فیلم ایرانیمستند

مستند پشت صحنه مختار نامه + دانلود

پشت صحنه مختار نامه پشت صحنه مختار نامه: مختارنامه در قاب مستند پشت صحنه مختارنامه  پخش پشت صحنه «مختارنامه» در شبکه مستند پخش پشت صحنه مختارنامه برای اولین بار دانلود پشت صحنه کامل سریال مختارنامه پشت صحنه قسمت آخر مختارنامه پشت صحنه کشته شدن مختار عکسهای پشت صحنه مختارنامه پشت صحنه کشته شدن حرمله مستند مختارنامه پشت صحنه مختارنامه شهادت حضرت ابوالفضل پشت صحنه سرهای بریده مختارنامه

مستند پشت صحنه مختار نامه + دانلود

در این مستند جلوه های ویژهسریال مختارنامه و نحوه ساخت برخی صحنه های آن مانند صحنه کابوس مختار یا بیرون آمدن لشکر او از دل زمین شرح داده شده است. این مجموعه با نگاهی به مراحل ساخت و پشت صحنه سریال به یادماندنی “مختارنامه” به تهیه کنندگی ناهید دل آگاه در شبکه مستند تولید شد.

برای ساخت این مجموعه با بازیگرانی همچون مهدی فخیم زاده، فرهاد اصلانی، ماه چهره خلیلی، حسن میرباقری، رضا رویگری، فرخ نعمتی، انوش معظمی، صدرالدین حجازی، کاظم هژیر آزاد و محمد فیلی گفتگو شده است.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران؛

علی فروزان نژاد کارگردان این مجموعه که از چهارشنبه هر شب ساعت ۱۹ به روی آنتن می‌رود، گفت: سری جدید «یک فیلم، یک حقیقت» به تهیه‌کنندگی «ناهید دل‌آگاه»  با نگاهی به مراحل ساخت و پشت صحنه سریال به یاد ماندنی مختارنامه در شبکه مستند تولید شد و در ایام شهادت امام علی (ع) و لیالی قدر از شبکه مستند پخش می‌شود.

وی ضمن اعلام این خبر افزود:

پیش تولید این برنامه از دو سال قبل شروع شد و با توجه به حجم کار و تعداد بازیگران و عواملی که جلوی دوربین ما حاضر شدند ، تصویر برداری آن به طول انجامید. ضمن این که با توجه به مشغله آقای داود میرباقری ، گروه تصویر برداری ما تا شهرستان شاهرود سفر کرد تا بتواند همزمان با تصویر برداری سریال « یلدا » با ایشان و جمعی از بازیگران و عوامل مختارنامه گفت و گو کند.

فروزان نژاد ادامه داد :

تا کنون سابقه نداشته است در یک برنامه مشابه ، با این تعداد بازیگر و هنرمند گفت و گو شود . ما برای ساخت این مجموعه با بازیگرانی همچون مهدی فخیم زاده ، فرهاد اصلانی ، ماه چهره خلیلی ، حسن میرباقری ، رضا رویگری ، فرخ نعمتی ، انوش معظمی ، صدرالدین حجازی ، کاظم هژیر آزاد ، محمد فیلی ، حامد میرباقری و… گفت و گو کردیم .

همچنین در کنار داوود میر باقری با عظیم جوانروح مدیر تصویر برداری ، مهدی حسینی وند تدوین گر ، حسن میرباقری و محمد بیرانوند نویسندگان سریال ، مسعود ولدبیگی طراح چهره ، محسن شاه ابراهیمی طراح هنری ، محمود فلاح تهیه کننده ، علیرضا فتحی سرپرست بدلکاران و سایر عوامل و دست اندرکاران این مجموعه همچون کامران و امیر سحرخیز مسئول جلوه های ویژه ، مسعود پاکدل که کار روابط عمومی را بر عهده داشتند، و علی شوقیان ، غفاری تصویربرداران مختارنامه  و… ارزشمند نیز گفت و گو کرده ایم.

کارگردان « یک فیلم ، یک حقیقت »  با اشاره به تدوین سخت این مجموعه گفت : سعی کردیم با کمک تدوین ریتم مناسبی به برنامه دهیم تا گفت و گوها خسته کننده نباشند و در کنار تصاویر پشت صحنه که توسط علی شوقیان تصویربردار پشت صحنه مختارنامه ضبط شده اند و برای اولین بار روی آنتن می روند و همچنین قسمت هایی از مختارنامه، جذابیت و تنوع مناسبی به برنامه دهیم. ضمن این که بر بخش جلوه های ویژه مختارنامه و نحوه ساخت  برخی صحنه های آن مانند صحنه کابوس مختار و یا بیرون آمدن لشکر او از دل زمین توجه خاصی داشته ایم که بدون شک برای مخاطب جذاب خواهد بود.

فروزان نژاد از نجمه اسداللهی به عنوان مشاور ، برنامه ریز و مدیر تولید « یک فیلم ، یک حقیقت » نام برد و اضافه کرد

: ناهید دل آگاه تهیه کننده این مجموعه بوده اند و کار تدوین را نیز خودم انجام داده ام. همچنین محمود فهیمی بخش و امیر عموزاده تصویر برداران کار بوده اند که در کنار آن از تصاویر علی شوقیان تصویر بردار پشت صحنه مختار نامه نیز استفاده شده است.

این کارگردان جوان سینمای مستند ابراز امیدواری کرد این مجموعه در پنج قسمت ۴۵ دقیقه ای در لیالی قدر از شبکه مستند پخش شود.

  دانلود قسمت ۱

  دانلود قسمت ۲

  دانلود قسمت ۳

  دانلود قسمت ۴

  دانلود قسمت ۵


مستند پشت صحنه مختار نامه

مستند پشت صحنه مختار نامه

مستند پشت صحنه مختار نامه

مستند پشت صحنه مختار نامه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن