تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی زولا zulal
شمشیری و هک اند اسلشماجراجویینوستالژی گیم

دانلود بازی Prince of Persia 4 2008 – شاهزاده ایرانی ۴ نسخه کامل

دانلود بازی Prince of Persia 4  ۲۰۰۸ – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۴ – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۴ – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۴ – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۴ لینک مستقیم و رایگان دانلود بازی Prince of Persia 2008

دانلود بازی کامپیوتر , و  دانلود بازی و ,

دانلود بازی Prince of Persia 4  ۲۰۰۸ – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۴ – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۴ – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۴ – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۴ لینک مستقیم و رایگان دانلود بازی Prince of Persia 2008 

pop2008 ost cover by ncfirebolt21 d46k10e - دانلود بازی Prince of Persia 4 2008 - شاهزاده ایرانی ۴ نسخه کامل

دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005 – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۳ لینک مستقیم و رایگان

مجموعه بازی کامپیوتر Prince of Persia شاهزاده ایرانی یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی های زیای از جمله Ubisoft طراحی و ساخته شده و برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . اولین نسخه این بازی توسط جردن مکنز در سال ۱۹۸۹ برای Apple II ساخته شد . در آن زمان , این بازی پیشرفت بزرگی در بازی های رایانه ای و انیمیشن به شمار می آمد .

پس از آنکه سازندگان بازی با استقبال خوبی روبرو شدند , تصمیم گرفتند تا این بازی را برای پلتفرم های مختلف نیز توسعه دهند . در اصل داستان بازی به ایران باستان باز می گردد . بار دیگر شاهزاده ایرانی شمشیر به دست بازگشته است تا دشمنان خود را از سر راه خود برداشته و تمامی آنها را نابود کند .

دانلود شاهزاده ایرانی در ادامه همین مطلب

او دارای توانایی های خاص و منحصر به فردی است که ترس را در دل هر جنگجویی به وجود می آورد . آیا شاهزاده داستان ما خواهد توانست مشکلات و چالش های پیش روی را پشت سر گذاشته و به هدف خود برسد ؟ تا به حال ۸ نسخه از این بازی جذاب به بازار عرضه شده است که به اختصار به بررسی هرکدام از آنها خواهیم پرداخت .

پیشنهاد می کنم این مجموعه را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این مجموعه زیبا و جذاب را دریافت کرده و از بازی لذت ببرید . دانلود بازی Prince of Persia 4  ۲۰۰۸دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۴دانلود شاهزاده ایرانی ۴دانلود بازی شاهزاده فارسی ۴دانلود بازی شاهزاده پارسی ۴ لینک مستقیم و رایگان دانلود بازی Prince of Persia 2008


Prince of Persia 2008

این بازی د راسل ۲۰۰۸ توسط کمپانی مشهور یوبی سافت به بازار عرضه گردید . این نسخه دیگر ادامه دهنده داستان های سری قبل نیست . داستان از آنجا آغاز می شود که یک ولگرد در صحرا به دنبال خر خود است و دائم نام او را صدا می زند . ولگرد در قمار قبلی اش طلای بسیاری به دست آورده ولی به دلیل طوفان شن خر خود را که توشه ای پر از طلا دارد را گم می کند .

در این حین که به دنبال خر خود است ع ناگهان از یک صخره سقوط کرده و با دختری با نام Elika الیکا آشنا می شود . الیکا یک پرنسس است و به دلیل مخالفت با افکار پدرش در حال فرار از دست سربازان پدرش است . پسر زمانی که متوجه می شود سربازان به دنبال او هستند , با یکدیگر فرار کرده و به معبدی که در زیر یک درخت قرار دارد , پناه می برند . پدر الیکا که از این موضوع مطلع شده , به همراه سربازان خود به آن منطقه حرکت می کنند و درخت را از بین می برند که ناگهان سیاهی و تاریکی تمام سرزمین را فرا می گیرد .

آن درخت یک درخت عادی نبود بلکه درخت حیات است . اگر درخت حیات نابود شود تمامی مردم و موجودات از بین خواهند رفت و اگر الیکا از بین رود درخت حیات بار دیگر جان تازه خواهد گرفت . شاهزاده هم برای اینکه از این اتفاق جلوگیری کند , باید مراحلی چالش برانگیز را پشت سر بگذارد . گیم پلی بازی ترکیبی از حرکات رزمی و پی بردن به معماهای بازی است .

داستان

در ابتدا یک ولگرد در داخل طوفان شن حرکت می‌کند و فریاد می‌زند:فرح! که با آن فرح در سری‌های قبلی کاملاً متفاوت است. او از بالای صخره‌ای سقوط می‌کند و در پایین دختری به نام الیکا را پیدا می‌کند. الیکا از او می‌پرسد که فرح کیست. او هم می‌گوید که فرح نام الاغش است. بعد الیکا فرار می‌کند و پسر هم به دنبالش راه می‌افتد و در راه جلوی چند تا از سربازانی را که می‌خواستند الیکا را دستگیر کننند می‌گیرد.

سپس با الیکا به معبدی که زیر درخت بسیار بزرگی قرار دارد می‌رود. معلوم می‌شود که آنها سربازان پدر الیکا بودند. سپس آن پسر با پدر الیکا می‌جنگد و او را هم شکست می‌دهد.

بعد پدر الیکا درختی را که در آنجا بود از بین می‌برد و تمام سرزمین‌ها را تاریکی فرا می‌گیرد و خودش هم با سربازانش فرار می‌کند. پسر از الیکا می‌پرسد که چه اتفاقی افتاده‌است. الیکا می‌گوید که سرنوشت او و درخت حیات در مقابل هم هستند و اگر او زنده بماند درخت از بین می‌رود و مردم هم نابود می‌شوند و اگر او بمیرد درخت و مردم زنده می‌مانند. پدرش هم می‌خواست درخت را نابود کند تا دخترش زنده بماند ولی او می‌خواست برای مردمش بمیرد.

الیکا می‌گوید برای اینکه درخت دوباره زنده شود باید تمام زمین‌های پر برکت را که ۲۵ عدد هستند دوباره زنده کنند. آنها راه می‌افتند و در راه با دشمنان مختلفی رو به رو می‌شوند و همه را از سر راه برمی‌دارند.

سرانجام درخت را دوباره زنده می‌کنند و تاریکی از میان می‌رود اما الیکا که به نابودی درخت وابسته بود می‌میرد.فرمانروای تاریکی که می‌خواست دوباره برگردد می‌گوید که اگر چهار درختی را که در بیرون از معبد هستند از بین ببرد الیکا دوباره زنده می‌شود. پسر هم که از ابتدا عاشق الیکا شده بود گولش را می‌خورد. الیکا زنده می‌شود ولی دوباره تاریکی باز می‌گردد.

پسر الیکا را در آغوش می‌گیرد و در حالی که همه چیز در حال نابودی است به مقصدی نامعلوم حرکت می‌کند و بازی تمام می‌شود. به همین دلیل است که این بازی ناامیدکننده ترین بازی نامیده شده‌است.

Prince Of Persia 2008 - دانلود بازی Prince of Persia 4 2008 - شاهزاده ایرانی ۴ نسخه کاملدانلود بازی Prince of Persia 4  ۲۰۰۸ – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۴ – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۴ – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۴ – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۴ لینک مستقیم و رایگان دانلود بازی Prince of Persia 2008 


تمام گیم پلی بازی با یک دکمه است . شخصیت بازی ما می تواند بپرد و در هنگام روبرو شدن با دشمنان از سلاح خود در برابر آنها استفاده نماید .

“Prince of Persia” یک بازی کلاسیک است و داستان آن در سردابه‌ای زیرزمینی اتفاق می‌افتد. این بازی یک بازی آسان نیست اما اگر در ابتدا با مشکل مواجه شدید امید خود را از دست ندهید!

برای به پایان بردن بازی شما باید آیتم‌هایی جمع کنید، معماها را حل کنید و با شمشیرزن شیطانی مبارزه کنید.

کلید بازی “Prince of Persia” مهارت شما در پریدن در حال دویدن است. تله‌ها و گودال‌ی مرگبار در انتظار شما هستند. آیا می‌توانید از پسشان برآیید؟

بازی Prince of Persia را میتوان به جرات یکی از خاطره انگیز ترین بازی های دوران کودکی گیمرهای امروز دانست.

بازی که ساعت ها وقتمان را پر کرد.

Prince of Persia 4 یکی از سخت ترین و در عین حال لذت بخش ترین بازی هایی بود که تا به حال تجربه کردیم.

دانلود بازی Prince of Persia 4  ۲۰۰۸ – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۴ – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۴ – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۴ – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۴ لینک مستقیم و رایگان دانلود بازی Prince of Persia 2008 


Prince of Persia (2008 video game)

Prince of Persia is an action-adventure and platforming video game developed by Ubisoft Montreal and published by Ubisoft. It is part of the Prince of Persia franchise. The game was released in the United States on December 2, 2008 for PlayStation 3 and Xbox 360 and on December 9, 2008 for Microsoft Windows. It was released on March 24, 2009 for Mac OS X via the Cider engine.

The game is set in ancient Persia, with a player-character whose name is not revealed in the game. He is accompanied by a woman named Elika, whom he met after a large sandstorm diverted him from his course and he ended up in a mysterious land. Players traverse many different environments using his acrobatic abilities to scale walls and even crawl on the ceilings. Throughout the journey, players combat various enemies as they attempt to cleanse the land of corruption. The game’s storyline and setting borrowed some aspects from Zoroastrianism.

 


دانلود بازی Prince of Persia 4  ۲۰۰۸ – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۴ – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۴ – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۴ – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۴ لینک مستقیم و رایگان دانلود بازی Prince of Persia 2008 

عناوین مرتبط

شاهزاده ایرانی 1 - دانلود بازی Prince of Persia 4 2008 - شاهزاده ایرانی ۴ نسخه کاملشاهزاده ایرانی 2 - دانلود بازی Prince of Persia 4 2008 - شاهزاده ایرانی ۴ نسخه کاملشاهزاده ایرانی 3 - دانلود بازی Prince of Persia 4 2008 - شاهزاده ایرانی ۴ نسخه کاملشاهزاده ایرانی 4 - دانلود بازی Prince of Persia 4 2008 - شاهزاده ایرانی ۴ نسخه کاملشاهزاده ایرانی 5 - دانلود بازی Prince of Persia 4 2008 - شاهزاده ایرانی ۴ نسخه کامل


دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۴ ۲۰۰۸

دانلود با لینک مستقیم_۷ گیگابایت

دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۴ ۲۰۰۸ در ویجی دی ال

لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)
دانلود سریال
برچسب ها

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن