تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی زولا zulal
سرگرم کنندهفکری و معمایی

دانلود بازی The Station – کرک + اپدیت + نسخه کامل و فشرده Fitgirl , Corepack

دانلود بازی The Station – کرک + اپدیت + نسخه کامل و فشرده Fitgirl , Corepack

دانلود بازی The Station – دانلود بازی ۲۰۱۸ بازی On Rush – دانلود بازی The Station – دانلود بازی The Station جدید دانلود بازی The Station – کرک + اپدیت + نسخه کامل و فشرده – دانلود بازی The Station جدید برای کامپیوتر  – دانلود بازی The Station ۲۰۱۸   بازی بسیار زیبا و فوقالعاده Fitgirl , Corepack  دانلود بازی – دانلود بازی ۲۰۱۸ – دانلود بازی جدید – گیم پاک – نت پاک 

f87c0966 b3c1 4330 940a 36237169866f - دانلود بازی The Station - کرک + اپدیت + نسخه کامل و فشرده Fitgirl , Corepack

دانلود بازی The Station یک بازی اول شخص و کاوش محور است که در آن کاربران با محیط واقعیت افزوده بازی را پیش می‌برند. وقایع بازی در ایستگاه فضایی اتفاق می‌افتد که به تازگی به تاریکی فرو رفته است  و کاربران با توجه به اصوات و جلوه‌هایی که در اختیار آنها قرار داده می‌شود به حل معما‌های بازی می‌پردازند. در حین بازی کاراکتر شما به دستگاه واقعیت افزوده‌ای مجهز شده است که باید به جستجو اورب‌هایی بپردازید که هر کدام رمز‌ و‌ راز‌هایی را برملا می‌کند. با پیدا کردن اورب‌های یاد شده، تصویری از خدمه این ایستگاه فضایی برای شما نمایان می‌شود که شما را راهنمایی می‌کند تا به نقاط بعدی راه پیدا کنید. با پیدا کردن هر یک از اورب‌ها، اطلاعات بیشتری را کسب می‌کنید که در ماموریت‌های شما به یاری شما می‌آید.

58d66753 4ae4 4575 a59c ce9ac61aa43e - دانلود بازی The Station - کرک + اپدیت + نسخه کامل و فشرده Fitgirl , Corepack

تمام اطلاعاتی که در جریان بازی پیدا می‌کنید در منو TAB ذخیره می‌شود که به شما کمک می‌کند تا نقشه، تجهیزات و ماموریت‌های خود را پیدا کنید. منو این بازی به عنوان یک دستگاه فیزیکی در جلو چشمان کاراکتر شما نقش بسته است که از طریق AR HUB قابل مشاهده است. دستگاه مورد نظر را می‌توانید با مجهز کردن کاراکتر شما به آن در بازی استفاده کنید و در هنگام قدم زدن از آن بهره‌مند شوید و در برخی موارد باید بازی را بدون این دستگاه پیش ببرید.

ایستگاه فضایی

در این بازی شما را به یک ایستگاه فضایی فرستاده اند تا در مورد زندگی یک موجود فضایی تحقیق کنید. شما به عنوان یک متخصص باید رازی را کشف کنید که آینده دو تمدن را مشخص می کند و هیچ ارتباطی با همکاران خود در زمین ندارید. باید با گشت و گذار در بازی بفهمید که چه اتفاقی افتاده است. این بازی مهارت های تصمیم گیری، نگرش و … تان را به چالش می کشد.

در این بازی کارهایی که انجام می دهید باعث ایجاد آینده می شوند پس در تصمیم گیری های تان باید دقت بیشتری به خرج دهید. در این بازی هر اتاق و فضا، یک لحظه خاص برای خودشان دارند و به مرور زمان با رد کردن مراحل مختلف، داستان بازی کم کم برملا می شود. اگر این اتفاق در دنیای واقعی رخ دهد، شما چه کار خواهید کرد ؟ اگر محقق تصمیم بگیرد که باید بجنگیم و موجودات فضایی را از بین ببریم، چه می شود ؟ داستانی زیبا و عمیق برای افراد مشتاق.


مشخصات بازی  The Station :
پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۱۸

شرکت سازنده : The Station

منتشر کننده : The Station

سبک بازی : ماجراجویی

نوع فایل : ISO

سایت مرتبط : Steam

دانلود بازی The Station در تاریخ ۲۰ فوریه ۲۰۱۸ (۱ اسفند ماه)‌ برای PS4 و از طریق استیم برای کامپیوتر منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر گیم پلی این بازی را تماشا کنید.


game paak go to3 - دانلود بازی The Station - کرک + اپدیت + نسخه کامل و فشرده Fitgirl , Corepack


• لینک های مستقیم و پرسرعت دانلود بصورت رایگان

لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)
دانلود سریال

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن