«یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَ الاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقَنی رَزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه « یا اَرحَمَ الرّاحِمِین.»
ترینر , کرک , کد تقلب بازی

دانلود ترینر بازی Sniper Elite 2 – ترینر سالم + معتبر + تست شده

دانلود ترینر بازی Sniper Elite 2 – دانلود نسوز کننده بازی Sniper Elite 2

دانلود کد تقلب سالم بازی Sniper Elite 2 – دانلود ترینر سالم و معتبر Sniper Elite 2

دانلود ترینر بازی Sniper Elite 2 با لینک مستقیم - کد تقلب - نسوز کننده

نت پاک امروز برای شما عزیزان ترینر صددرصد تست شده و سالم بازی بسیار پرطرفدار و زیبا Sniper Elite 4 با لینک مستقیم آماده دانلود کرده است . بازی Sniper Elite ۲ شروع متفاوتی از بازی اسنایپر الیت بود که انقلابی عظیم در سبک این بازی ایجاد کرد و زمانی خورد شدن استخان های دشمن را به نمایش می کشید کمتر گیمری بود که از خوشحالی فریاد نکشد ، بازی که در همان ابتدای انتشارش مخاطبین خود را جذب کرد و اگر می خواهید مخاطبی نامیرا باشید ترینر سالم و معتبر صد در صد تست شده Sniper Elite 2 را دریافت نمایید . ترینر های منتشر شده برای بازی اسنایپر الیت ۲ Trainer FLiNG ، FutureX ،DRoLLe ، MrAntiFun ، HOG ، LinGon ، PLUS7TRN ، ترینر چیست : ترینر یا نسوز کننده یا کد تقلب یا پیتزا نام هایی است که برای برنامه ای خاص مخصوص هر بازی که توسط برنامه نویسان نوشته می شود گفته می شود ، حال کار اصلی این برنامه این است که باعث می شود که شما در بازی بتوانید ، خون ، مهمات (تیر) ، SKILLS ، پول و … را قفل و یا افزایش دهید که این کار باعث راحت تر شدن بازی برای شما می شود . گاه پیش می آید که سختی بیش از حد بازی ها ، و یا ارتقا های وقت گیر کارکتر بازی باعث می شود از انجام آن بازی صرف نظر کنید ولی دیگر نگران نباشید شما با استفاده از ترینر سالم و معتبر بازی مورد نظر می توانید به راحتی بازی را به اتمام برسانید . جالبی ترینر در این است که برای هر یک از قابلیت هایش دکمه مخصوص داره و بنا بر میل شخصی شما می توانید هر کدام از شاخصه های ذکر شده را قفل یا افزایش دهید . دانلود ترینر بازی Sniper Elite 2 با لینک مستقیم در ادامه مطلب .

ترينر سالم بازي های جدیدترینر های Trainer FLiNG ، FutureX ،DRoLLe ، MrAntiFun ، HOG ، LinGon ، PLUS7TRN برای بازی Sniper Elite 2 – ترینر های Trainer FLiNG ، FutureX ،DRoLLe ، MrAntiFun ، HOG ، LinGon ، PLUS7TRN برای بازی اسنایپر الیت ۲ – دانلود ترینر بازی Sniper Elite 2 – دانلود نسوز کننده بازی Sniper Elite 2 دانلود کد تقلب سالم بازی Sniper Elite 2 – دانلود ترینر سالم و معتبر Sniper Elite 2

گیم پاگ | Game Paak


جهت دانلود سایر نسخه های بازی روی بنر بازی مورد نظر کلیک کنید
دانلود بازی اسنایپر الیت 1 برای PC با لینک مستقیم 

راهنمای اختصاصی نت پاک برای اجرای بهتر ترینر:

  1. توجه داشته باشید که اکثر ترینر ها بر روی ویندوز های جدید بخصوص ۸ و ۱۰ کار نمی کنند به همین منظور قبل از استفاده از ترینر مراحل زیر را انجام دهید
  2. بر روی فایل ترینر کلیک راست کرده و گزینه Properties را بزنید
  3. سپس یک پنجر باز می شود که باید بر روی سر برگ دوم به اسم Compatibility رفته
  4. سپس تیک گزینه Run This program in cimpatbiliry رو بزنید
  5. بعد از منوی کشویی ویندوز مورد (ویندوز ۷) نظر رو انتخاب کرده و ok رو بزنید.
  6. بعد ترینر را اجرا کرده و به داخل بازی بروید (ترینر زمان اجرای بازی باید باز باشد)
  7. از بازی لذت ببرید
  8. نکته ۱ : به دلیل آمدن آپدیت های جدید بازی شما نیز باید نیز ترینر مناسب با آپدیت مورد نظر را دانلود کنید تا عمل کند – ولی اکثرا ترینر ها با ورژن های مختلف آپدیت بازی سازگار هستند و این اتفاق به ندرت پی می اید.
  9. نکته ۲ : ترینر مخصوص بازی های کرک شده است ، و تا بازی کرک نشود ترینر برایش منتشر نمی شود .


 فـرمت فـایل : RAR  |  منـبع و پسـورد : netpaak.com


دانلود ترینر Plus با لـینـک مـستقـیم | ۱MB

دانلود ترینر MrHackTV با لـینـک مـستقـیم | ۱MB

دانلود ترینر با لـینـک مـستقـیم | ۲MB

دانلود بازی Sniper Elite 2

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن