تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی زولا zulal
اکشن و شوترنقش افرینی و جهان باز

دانلود بازی Borderlands 2 Remastered + ALL DLC نسخه کامل و fitgirl , corepack بوردرلندز ۲ برای کامپیوتر

Planet Of Pc Gamers 1 bzzt - دانلود بازی Borderlands 2 Remastered + ALL DLC نسخه کامل و fitgirl , corepack بوردرلندز ۲ برای کامپیوتر

دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Borderlands 2 برای کامپیوتر – دانلود Borderlands 2 برای pc – دانلود بازی بوردرلندز ۲ دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

دانلود بازی Borderlands 2 Remastered , دانلود Borderlands 2  – دانلود بازی بوردرلندز ۲ کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Borderlands 2 + کرک + dlc + نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک برای pc نسخه complete edition

 

Borderlands 2 Remastered هسته داستانی را شاید در بسیاری از بازی هایی با این تم دیده باشید ولی این امر چیزی از ارزش داستانی این بازی کم نخواهد کرد. هر چند کمی داستان بازی قابل پیش بینی است ولی از نسخه ابتدایی ، با داستانی بهتر و قوی تر رو به رو هستیم. کاراکترهای بازی همگی خصوصیات ویژه ایی دارند که در نوع خود جالب است و باید به این ظرافت طراحان آفرین گفت. به عنوان مثال روباتی که در اولین فصل از بازی با آن رو به رو می شوید به نظرتان احمق ترین ، خنگ ترین ولی در عین حال با مزه ترین روباتی است که تا به حال رو به رو شده اید .

داستان بازی Borderlands 2 :

داستان بازی Borderlands 2 ، کمی بعد از نسخه اول روایت می شود.Anthony burch باری دیگر دنیای پاندورا را به خوبی به تصویر کشید. شما در نقش یکی از Vault Hunter ها وارد بازی می شوید. بازی با سکانسی هیجان انگیز و جذاب آغاز می شود. اینبار پاندورا به تسخیر فردی به نام ” جک خوش تیپه” درآمده است و وظیفه Vault hunter ها است که باری دیگر پاندورا را نجات دهند.

دیالوگ هایی که در بازی رد و بدل می شود نیز همگی سنجیده شده و دیالوگ هایی بعضا پر معنی را شاهد هستیم. داستان بازی شبیه طنابی است که بازیباز در ابتدای بازی یک سر آن را می گیرد و برای کشف داستانی باید کنجکاو باشد تا  دنبال این طناب را گرفته و پی به رازهای پاندورا ببرد.

۳۰ ساعت گیم پلی مسلما زمان کمی نیست ! وگرنه در ظاهر داستانی شاید به نظر برسد که داستان این بازی معنای خاصی ندارد و بسیاری از بازیبازها با شروع آرام بازی دلسرد شده و از ادامه این بازی نا امید شوند. ماموریت های جانبی نیز فقط منحصرا به ” فلانی را بکش” ، ” این خرت و­پرت ها را برای من جمع کن” نیست و تنوع در ماموریت ها دیده می شود.

بازی Borderlands 2 از آن دسته دنباله هایی است که می تواند تمام طرف داران خود را راضی نگه دارد. پس اگر از هواداران این بازی یا سبک شوتر نقش آفرینی هستید این بازی را از دست ندهید ولی اگر علاقه دارید که یک بازی همانند بازی های کرایسیس و ندای وظیفه را تجربه کنید دور این بازی خط بکشید.


سیستم مورد نیاز بازی Borderlands 2

OS: Windows XP SP3
Processor: ۲٫۴ GHz Dual Core Processor
Memory: ۲ GB(XP)/ 2 GB(Vista)
Hard Disk Space: ۱۳ GB free
Video Memory: ۲۵۶ MB
Video Card: NVIDIA GeForce 8500 /ATI Radeon HD 2600
Sound: DirectX 9.0c Compatible

پیج بازی در :  Wiki – Youtube – Steamتریلر بازی Borderlands 2 Remastered

لینک دانلود بازی Borderlands 2

دانلود فیت گرل (ریسمتر) Borderlands 2: Remastered + All DLCs-FitGirl: حجم بازی : ۱۰ گیگابایت

توجه! این نسخه ی جدید فیت گرل در ژوئن ۲۰۱۹ می باشد و بسته ی الحاقی Commander Lilith and The Fight For Sanctuary را نیز داراست!

دانلود پارت ۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۳ با لینک مستقیم

دانلود بازی Borderlands 1 Goty Enhanced + ALL DLC نسخه ریمستر 

دانلود بازی Tales from the Borderlands + ALL DLC

دانلود بازی Borderlands 3 

لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)
دانلود سریال

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن