تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی زولا zulal
شمشیری و هک اند اسلشنوستالژی گیم

دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005 شاهزاده ایرانی ۳ دو سریر

دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005 – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۳ لینک مستقیم و رایگان

دانلود بازی کامپیوتر , و  دانلود بازی و ,

دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005 – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۳ لینک مستقیم و رایگان

008888332824 bzzt e1540615252704 - دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005  شاهزاده ایرانی ۳ دو سریر

دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005 – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۳ لینک مستقیم و رایگان

مجموعه بازی کامپیوتر Prince of Persia شاهزاده ایرانی یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی های زیای از جمله Ubisoft طراحی و ساخته شده و برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . اولین نسخه این بازی توسط جردن مکنز در سال ۱۹۸۹ برای Apple II ساخته شد . در آن زمان , این بازی پیشرفت بزرگی در بازی های رایانه ای و انیمیشن به شمار می آمد .

پس از آنکه سازندگان بازی با استقبال خوبی روبرو شدند , تصمیم گرفتند تا این بازی را برای پلتفرم های مختلف نیز توسعه دهند . در اصل داستان بازی به ایران باستان باز می گردد . بار دیگر شاهزاده ایرانی شمشیر به دست بازگشته است تا دشمنان خود را از سر راه خود برداشته و تمامی آنها را نابود کند .

دانلود شاهزاده ایرانی در ادامه همین مطلب

او دارای توانایی های خاص و منحصر به فردی است که ترس را در دل هر جنگجویی به وجود می آورد . آیا شاهزاده داستان ما خواهد توانست مشکلات و چالش های پیش روی را پشت سر گذاشته و به هدف خود برسد ؟ تا به حال ۸ نسخه از این بازی جذاب به بازار عرضه شده است که به اختصار به بررسی هرکدام از آنها خواهیم پرداخت .

پیشنهاد می کنم این مجموعه را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این مجموعه زیبا و جذاب را دریافت کرده و از بازی لذت ببرید . دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005 – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۳ لینک مستقیم و رایگان


Prince of Persia The Two Thrones

این نسخه در سال ۲۰۰۵ به بازار عرضه شد . داستان از آنجا آغاز می شود که شاهزاده به سرزمین خود برگشته و شهر را غرق آتش و خون می بیند . کشتی شاهزاده در نزدیکی شهر مورد حمله قرار گرفته و سربازانی که  Babylon را تصرف کرده اند , شاهزاده زمان یعنی Kaileena کایلینا را با خود به اسارت می برند .

شاهزاده بدون درنگ به کمک کایلینا می رود و در پشت بام قصر او را پیدا می کند که توسط Vizier وزیر که تمام نقشه ها و اتفاقات توسط او رقم زده شده بود , اسیر شده است .

وزیر با استفاده از خنجر زمان , کایلینا را کشته و به موجود قدرتمندی تبدیل می شود . در این حین خنجر به دست شاهزاده می افتد و او نیز به موجود عجیبی تبدیل می گردد . حال وقت آن است تا بار دیگر شاهزاده وارد میدان نبرد شده و شهر را که در حال سوختن است از این وضع نگران کننده نجات دهد و همه چیز را به حالت اول بازگرداند .

داستان

شاهزاده، کایلینا (ملکه زمان) را با خود همراه کرده و در حال بازگشت به شهر بابل است و خیالش راحت است که همه چیز تمام شده‌است. ولی وقتی می‌رسند که شهر در حال سوختن است. ناگهان سربازانی به سمت آن‌ها تیراندازی می‌کنند. کشتی از بین می‌رود و آن دو از هم جدا می‌شوند. سربازان، کایلینا را با خود می‌برند و شاهزاده هم به دنبال آن‌ها می‌رود و در پشت بام قصر او را پیدا می‌کند که توسط وزیر اسیر شده‌است.

در آنجا شاهزاده می‌فهمد که در جزیره زمان را به عقب برگردانده و پدرش، وزیر و بقیه همه زنده شده اند. آنجا شاهزاده با زنجیر یکی از افراد وزیر زخمی می‌شود. وزیر کایلینا را با خنجر زمان می‌کشد و روحش را به شن تبدیل می‌کند و خودش هم به موجود قدرتمندی تبدیل می‌شود که ناگهان زمین می‌لرزد و شاهزاده همراه با خنجر سقوط می‌کند.

بعد از مدتی به فاضلاب شهر سقوط می‌کند. سپس صدایی از درونش می‌شنود که او را بیدار می‌کرد. آن صدا، صدای نفس پلید شاهزاده بود که می‌خواست بوسیله شاهزاده، ایران را به نابودی بکشاند. تکه‌های زنجیری که در بازوی شاهزاده فرو رفته بودند به او قدرت خارق‌العاده‌ای می‌دادند. او می‌توانست به یک هیولای شنی تبدیل شود. پس از مدتی به حالت عادی باز می‌گردد و در راه چندین بار تبدیل می‌شود.

همچنین در راه فرح را نیز پیدا می‌کند، ولی فرح او را نمی‌شناسد و سپس با هم به سمت قصر راه می‌افتند و پس از چندی اتفاقات شاهزاده به آخرین طبقه برج بابل میرسد. میبیند وزیر هم فرح را اسیر گرفته است و آخر شاهزاده خنجر را در قلب ویزیر فرو میکند وزیر نابود میشود. سپس روح کالینا آمدهه و خنجر را با خود میبرد.

بعد آن هم شاهزاده نفس پلید خود را شکست داده و با فرح زندگی میکند.

این نسخه از گرافیک عالی برخوردار است و وجود محیطی عالی از ایران باستان و معماری های قدیم ایران , بر این جذابیت افزوده است . شاید یکی از ویژگی های منحصر به فرد بازی , آهسته شدن صحنه به هنگام کشتن دشمنان است که می تواند بسیار جذاب باشد .

 


980 1212939828 bzzt - دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005  شاهزاده ایرانی ۳ دو سریر

تمام گیم پلی بازی با یک دکمه است . شخصیت بازی ما می تواند بپرد و در هنگام روبرو شدن با دشمنان از سلاح خود در برابر آنها استفاده نماید .

“Prince of Persia” یک بازی کلاسیک است و داستان آن در سردابه‌ای زیرزمینی اتفاق می‌افتد. این بازی یک بازی آسان نیست اما اگر در ابتدا با مشکل مواجه شدید امید خود را از دست ندهید!

برای به پایان بردن بازی شما باید آیتم‌هایی جمع کنید، معماها را حل کنید و با شمشیرزن شیطانی مبارزه کنید.

کلید بازی “Prince of Persia” مهارت شما در پریدن در حال دویدن است. تله‌ها و گودال‌ی مرگبار در انتظار شما هستند. آیا می‌توانید از پسشان برآیید؟

بازی Prince of Persia را میتوان به جرات یکی از خاطره انگیز ترین بازی های دوران کودکی گیمرهای امروز دانست.

بازی که ساعت ها وقتمان را پر کرد.

Prince of Persia 3 یکی از سخت ترین و در عین حال لذت بخش ترین بازی هایی بود که تا به حال تجربه کردیم.


Prince of Persia: Warrior Within

Prince of Persia: The Two Thrones is an action-adventure video game developed and published by Ubisoft Montreal. It was released in December, 2005 in North America for the Xbox, Microsoft Windows, PlayStation 2, and the Nintendo GameCube. It was ported to the PlayStation Portable and Wii, under the title Prince of Persia: Rival Swords with the Wii version utilizing the motion-sensing functionality of its controller, while the PSP version added exclusive content.

A remastered, high-definition version of The Two Thrones was released on the PlayStation Network for the PlayStation 3 on December 21, 2010.

The Two Thrones marked the third and final chapter for The Sands of Time saga, until the release of prequel The Forgotten Sands.

 


دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005 – دانلود بازی پرنس اف پرشیا ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده فارسی ۳ دو سریر – دانلود بازی شاهزاده پارسی ۳ لینک مستقیم و رایگان

عناوین مرتبط

شاهزاده ایرانی 1 - دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005  شاهزاده ایرانی ۳ دو سریرشاهزاده ایرانی 2 - دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005  شاهزاده ایرانی ۳ دو سریرشاهزاده ایرانی 3 - دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005  شاهزاده ایرانی ۳ دو سریرشاهزاده ایرانی 4 - دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005  شاهزاده ایرانی ۳ دو سریرشاهزاده ایرانی 5 - دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones 2005  شاهزاده ایرانی ۳ دو سریر


دانلود بازی شاهزاده ایرانی ۳ ۲۰۰۵

دانلود با لینک مستقیم_۴ گیگابایت

لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)
دانلود سریال
برچسب ها

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم فیلم های این بازی حذف شده یا نه لطفا جواب بدید ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن