«یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَ الاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقَنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه « یا اَرحَمَ الرّاحِمِین.»
انیمیشن

دانلود انیمیشن افسانه زورو + تمام قسمت ها + لینک مستقیم

دانلود انیمیشن افسانه زورو دانلود کارتون افسانه زورو دانلود انیمیشن افسانه زورو دوبله فارسی دانلود کارتون افسانه زورو

دانلود انیمیشن افسانه زورو , دانلود انیمیشن ۲۰۱۸، دانلود انیمیشن، دانلود انیمیشن دوبله دانلود انیمیشن افسانه زورو دانلود کارتون افسانه زورو

دانلود انیمیشن افسانه زورو + تمام قسمت ها + لینک مستقیم

دانلود انیمیشن افسانه زورو + تمام قسمت ها + لینک مستقیم

دانلود انیمیشن افسانه زورو

زورو (Zorro) شخصیتی داستانی که جانستون مک‌کالی در سال ۱۹۱۹ ان را خلق کرد[۱] که فیلم و کتاب‌های زیادی از آن تا بحال منتشر شده‌است. زورو که در زبان اسپانیایی معنای روباه دارد، نام هویت مخفیِ دون دیه گو دلاوگا است، نجیب‌زاده‌ای که در دوران سلطهٔ اسپانیا بر کالیفرنیا زندگی می‌کند.

داستان دون دیه گو دلاوگا – اشراف زاده‌ای که دلش با فقرا بود- اولین بار در سال ۱۹۱۹ توسط جانستون مک کالی (کمیک نویس آمریکایی) تعریف شد. در ۲۸ نوامبر ۱۹۲۰ توسط داگلاس فربنکس (ستارهٔ سینمای صامت) روی پرده جان گرفت و از آن سال تا به حال زورو در یادها مانده‌است.

ایزابل آلنده، نویسندهٔ منزوی و روشنفکر نیز طوری از این داستان تأثیر گرفت که ۴ ماه از عمرش را صرف یادگیری شمشیر بازی کرد تابتواند هجدهمین روایت از داستان این شمشیر زن افسانه‌ای را باز نویسی کند.

دون دیه گو در کالیفرنیای ۱۷۹۰ زندگی می‌کند؛ زمانیکه این قسمت از آمریکا متعلق به مکزیک و خود مکزیک هم مستعمرهٔ اسپانیا بوده‌است. دون دیه گو اصلیتی اندلسی دارد و یک برادر خواندهٔ کوچک به نام برنارد (که در بعضی نسخه‌ها تبدیل به نوکر لال و وفادار او شد) و یک اسب سیاه و تیزتک به اسم تورنادو و نامزدی به نام لولیتا بولیدو دارد. او بافرمانده کالیفرنیا، پدرو فاگس (این شخصیتی واقعی در تاریخ است) مبارزه می‌کند.

این قصه قدیمی مکزیکی که تا به حال ۱۹ بار به صورت فیلم و سریال در آمده و بازیگران زیادی در جلد این عیار اسپانیایی رفته‌اند؛ ازآنتونی هاپکینز تا آلن دلون و آنتونیو باندراس و حتی در ۱۹۴۴ یک زن به نام لیندا استیرلینگ نقش او را بازی کرد.

لینک دانلود با حجم کم 

  افسانه زورو / قسمت ۱

  افسانه زورو / قسمت ۲

  افسانه زورو / قسمت ۳

  افسانه زورو / قسمت ۴

  افسانه زورو / قسمت ۵

  افسانه زورو / قسمت ۶

  افسانه زورو / قسمت ۷

  افسانه زورو / قسمت ۸

  افسانه زورو / قسمت ۹

  افسانه زورو / قسمت ۱۰

  افسانه زورو / قسمت ۱۱

  افسانه زورو / قسمت ۱۲

  افسانه زورو / قسمت ۱۳

  افسانه زورو / قسمت ۱۴

  افسانه زورو / قسمت ۱۹

  افسانه زورو / قسمت ۲۰

  افسانه زورو / قسمت ۲۱

  افسانه زورو / قسمت ۲۲

  افسانه زورو / قسمت ۲۳

  افسانه زورو / قسمت ۲۵

  افسانه زورو / قسمت ۲۶

 


ورود به بـخـش دانـلود فـیلـم و انـیمـیشن


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن