فیلم خارجیفیلم دوبله فارسی

دانلود فیلم Fast Five 2011 دوبله فارسی دانلود فیلم سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱ HD

دانلود فیلم Fast Five 2011 دانلود Fast Five 2011  دانلود فیلم سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱ با دوبله فارسی و کیفیت عالی , دانلود فیلم جدید لینک مستقیم و رایگان ۱۰۸۰,۷۲۰,۴۸۰,۴k The Fast and the Furious 5 2011

دانلود فیلم Fast Five 2011 دانلود Fast Five 2011  دانلود فیلم سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱ دوبله فارسی + زیرنویس فارسی دوزبانه بدون سانسور و سانسور شده کیفیت بلوری Full HD 1080p , HD 720p + زیرنویس فارسی – کیفیت اورجینال اچ دی و کیفیت فشرده و کم حجم موبایل

دانلود سینمایی Fast Five 2011 دوبله فارسی – فیلم سینمایی سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱

دانلود سینمایی Fast Five 2011 دوبله فارسی The Fast and the Furious 5 2011

فیلم سینمایی سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱

دانلود سینمایی Fast Five 2011 دوبله فارسی - فیلم سینمایی سریع و خشن 5 2011 دانلود سینمایی Fast Five 2011 دوبله فارسی The Fast and the Furious 5 2011 فیلم سینمایی سریع و خشن 5 2011

فست اند فیوریس ۵

دانلود دوبله فارسی فیلم Fast Five 2011 The Fast and the Furious 5 2011

دانلود دوبله فارسی فیلم Fast Five 2011

دانلود فیلم Fast Five 2011 با لینک مستقیم , دانلود فیلم Fast Five 2011 با کیفیت HD و Full HD

دانلود فیلم سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱ , دانلود دوبله فارسی فیلم سریع و خشن ۵

دانلود فیلم با کیفیت اچ دی و فول اچ دی + زیرنویس فارسی فیلم

به همراه صوت جداگانه دوبله فارسی

خلاصه داستان فیلم Fast Five 2011 : 

در فیلم سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱ ، دومینک ( وین دیزل ) خلافکار سابقه دار که توسط پلیس دستگیر شده بود، توسط دادگاه به تحمل ۲۵ سال زندان محکوم شده است و به این ترتیب باید با دیوارهای زندان گرم بگیرد. اما برایان ( پاول والکر ) و میا ( جوردانا بروستر ) تصمیم می گیرند تا دومینک را دوباره در کنار خود داشته باشند و به همین دلیل به خودروی حامل دومینک حمله می کنند و موفق می شوند تا او را فراری دهند.

حالا دومینک بار دیگر یک تیم تشکیل داده و اینبار قصد دارد تا به یک قطار که عازم ریودوژانیروی برزیل است حمله کند تا بتوانند ۳ ماشین فوق العاده ایی که در این قطار است را سرقت کند اما دومینک و افرادش متوجه می شوند که با انجام اینکار از طرفی باید با دلال های مواد مخدر بزریل و همچنین یک مامور فدرال سرسخت به نام هابس ( دواین جانسون ) مبارزه کنند …

نقد و بررسی فیلم Fast Five 2011 – The Fast and the Furious 5 2011

سرعت ، اکشن ، ویراژ دادن! و… تمام اینها بارز ترین مشخصه سری فیلمهای تند و آتشین است.

اولین قسمت از تند و آتشین به دلیل داشتن هیجان فوق۱ العاده بالا و البته بازی خوب وین دیزل توانست نام خود را به عنوان یک اکشن ماشینی سر زبانها بیندازد اما هر چقدر که ساخت قسمتهای جدید این فیلم ادامه پیدا کرد، از کیفیت آن نیز کاسته شد.

حالا قسمت پنجم از این مجموعه با نام سریع ۷ ۲۰۱۱ ( البته نامهای زیادی برای این فیلم ذکر شده است؛ نامهایی از جلمه ۵ast and 5rious ، Fast and farious 5 و… که شما بهتر هست آن را همان Fast Five بخوانید ) اکران شده است.

باید با شما صادق باشم؛ من هرگز از طرفداران این سری فیلمها نبودم و علاقه ایی هم به تماشای قسمت جدید آن نداشتم ( بعد از تجربه ناامید کننده Tokyo drift ) و با بی حوصلگی به سراغ Fast Five رفتم اما با هیجانی که سرتاسر وجودم را گرفته بود فیلم را به اتمام رساندم!.Fast Five همان سبک و سیاق تند و آتشین را دنبال می کند،

با اکشنی جذاب تر که بدون شک تمام طرفداران این سری فیلمها را راضی خواهد کرد. در Fast Five ماشین ها به هوا پرتاب می شوند، سرعت حرف اول و آخر را می زند و در یک کلام باید بگویم که  اگر عاشق ماشین ، اکشن و بدلکاری هستید، Fast Five دقیقاً فیلمی است که برای شما ساخته شده.

جلوه های ویژه فیلم مهمترین دلیل برای دیدن Fast Five است.

جلوه های وِیژه Fast Five ، یک سر و گردن بالاتر از  قسمت های قبلی است و به دلیل حضور وین دیزل ( که خود یکی از  اعضای سازنده جلوه های ویژه و بدلکاری فیلم است ) مبدل به صحنه های نابی شده که شاید فقط نمونه اش را در قسمت اول سری تند و آتشین دیده باشید.

دانلود فیلم سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱

همچنین نباید از فیلمبرداری فوق العاده و نفس گیر استفان وایندون به راحتی چشم پوشی کرد .

صحنه هایی تعقیب و گریز ماشین ها و همچنین انفجارها در Fast Five به زیبایی هرچه تمام تر به تصویر کشیده شده است و وایندون به خوبی توانسته از پس وظیفه مشکل فیلمبرداری این فیلم غیر ساکن به خوبی برآید. وایندون پیش از این فیلمبرداری سریال تماشایی The Pacific را بر عهده داشته است.

البته فیلم فست اند فیوریس ۵ مشکلاتی از جمله طولانی بودن مدت زمان نمایش هم دارد.

فکر می کنم شما هم با من هم عقیده باشید که ۱۳۰ دقیقه برای یک فیلم اکشن بی مغز! مانند Fast Five مدت زمان بسیاری است. متاسفانه مدت زمان طولانی فیلم سبب شده تا اکشن فیلم در یک سوم پایانی کمی به سمت تکراری شدن سوق پیدا کند و آن جذابیت اولیه را از دست دهد.

بدون شک دلیل طولانی شدن زمان فیل۲م  را باید در طرح موضوعات احمقانه ایی نظیر سرقت ۱۰۰ میلیون دلاری فیلم ( که بی شباهت به سبک سرقت های عجیب و غریب سری فیلمهای اوشن نیست ) دانست.

از طرفی حضور شخصیت هابز که دواین جانسون آن را ایفا می کند امری غیر ضروری به نظر می رسد. هابز بعضاً با بهم زدن ریتم فیلم باعث شده تا داستان از مسیر اصلی اش منحرف شود و به نوعی سنگ در جلوی پای شخصیت ها انداخته است. شاید اگر این مامور فدرال نبود چه بسا Fast Five داستانی به مراتب قابل تحمل تر داشت.

دانلود فیلم سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱

بازی بازیگران فیلم نکته مثبت Fast Five به حساب می آید.

وین دیزل که مدتها بود او را در نقش دومینک ندیده بودیم، بازگشت باشکوهی به سری تند و آتشین داشته است.

فیلم با آگاهی از توانایی های بدلکاری و اکشن دیزل ، تقریباً تمام بار اکشن فیلم را بر روی دوش او قرار داده و دیزل هم به خوبی از عهده این کار برآمده است.

پاول والکر که از پلیس بودن در قسمت اول به خلافکار شدن در قسمت های بعدی ارتقاء پیدا کرد! به همراه بروستر ، زوج عاشق فیلم را تشکیل می دهند. البته منظورم از عاشق این است که آنها هر دو عاشق سرعت هستند و به دزدی فکر می کنند و در آخر هم شاید از همدیگر خوششان بیاید.

بازی والکر و بروستر در ویراژ دادن با ماشین خلاصه می شود و چون اکشن فیلم جذاب و دیدنی است، نتیجه می گیریم که آنها هم بازی های خوبی از خودشان به نمایش گذاشته اند!. تنها بازیگری که حضورش در فیلم چندان موثر نبوده، دواین جانسون است.

جانسون با آن عضلات ورزیده که ارمغان دنیای کشتی کج است ، به هیچ عنوان در نقش یک مامور دولتی قابل باور نیست.

من شخصا تابحال فردی را ندیده ام که عضلاتی مانند دواین جانسون داشته باشد و به عنوان مامور دولت انجام وظیفه کند ( البته امیدوار هم هستم که نبینم! )   انتظار می رفت که با حضور دیزل و جانسون در فست ۵ ۲۰۱۱ ، آنها زمان بیشتری از فیلم را در اختیار داشته باشند اما بیشتر سکانس های دو نفره این دو در تعقیب و گریز همدیگر خلاصه می شود.

اگر عاشق ماشین و سرعت و فیلمهای بدون تفکر هستید، Fast Five دقیقاً فیلم شماست. کاری که شما باید انجام دهید این است به هنگام دیدن فیلم به دنبال منطق، مخصوصاً بحث جاذبه ، نیوتن و عوامل وابسته به آن نباشید! در Fast Five ماشین ها به هوا پرتاب می شوند و انسانها هم تنها پرواز نمی کنند وگرنه هرکاری از آنها بر می آید.

دانلود فیلم Fast Five 2011 با کیفیت Full HD

جزئیات و عوامل سازنده فیلم Fast Five 2011

نام فیلم : Fast Five 2011 – سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱

بر اساس داستان : Characters  by Gary Scott Thompson

ژانر فیلم : اکشن , درام , جنایی , هیجان انگیز

امتیاز فیلم : ۶٫۶/۱۰

امتیاز منتقدین : ۴۵/۱۰۰

میانگین رای : ‎‎۱۹۵,۸۸۴ نفر

رده سنی : PG-13 – تماشای این فیلم به افراد زیر ۱۳ سال توصیه نمی شود.

کارگردان : Justin Lin

تهیه کنندگان : Neal H. Moritz , Vin Diesel , Michael Fottrell

نویسندگان : Chris Morgan

تدوین : Christian Wagner , Kelly Matsumoto , Fred Raskin

موسیقی : Brian Tyler

فیلمبرداری : Stephen F. Windon

بازیگران : Vin Diesel , Paul Walker , Chris Bridges , Jordana Brewster , Dwayne Johnson , Tyrese Gibson , Matt Schulze , Sung Kang

کمپانی های سازنده : One Race Films , Original Film

کمپانی منتشر کننده : Universal Pictures

محصول کشور : ایالات متحده آمریکا ( United States of America )

تاریخ اکران : April ۱۵, ۲۰۱۱

زبان فیلم : دو زبانه ( دوبله فارسی + انگلیسی )

زمان فیلم :  ۱۳۰ دقیقه

بودجه ساخت : ۱۲۵ میلیون دلار

باکس آفیس : ۶۲۶ میلیون دلار

کیفیت فیلم : Bluray 720p , Bluray 1080p

حجم فیلم : ۱ گیگابایت , ۱٫۹۷ گیگابایت

IMDB , Wiki

توضیحات دوبله فارسی :

دوبله فارسی فیلم سریع و خشن ۵

دانلود دوبله فارسی فیلم Fast Five 2011 – سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱ با لینک مستقیم :

دانلود فیلم با کیفیت های Bluray 1080p و Bluray 720p

دانلود صوت جداگانه دوبله فارسی

 


Fast Five 2011 Description

When Dominic “Dom” Toretto is being transported to Lompoc Prison by bus, his sister Mia Toretto and friend Brian O’Conner lead an assault on the bus, causing it to crash and freeing Dom. While the authorities search for them, the trio escapes to Rio de Janeiro. Awaiting Dom’s arrival, Mia and Brian join their friend Vince and other participants on a job to steal three cars from a train.

Brian and Mia discover that agents from the U.S. Drug Enforcement Administration (DEA) are also on the train and that the cars are seized property. When Dom arrives with the rest of the participants, he realizes that one of them, Zizi, is only interested in stealing one car, a Ford GT40.

Fast Five 2011

Dom has Mia steal the car herself before he and Brian fight Zizi and his henchmen, during which Zizi kills the DEA agents assigned to the vehicles. Dom and Brian are captured and brought to crime lord Hernan Reyes, the owner of the cars and Zizi’s boss. Reyes orders the pair be interrogated to discover the location of the car, but they manage to escape and retreat to their safehouse.

While Brian, Dom, and Mia examine the car to discover its importance, Vince arrives and is caught trying to remove a computer chip from it. He admits he was planning to sell the chip to Reyes on his own, and Dom forces him to leave. Brian investigates the chip and discovers it contains details of Reyes’ criminal empire, including the locations of US$100 million in cash.دانلود فیلم کره ای  | ۲۵۰ فیلم برتر IMDBدانلود فیلم هندی | دانلود فیلم ایرانی | دانلود فیلم خارجی

| دانلود فیلم دوبله فارسی | دانلود فیلم جدید | دانلود فیلم ۲۰۱۹ | دانلود انیمیشن دوبله

  ورود بـه بـخـش فیـلـم  +   لینک های دانلود فیلم Fast Five 2011  +


دانلود فیلم The Fast and the Furious 2001  دانلود فیلم سریع و خشن ۱ دانلود فیلم ۲ Fast 2 Furious 2003 دوبله فارسی دانلود فیلم سریع و خشن ۲ دانلود فیلم The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006 دانلود فیلم سریع و خشن ۳ توکیو دریفت دانلود فیلم Fast & Furious 2009 دوبله فارسی دانلود فیلم سریع و خشن ۴ دانلود فیلم Fast Five 2011 دوبله فارسی دانلود فیلم سریع و خشن ۵ ۲۰۱۱ دانلود فیلم Fast & Furious 6 دوبله فارسی دانلود فیلم سریع و خشن ۶ ۲۰۱۳  دانلود فیلم سریع و خشن ۷ - Fast and the Furious 7  دانلود فیلم سریع و خشن 8 - The Fate of the Furious 8 2017 دانلود فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw - سریع و خشن تقدیم می‌کند: هابز و شاو

   +   دوبله فارسی دوزبانه  +  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن