تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی زولا zulal
اکشن و شوتربازی پیشنهادیکالکشن بازی هانقش افرینی و جهان باز

دانلود بازی Borderlands 1,2,3,4,5 – نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده (کالکشن بردرلندز)

دانلود بازی کامپیوتردانلود بازی Borderlands برای pc دانلود Borderlands دانلود بازی بردرلندز فارسی  بهمراه کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم

دانلود بازی Borderlands  دانلود Borderlands برای کامپیوتر به دانلود بازی بردرلندز همراه کرک دانلود بازی pc 

دانلود بازی کم حجم , دانلود بازی pc با لینک مستقیم

Borderlands The Handsome Collection Ultra HD Texture Pack 924x520 - دانلود بازی Borderlands 1,2,3,4,5 - نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده (کالکشن بردرلندز)

Borderlands 1,2,3,4,5

دانلود بازی بردرلندز ۱,۲,۳,۴,۵

این مطلب بروزرسانی میشود

دانلود بازی Borderlands  دانلود بازی بردرلندز 

سرزمین‌های مرزی Borderlands یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخصاست که توسط ۲کا گیمز و در سال ۲۰۰۹ منتشر شد. «سرزمین‌های مرزی» در پلت‌فرم‌هایاکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳، و مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌است.


 

دانلود بازی Borderlands 1 Goty Enhanced برای کامپیوتر دانلود بازی بردرلندز ۱

Borderlands Game of the Year Edition pc cover small 246x300 - دانلود بازی Borderlands 1,2,3,4,5 - نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده (کالکشن بردرلندز)

نسخه ریسمترشده ی نسخه اول فرنچایز بردرلندز تحت عنوان Borderlands Game of the Year Enhanced در شبکه استیم منتشر شد.

این نسخه دارای تمامی بسته های الحاقی منتشرشده برای بازی و حتی بیشتر از آن می باشد.

ریمستر شدن بافت های محیط بازی به کیفیت ۴K شامل ژئومتری و اسکای باکس ها، ریمستر شدن کاراکترها و وسایل نقلیه به کیفیت ۴K، ریسمترشدن اسلحه در بافت ها و ریزجزئیات به کیفیت ۴K، بهبود به کارگیری تکنیک Anti-Aliasing، بهبود Screen Space Ambient و رزولوشن بالاتر برای سایه های پویا را می توان از بارزترین ویژگی های نسخه GOTY Enhanced دانست.

در ضمن، یک سری اسلحه جدید، چست های طلایی و کلیدهای جدید، و سرپوش های جدید برای کاراکترها در نسخه Enhanced وجود دارند که پیش از این منتشر نشده بود.

وقایع داستانی بازی Borderlands 1  در سیاره پاندورا اتفاق می افتد.

دانلود بازی Borderlands 1  برای کامپیوتر (دانلود بازی بردرلندز ۱)

مدتی قبل از زمان شروع بازی، کمپانی بزرگی به نام Atlas Corporation یک دروازه باستانی در سیاره پرومتئوس که نزدیک پاندورا است می یابد که پر است از تکنولوژی سلاح های فوق پیشرفته بیگانگان که به آن ها اجازه می دهد به راحتی رقبای خود را از پیش رو بردارند.

آنها به امید کشف سلاح های بیشتر و پیدا کردن دروازه باستانی در پاندورا مستقر می شوند اما غافل از این هستند که پاندورا در چرخه زمستانی قرار دارد و وقتی فصل بهار برسد با هجوم تعداد بیشماری بیگانگان وحشی که بیدار شده اند روبرو خواهند شد.

به این ترتیب اطلس موفق به کشف دروازه باستانی در پاندورا نمی شود و آنجا را ترک می کند.

چندین سال بعد طی اتفاقاتی یک کمپانی دیگر به نام Dahl Corporation در پاندورا مستقر می شوند و توسط تعداد زیادی مجرمینی که با خود به این سیاره آورده اند مشغول به حفر معادن می شوند.

همینطور آنها با گروهی به سرکردگی Patricia Tannis به دنبال دروازه باستانی نیز هستند.

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Borderlands 1 بردرلندز ۱ :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64-Bit

Processor: Intel Core i3 530 @2.93GHz/AMD Phenom 9950 @2.6GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 660, Radeon HD 6970

DirectX: Version 11

Storage: 25 GB available space

—————

دانلود نسحخ فیت گرل (ریسمتر) Borderlands GOTY Enhanced + Multiplayer- FitGirl:

دانلود با لینک مستقیم

دانلود در ویجی دی ال


دانلود بازی Borderlands 2 Remastered برای کامپیوتر

Borderlands 2 pc cover small 264x300 - دانلود بازی Borderlands 1,2,3,4,5 - نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده (کالکشن بردرلندز)

بسته الحاقی Ultra HD Texture Pack برای بازی Borderlands 2 در سوم آپریل ۲۰۱۹ به صورت یک DLC رایگان در دسترس کاربران قرار گرفت. این بسته الحاقی، شامل اصلاحیات کامل در ساختار بصری بازی می باشد.

ریمستر شدن بافت های محیط بازی به کیفیت ۴K شامل ژئومتری و اسکای باکس ها، ریمستر شدن کاراکترها و وسایل نقلیه به کیفیت ۴K، ریسمترشدن اسلحه در بافت ها و ریزجزئیات به کیفیت ۴K، بهبود به کارگیری تکنیک Anti-Aliasing، بهبود Screen Space Ambient و رزولوشن بالاتر برای سایه های پویا را می توان از بارزترین ویژگی های این باندل دانست.

نسخه کرک شده PLAZA دارای این بسته الحاقی و تمامی بسته های الحاقی منتشرشده برای نسخه GOTY بازی بردرلندز ۲ می باشد.

حال به Borderlands 2 می‌رسیم. این بار همه چیز متفاوت است، از محیط گرفته تا طراحی شخصیت‌های خوب و بد و اسلحه‌ها. داستان بازی پنج سال بعد از اتفاقات Borderlands 1 رخ خواهد داد و شخصی به نام Hand Some Jack آغازگر تمام شلوغی‌ها و خون ریزی‌ها در بازی است.

مسابقه‌ای خونین با پاداشی بزرگ فقط برای خوش گذرانی Hands Some Jack برگزار می‌شود و شما در گروهی چهار نفره پا به میدان می‌گذارید و پس از درگیری‌ها و خشونت فراوان پیروز میدان شده، به امید پاداش با ارزش خود می‌روید،

دانلود بازی Borderlands 2 بردرلندز ۲ نسخه ریمستر شده

اما نه خبری از پاداشی است که برای آن جان کندید و نه خبری از پاداش دهنده یعنی Hand Some Jack. پس از آن شما به سرزمینی به نام Tundra رهسپار می‌شوید، و از آن پس و طی اتفاقاتی هدف اصلی شما کشتن باعث و بانی این بدبختی خواهد بود.

این بار بازی با Co-Op چهار نفره و با گیم پلی نزدیک به ۲۵ تا ۳۵ ساعت، اوقات خوشی را برای شما و دوستانتان در میان خشونت و دنیای پر از هیایو رقم خواهد زد.

گرافیک سیل شید بازی، به طراحی هنری بازی Borderlands 2 کمک شایانی کرده است.

استفاده از موتور Unreal 3 باعث شده است که دورنماهای زیبایی در بازی خلق شود و محال است بازیباز این محیط را ببیند و مجذوب آن نشود.

متاسفانه در نسخه PC با اجرای Cut scense ها شاهد افت فریم نسبتا خفیفی هستیم.

البته این افت فریم در روند بازی هیچ گونه اختلالی وارد نمی سازد.

انیمیشن های کاراکترهای فرعی بسیار ساده طراحی شده است. در بخش گرافیکی ، بازی Borderlands 2 برگ برنده ایی ندارد و نقاط ضعف تکنیکی و فنی در اکثر محیط بازی بیداد می کند ولی بازی Borderlands 2 از لحاظ هنری اثری قابل تقدیر و ستایش است.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Borderlands 2 بردرلندز ۲ :

OS: Windows XP SP3

Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor

Memory: 2 GB(XP)/ 2 GB(Vista)

Hard Disk Space: 13 GB free

Video Memory: 256 MB

Video Card: NVIDIA GeForce 8500 /ATI Radeon HD 2600

—————

دانلود فیت گرل (ریسمتر) Borderlands 2: Remastered + All DLCs-FitGirl: 

توجه! این نسخه ی جدید فیت گرل در ژوئن ۲۰۱۹ می باشد و بسته ی الحاقی Commander Lilith and The Fight For Sanctuary را نیز داراست!

دانلود پارت ۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۳ با لینک مستقیم

دانلود در ویجی دی ال


 

دانلود بازی Borderlands The Pre-Sequel Remastered برای کامپیوتر

Borderlands The Pre Sequel pc cover large 235x300 - دانلود بازی Borderlands 1,2,3,4,5 - نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده (کالکشن بردرلندز)

بسته الحاقی Ultra HD Texture Pack برای بازی Borderlands The Pre-Sequel در سوم آپریل ۲۰۱۹ به صورت یک DLC رایگان در دسترس کاربران قرار گرفت.

این بسته الحاقی، شامل اصلاحیات کامل در ساختار بصری بازی می باشد.

ریمستر شدن بافت های محیط بازی به کیفیت ۴K شامل ژئومتری و اسکای باکس ها، ریمستر شدن کاراکترها و وسایل نقلیه به کیفیت ۴K، ریسمترشدن اسلحه در بافت ها و ریزجزئیات به کیفیت ۴K، بهبود به کارگیری تکنیک Anti-Aliasing، بهبود Screen Space Ambient و رزولوشن بالاتر برای سایه های پویا را می توان از بارزترین ویژگی های این باندل دانست.

دانلود بازی Borderlands The Pre-Sequel Remastered برای کامپیوتر

نسخه کرک شده PLAZA دارای این بسته الحاقی و تمامی بسته های الحاقی منتشرشده برای نسخه GOTY بازی بردرلندز ۲ می باشد.

درواقع بازی Borderlands: The Pre-Sequel سومین سری از بازی های بردرلندز می باشد که اتفاقات بازی بین Borderlands وBorderlands 2 و بر روی ماه رخ می دهد و در مورد ظهور Handsome Jack است.

همانطور که گفته شد این نسخه ماجراهایی قبل از نسخه دوم را روایت می‌کند و شخصیت‌های قابل بازی همگی از شخصیت‌های غیر قابل بازی(NPC) نسخه‌های قبل هستند. این شخصیت‌های جدید عبارتند از Athena با کلاس گلادیاتور،Nisha با کلاس Lawbringer، Wilhelm با کلاس Enforcer و ربات محبوب نسخه دوم،Claptrap .

داستان اصلی Borderlands The Pre-Sequel

داستان اصلی، در اصل ماجرای چگونگی تبدیل شدن Handsome Jack به شخصیت اصلی منفی شماره دوم است.

زمان رخ دادن اتفاقات میان نسخه اول و دوم بوده و از شهر معلق Sanctuary و جایی آغاز می‌شود که تعدادی از Vault Hunterها در حال اعتراف گیری از Athena هستند و وی ماجرا را برای آن‌ها روایت می‌کند.

اینکه وی و بقیه شخصیت‌های بازی، راهی ماموریتی به سمت یکی از مقرهای Hyperion می‌شوند تا جک (که در آن زمان از برنامه‌نویسان Hyperion بوده) را بیابند،

اما پس از یافتن وی و در اثر پاره‌ای از اتفاقات، جک به Vault Hunterها کمک می‌کند تا از مقر در حال نابودی Hyperion به سمت قمر سیاره پاندورا یعنی الپیس فرار کنند و راز سیگنال‌های مرموز ارسالی از سمت الپیس را بیابند. البته این تنها شروع داستان است.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Borderlands The Pre-Sequel :

OS: Windows XP SP3

Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor

Memory: 2048 MB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600

DirectX: Version 9.0

Storage: 13 GB available space

—————

دانلود فیت گرل (ریسمتر) Borderlands: The Pre-Sequel – Remastered + 6 DLCs-FitGirl:

دانلود با لینک مستقیم _ ۲٫۹ گیگابایت


 

دانلود بازی Tales from the Borderlands: Episodes 1-5-FitGirl برای کامپیوتر

فصل ۱ و فصل ۲ و فصل ۳ و فصل ۴ و فصل ۵

Tales from the Borderlands pc cover small 211x300 - دانلود بازی Borderlands 1,2,3,4,5 - نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده (کالکشن بردرلندز)

ریپک جدید و کامل دانلود بازی Tales from the Borderlands که شامل تمامی پنج قسمت می باشد، توسط FitGirl آماده شد. این ریپک نسبت به ریپک قبلی، دارای سرعت نصب بیشتر و عدم لگ در زمان اجرای بازی از روی هاردهای HDD می باشد.

وقایع داستانی Tales from the Borderlands درست بعد از Borderlands 2 می باشد. شما در نقش Rhys حضور پیدا می کنید که یک کارمند شرکت Hyperion است و می خواهد که مانند Handsome Jack شود.

از طرفی دیگر شما کنترل Fiona را نیز بر عهده دارید. یک شیاد چرب زبان که به دنبال بزرگترین کلاه برداری خود است. در دنیای عجیب و غریبی که توسط استدیو Gearbox Software خلق شده است،

Rhys و Fiona ناخواسته با یکدیگر همراه می شوند تا اینکه پول بزرگی را بدست بیاورند.

حال در این میان راهزنان وحشی، شکارچیان گنج و گنگسترها تنها بخشی از موانعی هستند که بر سر راه آنان قرار می گیرد.

دنیای ساخته شده توسط Gearbox بسیار بزرگ است.

دانلود بازی Tales from the Borderlands: Episodes 1-5-FitGirl برای کامپیوتر

عناوین Borderlands اصلی و DLC های آنها فقط موفق به خراش سطح بخش داستانی شدند. آنها دنیایی را خلق کرده اند که از نظر غنای کیفیت با Star Wars برابری می کند.

شاید کمی اقراق بیخود به نظر بیاید اما جزئیات، شخصیت ها، تاریخچه همگی آنها وجود دارد.

فقط اینکه آنها را تا کنون شاهد نبوده اید.سیاره Pandora داستان بسیار پر محتوایی را در خود جای داده است و Gearbox می خواهد که آن را به شما ارائه کند.

Telltale خواهان همکاری شما و انتخاب هایتان است تا اینکه بتوانیم بخشی از این داستان را کشف کنیم که در نهایت ختم به یک تجربه کاملا تازه از Borderlands می شود.

اگر شما Borderlands را فقط به خاطر تیر اندازی آن تجربه می کنید پس احتمالا زیاد از اهل داستان نمی باشید اما اگر از حضور در سیاره Pandora لذت می برید و دوست دارید که اطلاعات تازه ای از شخصیت های حاضر در آن کسب کنید یا اینکه حتی اگر به بازی های The Walking Dead و The Wolf Among Us علاقه دارید، پس این سری بازی نیز مناسب شما خواهد بود.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Tales from the Borderlands :

OS: Windows XP Service Pack 3
Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
Memory: 3 GB RAM
Graphics: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space
Sound Card: Direct X 9.0c sound device

دانلود بازی Tales from the Borderlands: Episodes 1 – 5 – FitGirl با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم _ ۲٫۹ گیگابایت

دانلود در ویجی دی ال


دانلود بازی Borderlands 3 بردرلندز ۳ 

دانلود بازی Borderlands 3 بردرلندز ۳ 

33 - دانلود بازی Borderlands 1,2,3,4,5 - نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده (کالکشن بردرلندز)

بزودی بعد از انتشار در همین صفحه….

دانلود Borderlands 3 بردرلندز ۳ 


دانلود بازی Borderlands  دانلود

Borderlands برای کامپیوتر 

دانلود بازی بردرلندز کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دی ال سی پچ 


  پیش نیاز  نصب بازی ها :  دانلود پکیج دایرکت ایکس – دانلود اخرین نسخه دات نت فریمورک – اخرین نسخه Microsoft Visual C++ Redistributable –  اخرین نسخه Steam  –  اخرین نسخه OpenAL –  اخرین ورژن انویدیا فیزیکس –  اخرین نسخه Uplay –  اخرین نسخه Origin


  YouTube HQ

تماشای تریلر بازی در یوتیوب


Borderlands Free Download For Pc
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)
دانلود سریال
برچسب ها

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن