروفایل‌مان را چک می‌کنند؟

برای اینکه بفهمید چگونه افرادی که پروفایلتون را در واتس اپ چک میکنند شناسایی کنید با ما در ادامه مطلب باشید

برای دیدن دیگر اموزش و ترفند های کاربردی اندروید اینجا رو کلیک کنید

اکثر ما از اپلیکیشن‌های پیام رسان از جمله واتس‌اپ استفاده می‌کنیم و اطلاعاتی از خودمان نظیر شماره موبایل و عکس پروفایل را در این اپلیکیشن‌ها ذخیره می‌کنیم، اما چه افرادی اطلاعات پروفایل‌مان را چک می‌کنند؟ در ادامه با کلیک همراه باشید.

نت پاک – با استفاده از یک اپلیکیشن ساده به نام Whatsapp Viewer، به راحتی می‌توانید بفهمید که چه افرادی پروفایل شما را دائما چک می‌کنند. می‌توانید برای دانلود این اپ از این لینک استفاده کنید. پس از دانلود این اپ، آن را نصب و اجرا کنید. اجازه‌ی دستری به مخاطبین را به Whatsapp Viewer بدهید.

چه افرادی اطلاعات پروفایل‌مان را چک می‌کنند؟
چه افرادی اطلاعات پروفایل‌مان را چک می‌کنند؟

برای این منظور بر روی دکمه ALLOW کلیک کنید تا این مجوز سادر گردد. سپس اپلیکیشن لیستی از افرادی که بیش از سایرین پروفایل شما را چک کرده‌اند، نمایش می‌دهد.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، نفر اول لیست که بیش از سایرین پروفایل شما را چک کرده است قفل می‌باشد، این ترفندی است که شما به این اپ امتیاز ۵ را تخصیص بدهید. به همین منظور این فرد را قفل گشایی کرده و به اپلیکیشن Whatsapp Viewer یک امتیاز ۵ ستاره بدهید. اکنون می‌توانید نام فرد اول را مشاهده کنید.

به همین راحتی با اپ Whatsapp Viewer می‌توانید اشخاصی که بطور مداوم پروفایل‌تان در اپلیکیشن واتساپ را چک می‌کنند، بشناسید. لازم به ذکر است که این اپلیکیشن در حال حاضر فقط برای کاربران اندروید عرضه شده است. منبع کلیک

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن