تبلیغ

دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold: Warlords
بازی ورزشی , متوری , ماشینی , هواپیماییشبیه سازنقش افرینی و جهان باز

دانلود بازی Spintires MudRunner + all DLC نسخه کامل و فشرده برای کامپیوتر

دانلود بازی Spintires MudRunner + all DLC نسخه کامل و فشرده برای کامپیوتر

Spintires MudRunner یک بازی بر پایه قوانین فیزیک می باشد. اگر بازی Human Fall Flat را بازی کرده باشید به خوبی با منظور من متوجه خواهید شد. با شروع بازی متوجه خواهید شد که بازی به هیچ وجه ساده نیست.

دوربین بازی با عناوین سبک ریسینگ تفاوت عمده ای دارد و کار کنترل ماشین نیز به سادگی بازی هایی چون نید فور اسپید نیست. سازندگان سیستم موتوری خودروهای سنگین را به طور کامل در بازی خود شبیه سازی کرده اند که این حس خوبی به گیمر هایی که بازی های شبیه سازی را دوست دارند می دهد.

برای نمونه هر ماشینی از یک نوع سیستم دنده ای مختلف و یا سیستم دیفرانسیل بهره می برد و این شما هستید که باید تعیین کنید کدام خودرو در کدام جاده شرایط بهتری برای حرکت کردن دارد.

از حیث گرافیکی بازی Spintires MudRunner واقعا بی نظیر است. چه در بخش فنی که که یکی از بهترین فیزیک های دنیای بازی را در این عنوان شاهد هستیم و بازی به خوبی روی حداقل سیستم گفته شده اجرا می شود و هم از دید بصری که واقعا شما را به تحسین سازندگان وا می دارد.

با استارت زدن و حرکت خودرو در محیط های جنگلی می توانید شاهد کنده شدن گل و لای ناشی از برخورد لاستیک با زمین باشید و این حس خوبی را به گیمر منتقل می کند. جزئییات محیط نیز بی نظیر هستند و صداگذاری خوب باعث شده شما تصور کنید در حال رانندگی در یک فضای واقعی هستید.

داستان بازی Spintires MudRunner :

در پایان باید گفت که Spintires MudRunner یک بازی خوب برای دوست داران ماشین های سنگین و کسانی است که رانندگی در شرایط سخت را دوست دارند. عنوانی که تحمل کردن آن در ابتدا به دلیل سخت بودن و شبیه سازی واقعی کمی سخت خواهد بود، اما با گذشت زمان یاد خواهید گرفت که چطور باید بازی را کنترل کنید. Spintires MudRunner یکی از بهترین بازی های اخیر ژانر شبیه سازی است که علاقه مندان قطعا از آن لذت خواهند برد.


دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Spintires MudRunner برای کامپیوتر و دانلود Spintires MudRunner برای pc  دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی Spintires MudRunner , دانلود Spintires MudRunner نسخه complete edition


سیستم مورد نیاز بازی Spintires MudRunner

OS: Windows Vista/7/8/10
Processor: Intel® Pentium Dual Core 2.0GHz or equivalent
Memory: ۲ GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 9600 GT or equivalent
Storage: ۱ GB available space
Additional Notes: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR GAME ACTIVATION AND ONLINE GAME. Gamepad Microsoft Xbox Controller for Windows. Confirmed Steering Wheel support for Logitech G25/G27 – Other models have not been tested. This game is a 32-bit application.


ویدیو تریلر بازی Spintires MudRunner

لینک دانلود بازی کامپیوتر Spintires MudRunner

حجم بازی :۸۱۵ مگابایت

دانلود بازی

دانلود فیلم هندی
دانلود سریال خارجی
لینک های خراب را در قسمت نظرات گزارش دهید. (در کمترین زمان ممکن اصلاح میشود.)

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا