تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
فکری و معمایی

دانلود بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter + all DLC نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده – دانلود بازی شرلوک هلمز دختر شیطان برای کامپیوتر

دانلود بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter + all DLC نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده – دانلود بازی شرلوک هلمز دختر شیطان برای کامپیوتر

بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter شرلوک هلمز متفاوت ترین و جدید ترین نسخه از سری بازی های شرلوک هلمز می باشد که در سال ۲۰۱۶ برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هشتم منتشر گردید.

شرلوک هلمز که یکی از مشهور ترین داستان های کارآگاهی دنیا می باشد تا به امروز ۸ نسخه ی مختلف در بازی های ویدئویی داشته است و نسخه به نسخه توانسته ضعف های پیشین خود را برطرف کند و به یک بازی بهتر تبدیل گردد.

البته این معنای بی نقص بودن جدید ترین نسخه ی این سری نیست بلکه نسخه ی فعلی در مقایسه با شماره های پیشین به قدری پیشرفت کرده که احتمالا همه ی شما را شگفت زده خواهد کرد. 

بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter شرلوک هلمز

گیم پلی خوب بار دیگر مهم ترین ویژگی سری بازی های شرلوک هلمز می باشد. طبیعی هم هست؛ مهم ترین بخش یک بازی ماجراجویی گیم پلی آن می باشد و اگر در این قسمت کوچک ترین ضعفی داشته باشد با یک شکست بزرگ مواجه خواهد شد. بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter معما های فراوانی دارد که حل کردن آن ها به طور قطع از جذابیت بسیاری برخوردار می باشد.

پازل های ساده در ابتدای بازی سعی در جذب گیمر می کنند و هر چه که به جلوتر می روید پیش بردن مراحل سخت تر و سخت تر می شود. در حین حل یک پرونده کارهای زیادی مثل سرک کشیدن به خانه ی مظنونین، ورود به مکان های مخفی با چهره و پوشش مبدل و بازجویی از افراد مختلف انجم می دهید و همین تنوع زیاد باعث می شود تا ” دختر شیطان ” بازی سرگرم کننده ای باشد.

درباره بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter :

به طور کلی ” دختر شیطان ” از آن دست بازی هایی است که قطعا برای علاقه مندان به ژانر ماجراجویی فوق العاده خواهد بود. ولی اگر از یک بازی چیزی بیشتر از حل معما انتظار دارید فکر تجربه ی این بازی را از فکرتان بیرون کنید. برخی باگ های موجود در بازی و هم چنین افت فریم های پی در پی نیز اعصاب گیمر را به هم ریخته و در مجموع از یک تجربه ی بی نقص جلوگیری می کند. با این حال این ایرادها، مانع چندان بزرگی برای دوست داران شرلوک هلمز نیست.


دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter برای کامپیوتر و دانلود Sherlock Holmes The Devil’s Daughter برای pc و دانلود بازی شرلوک هلمز دختر شیطان دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter , دانلود Sherlock Holmes The Devil’s Daughter دانلود بازی شرلوک هلمز دختر شیطان نسخه complete edition


سیستم مورد نیاز بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter

OS: Windows 7 64 Bit / Windows 8.1 64 Bit / Windows 10 64 Bit
Processor: INTEL Core i3 3.6GHz / AMD FX Series 4.2GHz Quad-Core
Memory: ۶ GB RAM
Graphics: ۱۰۲۴ MB 100% DirectX 11 compatible AMD Radeon HD 7790 / NVIDIA GeForce 460 GTX
DirectX: Version 11
Storage: ۲۰ GB available space
Sound Card: DirectX Compatible

پیج بازی در :  Wiki – Youtube – Steam


ویدیو تریلر بازی Sherlock Holmes The Devil’s Daughter

 


لینک دانلود بازی کامپیوتر Sherlock Holmes The Devil’s Daughter

حجم بازی :۶٫۸ گیگابایت

دانلود بازی

دانلود بازی Sherlock Holmes Crimes and Punishments + all DLC – دانلود بازی شرلوک هلمز: جنایات و مکافات برای کامپیوتر

دانلود بازی The Testament of Sherlock Holmes + all DLC – دانلود بازی شرلوک هلمز عهد جدید برای کامپیوتر

دانلود بازی Sherlock Holmes The Awakened 

دانلود بازی Sherlock Holmes Nemesis  (شرلوک هلمز نمسیس)

دانلود بازی Sherlock Holmes vs Jack The Ripper + ALL DLC (شرلوک هولمز در برابر جک قاتل)

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا